18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
maciek003 2017-04-03, 20:19 7
Jebać islam!!!!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-03, 20:22 143
maciek003 napisał/a:

Jebać islam!!!!


Nie możesz tak mówić bo zaraz dopadnie ciebie ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i kseno.... a nie sorka... nie dopadnie bo ich prezes poszedł siedzieć za pedofilię na kompie
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-04-03, 20:43
...moglby mi kto to wytlumaczyc, bo nie zrozumialem...
Zgłoś
Avatar
pojednany 2017-04-03, 21:20
@up już tłumaczę. Śniadzi azjaci wprowadzili u siebie prawo szariatu, zmuszając niewiernych do ucieczki. Gdy już opanowali całkowicie wszystkie pustynie zachciało im się ekspansji. Pierwszym ich przystankiem stała się bynajmniej waleczna a nawet leżąca okrakiem Europa. Jak widać kobiecina o socjalistycznych, a nawet lewackich poglądach jest bardzo zdziwiona, że ktoś w tym spokojnym, ucywilizowanym i spedalonym 21. wieku chce i może zrobić jej kuku.
Odnoszę jednak wrażenie, że z założenia autora przekaz miał być nieco inny...
Zgłoś
Avatar
saves 2017-04-03, 21:41
Latynosi z Karaczi.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-04-03, 22:35 3
Nic mnie tak nie rozpierdala, jak to zdziwienie tych debili z zachodu, że się ze 2 miliony gości zwaliło, skoro rozdają im mieszkania, kasę i jeszcze gnębią własnych ziomków, gdy się im to nie podoba
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-04-04, 8:26
A tu nie chodzi o to, że przy przyjmowaniu emigrantów nie używa się filtrów tj. podzielenie na tych co potrzebują i to bydło co u siebie rozpierdol zrobiło i poszło dalej?
Zgłoś
Avatar
maxximal 2017-04-04, 8:49 5
Ja dalej uważam, że to aż taki przypadek nie jest. No przepraszam, ale nie można być tak głupim
Zgłoś
Avatar
X................J 2017-04-04, 9:25
@maxximal Niestety, ale można.
Zgłoś
Avatar
rdaneel 2017-04-04, 18:53
Velture napisał/a:


Nie możesz tak mówić bo zaraz dopadnie ciebie ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i kseno.... a nie sorka... nie dopadnie bo ich prezes poszedł siedzieć za pedofilię na kompie



Hmm, masz jakieś informacje czy po prostu szkalujesz?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-05, 6:25
rdaneel napisał/a:



Hmm, masz jakieś informacje czy po prostu szkalujesz?


Hehe. Pojebało mi się z innym prezesem innej firmy ale ten z ośrodka rasizmu i ksenofobii dostał 4 lata za machlojki finansowe, wymuszenia, kradzieże tylko.
Zwracam honor
Zgłoś
Avatar
rdaneel 2017-04-05, 23:40
Velture napisał/a:


ten z ośrodka rasizmu i ksenofobii dostał 4 lata za machlojki finansowe, wymuszenia, kradzieże tylko.
Zwracam honor



Ale masz jakieś informacje czy tak po prostu szkalujesz?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-09, 12:02
rdaneel napisał/a:



Ale masz jakieś informacje czy tak po prostu szkalujesz?


Tak, mam informacje. Wpisz sobie w googla jego imię i nazwisko to ci powyskakuje.
Zgłoś