18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Prawo jazdy
KlintMeister • 2013-10-22, 0:51
Dziewczyna mówi do chłopaka:

- Kochanie w końcu mi się udało! Zdałam prawo jazdy, teraz możemy zwiedzić świat !
- Ten, czy tamten ?

Jak było to chujowo szukałem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-22, 6:58 10
No, kurwa, niezłe
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-22, 9:49
byś nie szukał chujowo, to bys wiedział, że nie było
Zgłoś
Avatar
slo1q 2013-10-22, 10:54
Dopisałbyś chociaż, że z kłejka zajebane
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-10-22, 12:29 6
slo1q napisał/a:

Dopisałbyś chociaż, że z kłejka zajebane



Jak mnie już wkurwia to gadanie: zajebane stąd, zajebane z kwejka, zajebane z joemonster, ciągle tylko zajebane, zajebane, zajebane... Wszystko jest skądś zajebane, każdy jebany filmik, który nie jest materiałem własnym jest zajebany od autora, od znajomego autora, który wrzucił nagranie, lub od dziewczyny autora, która kurwi się z jego znajomym. Jeśli coś jest dobre to chuj mnie to obchodzi czy jest zajebane. Nie jest moim priorytetem życiowym być na bieżąco na wszystkich tych kwejkach, wiochach i innych chujstwach.

Się wkurwiłem jak zwykle
Zgłoś
Avatar
b1z 2013-10-22, 13:34
BongMan napisał/a:

No, kurwa, niezłe



Propsy od bongmana za kawał...

...wow
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-10-22, 16:25
Hassos, usiądź sobie spokojnie w fotelu, napij się piwka chłodnego, zrelaksuj się. Poproś kogoś o masaż, albo sam sobie wykonaj

Tu nie dogodzisz, bo jak ktoś napisze skąd wziął kawał (albo cokolwiek innego), to pojawi się grupka ludzi drących mordki, że po chuj to pisze, że co to za moda z pisaniem skąd zajebane, przecież to nikogo nie obchodzi. Albo takich co będą płakać, że tylko kopiować potrafi autor.
Z kolei jak ktoś źródła nie poda, to lament, że nie napisał, że zajebał z...
I jeszcze trzecia opcja: jak już wspomniałam o tych, którym nie pasuje, że skopiowane, to są również tacy, którym nie pasuje, że wymyślone przez siebie. I co to za głupia moda na historie własne?!

No więc, jak już pisałam, wyluzuj się, bo zawsze, ZAWSZE znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasować.
: )
Zgłoś
Avatar
Valkiria_ 2013-10-22, 17:55 1
BongMan Approves

Nie no, kawał przedni- sama jestem baba, ale na prawko się nie kwapiłam bo wiem, że jak każda baba- się do tego nie nadaję
I jak widzę babę za kółkiem to mam ochotę za kłaki wytargać, bo jak patrzę jak to kurwa jeździ i parkuje, to mi przykro
Zgłoś
Avatar
p.kovalsky 2013-10-25, 19:50
KlintMeister napisał/a:



Jak było to chujowo szukałem.



Chyba że stąd "pożyczyłeś"
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-18, 17:11
Chujowo to ty otagowałeś.
Zgłoś