18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Skuteczny 2017-02-24, 23:23 6
MaszAyahuaskę napisał/a:



To nie jest dron z tesco, czy nawet jak najbardziej wypasiony, jaki można kupić w sklepie, tylko kurwa dron WOJSKOWY! Czujesz różnicę, czy nie? Tam to dopiero stabilizatory mają. Przyrządy celownicze ma operator, na swoim monitorze, w wygodnym i pancernym centrum obsługi i gra w gre, a tu masz czysty obraz, na który się nakłada odpowiednie wskaźniki cyfrowo... Kierunek wybuchu jest jak najbardziej prawidłowy.

Padnij i 50...



Skonfrontuj swoją wypowiedź, z nagraniami np. dronów używanych w armi amerykańskiej, każdy moment zwolnienia, odpalenia ładunku, odznacza się w dosyć charakterystyczny sposób na filmach.

Co do kierunku siły wybuchu, pozwól że Ci to rozrysuje!



Zgłoś
Avatar
Crapshit 2017-02-25, 0:22
@_RottenFetus_ - ale z ciebie cep.
Zgłoś
Avatar
RafalMKS 2017-02-25, 10:59 4
@Skuteczny
Zwróć uwagę, grafiku komputerowy, że pocisk nie był zrzucony centralnie, także ten...
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-02-25, 11:39 1
Skuteczny, ja jednak obstaję, za moją teorią...
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-02-25, 21:24
to isis ma drony? ja myślałem, że tylko kozy do dymania
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-02-26, 0:29
MaszAyahuaskę napisał/a:



To nie jest dron z tesco, czy nawet jak najbardziej wypasiony, jaki można kupić w sklepie, tylko kurwa dron WOJSKOWY! Czujesz różnicę, czy nie? Tam to dopiero stabilizatory mają. Przyrządy celownicze ma operator, na swoim monitorze, w wygodnym i pancernym centrum obsługi i gra w gre, a tu masz czysty obraz, na który się nakłada odpowiednie wskaźniki cyfrowo... Kierunek wybuchu jest jak najbardziej prawidłowy.

Padnij i 50...



Wygląda więc na to, że arabscy terroryści mają lepszy sprzęt od amerykanów i ruskich.
Tylko widzisz, wojskowe drony, szczególnie uzbrojone, są w postaci samolotów a na filmie widać zabawkę w postaci śmigłowca.
Te wojskowe, uzbrojone drony, które są w stanie przenieść bombę lub rakietę ppanc, latają na zdecydowanie większym pułapie, bo są kurewsko drogie i nie można sobie pozwolić, żeby zostały zestrzelone z karabinu.
Zgłoś
Avatar
RmX 2017-02-26, 0:44
Amerykanie zarabiają na wojnach miliardy, zawsze próbują utrzymać je jak najdłużej uzbrajając obie strony konfliktu. Największa zaraza tego świata. Dopóki nikt nie rozpierdoli tego kontynentu nic się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-02-26, 13:46
tranzystor napisał/a:



Wygląda więc na to, że arabscy terroryści mają lepszy sprzęt od amerykanów i ruskich.
Tylko widzisz, wojskowe drony, szczególnie uzbrojone, są w postaci samolotów a na filmie widać zabawkę w postaci śmigłowca.
Te wojskowe, uzbrojone drony, które są w stanie przenieść bombę lub rakietę ppanc, latają na zdecydowanie większym pułapie, bo są kurewsko drogie i nie można sobie pozwolić, żeby zostały zestrzelone z karabinu.



Jesteś do tyłu z informacjami, ale ja ci tego nie podpowiem... Przeszukaj TORa, zobacz jakie obecnie się produkuje octakoptery na potrzeby wojska i do czego są zdolne...
Zgłoś
Avatar
rumpelstiltskinxxx 2017-02-26, 13:52
co to za moda że isis jest zła a reszta tego gówna już nie, każdy kozojebca który życzy mi śmierci i chce mnie zarżnąć bo urodziłem się jako katolik powinien zdechnąć, i zamknijcie pizdy z chejtem na katolików bo gdyby nie my mówili byście kurwy po arabsku albo mówili po hebrajsku
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-02-26, 23:58
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jesteś do tyłu z informacjami, ale ja ci tego nie podpowiem



Najwidoczniej ty ze swoimi informacjami jesteś do przodu. Ale ja w przeciwieństwie do ciebie miałem bezpośrednio do czynienia z tymi urządzeniami.
Zgłoś