18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pro_avenger 2021-02-12, 2:30 4
Znalazł się trochę w mało komfortowej sytuacji
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-02-12, 5:05 2
pytanie do stałych bywalców: czy admin/admini tego portalu nie wrzucają sami żadnych materiałów, czy też ukrywają się pod nickami takimi jak halman, parchoh itp. ?? nie żebym się przypierdalał, nie widzę w tym nic złego, ja bym tak robił, ale pytam, bo lubie wpierdalać paluchy w różne intrygi.
to jak to jest?
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-02-12, 5:10 1
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-02-12, 5:37 6
plastic napisał/a:

... ale pytam, bo lubie wpierdalać paluchy w różne intrygi...



Nie wiedziałem, że to teraz "intryga" się nazywa....

Zgłoś
Avatar
Halman 2021-02-12, 5:39 1
plastic, jako stały bywalec od ponad 10 lat odpowiadam; a jak to jest że przez prawie rok utworzyłeś tutaj AŻ jeden temat a potem się dziwisz że za takich leni trzeba nadrabiać bo inaczej strona by zdechła..?
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-02-12, 6:03
Jedno jest pewne, żaden wirus nie przeżył
Zgłoś
Avatar
maki1981 2021-02-12, 7:24 3
Rzuca się bo jeszcze nie wie, że lepiej dla niego, żeby się dopalił do końca. Straszna śmierć.
Zgłoś
Avatar
Ahoi 2021-02-12, 11:18
Cyk telefon, filmik się kręci, BBQ przez prawie minute, jest fajny filmik - kamerzysta zdaje sobie sprawę co się dzieje "oh my god!"
Zgłoś
Avatar
a................p 2021-02-12, 11:40
Jak widzę takie sceny to zastanawiam się, co taki kretyn robi na słupie? Jak tam wlazł, to zasłużył. Jednego debila mniej.
Zgłoś
Avatar
Adrian649 2021-02-12, 12:04
Jaki prąd, słychać miecz świetlny!

Zgłoś
Avatar
plastic 2021-02-12, 15:37
Halman napisał/a:

, jako stały bywalec od ponad 10 lat odpowiadam; a jak to jest że przez prawie rok utworzyłeś tutaj AŻ jeden temat a potem się dziwisz że za takich leni trzeba nadrabiać bo inaczej strona by zdechła..?



lol

po pierwsze, założylem DWA TEMATY. nie moja wina, że jeden spadł z powodu duplikatu

po durgie, ja się wcale nie dziwie, co jasno zaznaczyłem. co miałoby w tym być dziwnego? dla mnie nic. może jedynie to, że macie warny ^^ ale to jest zabawne, a nie dziwne.

zwykle jesteś bystrzejszy, a tutaj, w takim prostym wpisie, nie zrozumiałeś ;] uznam to za brzdęk nożyc.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2021-02-12, 19:09 2
plastic napisał/a:

lol
po pierwsze, założylem DWA TEMATY. nie moja wina, że jeden spadł z powodu duplikatu
po durgie, ja się wcale nie dziwie, co jasno zaznaczyłem. co miałoby w tym być dziwnego? dla mnie nic. może jedynie to, że macie warny ^^ ale to jest zabawne, a nie dziwne.
zwykle jesteś bystrzejszy, a tutaj, w takim prostym wpisie, nie zrozumiałeś ;] uznam to za brzdęk nożyc.



Plastic, ja powiem więcej, Halman to fantastico, a fantastico to bongman. Oni jeszcze sami ze soba rozmawiają. Ogólnie sadola ciągnie jeden gość. Ma płacone za to 2500 miesięcznie na umowę o dzieło. Płaci mu ruski oligarcha (sprawdź ze kto jest właścicielem zadola w stopce )

Tu masz link do profilu właścicieli i se wybierz kto to jest Halman albo bongman:)

linkedin.com/search/results/people/?currentCompany=%5B%2235564841%22%5...
Zgłoś