18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Corey_09 2012-03-30, 13:32 3
Earth napisał/a:

Dwa lata temu w sierpniu, na egzamin na motor czekałem 3 dni, na samochód 5 dni, więc nie pierdolcie, że po pare miesięcy się czeka.



Bo miałeś farta, ktoś zrezygnował ktoś nie mógł i ciebie wcisnęli. A prawda jest taka ze czeka się w chuj. Jak ja zdawałem 2 lata temu to czekałem równo miesiąc
Zgłoś
Avatar
kecajpct 2012-03-30, 13:45
Na automacie hahahaha, co do czekania po kilka miesięcy to nie chce mi się wierzyć ja zapisałem się w sobotę i termin miałem na środę, za drugim razem czekałem 6 dni.
Zgłoś
Avatar
Kacpes 2012-03-30, 13:53
dojcz.! napisał/a:

16 latki za kierownicą, w Polsce to już by wgl armagedon był


Wdł. prawa osoba która ukończyła 16 rok życia w Polsce, może zdawać trzy kat. prawa jazdy. Są to odpowiednio A1,B1,T.
Poza tym jak się ja zapisywałem na egzamin w zeszłym roku, były wolne godziny od trzech dni w przód. Tak że spoko.
Zgłoś
Avatar
dexen93 2012-03-30, 13:56
w usa żyje się lepiej i prościej......
Zgłoś
Avatar
mevq4444 2012-03-30, 14:03
Co do czekania to myślę, że tak jak dziś po tygodniu to złe rozwiązanie. Jakie zaległości w jeździe można nadrobić przez tydzień ?

Wiem, że teraz się właśnie tyle czeka tydzień, dwa, bo moi znajomi niektórzy dopiero sie za to zdawanie ,,wzięli". Jak zdawałem w 2008 roku to czekałem na kolejny egzamin w Grudziądzu 2-3 miesiące (zdałem za trzecim podejściem). Może nie jestem mistrzem kierownicy, i moje zdanie wsród takich mistrzów sadisctica nie ma znaczenia, ale mysle że powinno sie co najmniej ten miesiac odczekać i powinien być przymus wyjeżdzania paru dodatkowych godzin. Już pomijając kwestie zwykłego czepialstwa instruktorów, to jak czasami widzę babe (lub faceta) jakiegoś i to co odpierdziela na drodze to mam ochotę ukatrupić. Przykład kobieta jadąca 40 km/h na ekspresówce lewym pasem, w zabudowanym jakiś dziadyga 20 km/h swoim puntem na czarnym blachach... ;/

Dodam tylko, że pracuje jako kierowca i swoje na drodze już widzialem ...

W prostych słowach...
Nie opierdol Earth bo to zależy od ośrodka i czasu kiedy kto zdawał ... simple kurwa...
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-03-30, 14:36
ZabójczaParówka napisał/a:



W którym GTA?



W San Andreas jest szkoła jazdy

A czy w IV jest to nwm
Zgłoś
Avatar
Yosh 2012-03-30, 16:02
MrPiter napisał/a:

a kiedy zdawałeś? Wiem, że jest tak, że jak się zapłaci w pierwszym terminie to tam do 2 tyg... ale niestety zapłaciłem tydzień później i skutki tego są takie, że egzamin mam dopiero 4 kwietnia a zapisałem sie końcem Stycznia Ja Pierdole-.-



W wieku 21 lat zdajesz prawko?
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2012-03-30, 16:21
Po kilka miesiecy, jak sobie na to pozwolicie. Tez mialem taka sytuacje ale wiedzialem jakie mam prawo, nie zgodzilem sie czekac poltora miesiaca bo osrodek egzaminacyjny musi w ciagu 30 dni znalezc termin, jesli pani z okienka mowi ze nie ma wolnych terminow prosisz ja o odmowie na pismie - wtedy juz wie o co chodzi, w moim przypadku podzialalo i czekalem 17 dni.

Znajomosc prawa nie boli, a jak sie dajecie to pokazujecie swoja glupote.
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-03-30, 16:38
Cytat:

Źródło podaje, że dzieciak nie zdał pięć ray w ciągu dnia


To masz chujowe źródło bo ten filmik to reklama
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-03-30, 17:25
Uwaga Uwaga - teraz kurwa spadniecie z foteli ponieważ ten film jest ...he niezgadniecie -Reklamą słuchawek bluetooth , - więc wszelkie spekulacje możecie sobie wsadzić w dupe:)
Zgłoś
Avatar
Yosh 2012-03-30, 17:32
MadDave napisał/a:

Uwaga Uwaga - teraz kurwa spadniecie z foteli ponieważ ten film jest ...he niezgadniecie -Reklamą słuchawek bluetooth , - więc wszelkie spekulacje możecie sobie wsadzić w dupe:)



No nie, i co ja teraz zrobię?
Zgłoś
Avatar
pisk64 2012-03-30, 17:54
nie bylo nad czym zabardzo spekulowac, tylko czarna babka zachowałą sie jak należy, przy tym powinna w takiej sytuacji takiemu "kierowcy" wyciagnac kluczyki ze stacyjki. ale jak to reklama to chj z nimi ;D
Zgłoś
Avatar
Vatos 2012-03-30, 22:25
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.