18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-11-20, 15:54
mygyry napisał/a:

Pierdolisz teraz, każde zwierze okaże ci przywiązanie, gdy będziesz go w ten sposób chował, niektórzy mają w domu świnie, kurę, gęś, szczura, lwa czy inne może jedynie ci się gadów i robactwa (chociaż podobno karaluch też się wyszkoli) nie uda przyzwyczaić do ciebie, jak ktoś mi mówi, że może patrzyć na zarzynanie ludzi a boli go dupa jak zwierzątko zabijają, to albo nawet nie oglądał takich materiałów, albo jest zwyczajnie zjebany jak Hitler.
Bezsensowne zabijanie zwierząt jest co najwyżej takim samym okrucieństwem a pierdolenie, że mniejszym świadczy o potrzebie wizyty u psychiatry.



Ale ja nie pochwalam tego co zrobił ten typ,tylko odnosiłem się do sytuacji,dlaczego dla ogółu społeczeństwa zabicie np konia będzie bardziej wyglądało dla nich nie zrozumiale,gorsze w odbiorze niż krowy bo to drugie jest w meni.Oczywiście zabijanie każdego zwierzęcia jest okrutnym widokiem.Ludzie nie chcą jeść pewnych zwierząt domowych,a inne zabija się masowo i jakieś powody są tego.Kurwa nie oszukujmy się.
Zgłoś
Avatar
S................z 2019-11-20, 17:45
Memento mori między osłami brzmi salami
Zgłoś
Avatar
Belweder 2019-11-20, 17:48 1
DmNQ napisał/a:

Twoja też tak samo jak czytanie ze zrozumieniem i poprawne klecenie zdań.



Na telefonie ciężko zachować sensowną składnię zdania gdy części się nie widzi a jeszcze słownik zmienia. Cieszę się natomiast, że pomimo nieskładnych zdań i Twojego ograniczenia udało Ci się zrozumieć sens. Jeśli dalej uważasz, że cieszenie się ze śmierci/tortur człowieka ( który nie wiadomo czy sobie na to zasłużył, nawet gdy był w gangu, ponieważ to może była jego jedyna możliwość na przeżycie ) jest normalne, a płacz, bo konia odjebali no to nie mam słów ja głupi albo chory jesteś... Pewnie jesteś jakimś lewako-ateisto-humanisto-zjebem także nie porozmawiamy na poziomie. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
radso83 2019-11-20, 19:23 1
Belweder napisał/a:

Na telefonie ciężko zachować sensowną składnię zdania gdy części się nie widzi a jeszcze słownik zmienia. Cieszę się natomiast, że pomimo nieskładnych zdań i Twojego ograniczenia udało Ci się zrozumieć sens. Jeśli dalej uważasz, że cieszenie się ze śmierci/tortur człowieka ( który nie wiadomo czy sobie na to zasłużył, nawet gdy był w gangu, ponieważ to może była jego jedyna możliwość na przeżycie ) jest normalne, a płacz, bo konia odjebali no to nie mam słów ja głupi albo chory jesteś... Pewnie jesteś jakimś lewako-ateisto-humanisto-zjebem także nie porozmawiamy na poziomie. Pozdrawiam



Cieszenie się ze smierci/ tortur? Chyba Ci się portale pomyliły.
Jak masz z tym problem to polecam jakieś stronki z kucykami pony.
A konia mi szkoda i tyle.
De Silvy niekoniecznie.

Badania naukowe pokazują, że ludzie sympatyzują najbardziej właśnie ze zwierzętami i z malutkimi dziećmi. Dlaczego się tak dzieje? Dlatego, że postrzegają je w tych samych kategoriach - jako istoty, które nie są w stanie same się obronić. To właśnie wzbudza w ludziach chęć opieki nad bezbronnymi istotami i potrzebę chronienia ich.
Przykładowe badania na ten temat: Czasopismo Society & Animals, artykuł: "Are People More Disturbed by Dog or Human Suffering?"
(J. Levin; A. Arluke, L. Irvine, V 25, I 1, 1 – 16, 2017)

Jednak nie jestem pierdolnięta
Chociaż każdy sadol ma coś nie tak z głową.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2019-11-20, 20:56
radso83 napisał/a:

Cieszenie się ze smierci/ tortur? Chyba Ci się portale pomyliły.
Jak masz z tym problem to polecam jakieś stronki z kucykami pony.
A konia mi szkoda i tyle.
De Silvy niekoniecznie.
Badania naukowe pokazują, że ludzie sympatyzują najbardziej właśnie ze zwierzętami i z malutkimi dziećmi. Dlaczego się tak dzieje? Dlatego, że postrzegają je w tych samych kategoriach - jako istoty, które nie są w stanie same się obronić. To właśnie wzbudza w ludziach chęć opieki nad bezbronnymi istotami i potrzebę chronienia ich.
Przykładowe badania na ten temat: Czasopismo Society & Animals, artykuł: "Are People More Disturbed by Dog or Human Suffering?"
(J. Levin; A. Arluke, L. Irvine, V 25, I 1, 1 – 16, 2017)
Jednak nie jestem pierdolnięta
Chociaż każdy sadol ma coś nie tak z głową.



Tobie szkoda konika ale to ja mam oglądać koniki pony... hipokryzja pełną parą. No jeszcze bym tak szybko nie stwierdzał, że nie jesteś pierdolnięta. Podawanie takich czasopism nic nie wnosi. Tak samo jak takie badania nic nie wnoszą. Tym bardziej w obecnych pierdolniętych czasach z dostępnością >50 rodzajów płci NA PODSTAWIE BADAŃ. Jeszcze nie tak dawno homoseksualizm był chorobą a teraz jest... nie wiem czym. I są nawet osoby medialne, które twierdzą, że w rodzinach homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero... pewnie na podstawie badań i sondy ulicznej... na podstawie takich badań to nasz kraj rośnie w siłę a zachód nam zazdrości. Powiedz Niemcowi ile wynosi nasza średnia krajowa to się spyta czy my w ogóle mamy hajs na jedzenie jakiekolwiek. Wracając do tematu... Zwierze to tylko zwierze. Zabijanie bezcelowe powinno być ( i jest ) karane ale płaczki psycholi nad zwierzątkami również.
Zgłoś
Avatar
radso83 2019-11-20, 21:07
Belweder napisał/a:

Tobie szkoda konika ale to ja mam oglądać koniki pony... hipokryzja pełną parą. No jeszcze bym tak szybko nie stwierdzał, że nie jesteś pierdolnięta. Podawanie takich czasopism nic nie wnosi. Tak samo jak takie badania nic nie wnoszą. Tym bardziej w obecnych pierdolniętych czasach z dostępnością >50 rodzajów płci NA PODSTAWIE BADAŃ. Jeszcze nie tak dawno homoseksualizm był chorobą a teraz jest... nie wiem czym. I są nawet osoby medialne, które twierdzą, że w rodzinach homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero... pewnie na podstawie badań i sondy ulicznej... na podstawie takich badań to nasz kraj rośnie w siłę a zachód nam zazdrości. Powiedz Niemcowi ile wynosi nasza średnia krajowa to się spyta czy my w ogóle mamy hajs na jedzenie jakiekolwiek. Wracając do tematu... Zwierze to tylko zwierze. Zabijanie bezcelowe powinno być ( i jest ) karane ale płaczki psycholi nad zwierzątkami również.



Wzruszyłam się.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2019-11-20, 21:32
Belweder napisał/a:

Na telefonie ciężko zachować sensowną składnię zdania gdy części się nie widzi a jeszcze słownik zmienia. Cieszę się natomiast, że pomimo nieskładnych zdań i Twojego ograniczenia udało Ci się zrozumieć sens. Jeśli dalej uważasz, że cieszenie się ze śmierci/tortur człowieka ( który nie wiadomo czy sobie na to zasłużył, nawet gdy był w gangu, ponieważ to może była jego jedyna możliwość na przeżycie ) jest normalne, a płacz, bo konia odjebali no to nie mam słów ja głupi albo chory jesteś... Pewnie jesteś jakimś lewako-ateisto-humanisto-zjebem także nie porozmawiamy na poziomie. Pozdrawiam



Źle trafiłeś, żadnym z tych nie jestem, poziom tego jak interpretujesz wypowiedzi wskazuje, że dopiero z Ciebie napinacz i nadinterpretator . Jestem po prostu zwykłym człowiekiem. Nigdzie nie napisałem, że ciesze się z tortur człowieka tylko próbowałem do Twojego pustego łba wstukać rozumowanie ludzi którzy współczują tu zwierzętom, a których mocno wyzywasz. Ale faktycznie masz racje, nie ma co zniżać się do poziomu rozmówcy jeżeli widzisz , że się nie dogadasz. Szanuje takich twardzieli jak Ty. Żyj w swoim świecie, inni niech żyją w swoim.
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2019-11-21, 8:34
radso83 napisał/a:

Zadziwiające, że taka egzekucja konia wzbudza we mnie więcej emocji niż zarzynanie człowieka na hardzie.



Bo jesteś zjebem. Gnojem, któremu się dużo wydaje.

kabaszma napisał/a:

To się nazywa dorosłość



to się nazywa spierdolenie umysłowe a nie dorosłość.
Zgłoś
Avatar
radso83 2019-11-21, 8:54
jebacgowno napisał/a:

Bo jesteś zjebem. Gnojem, któremu się dużo wydaje.
to się nazywa spierdolenie umysłowe a nie dorosłość.



I pisze to Jebacz Gówna
Dużo się wydaje? W jakim kontekście?
Jestem godna podziwu i uznania- tyle głębokiej merytoryki.
Forum schodzi na psy (sic!).
Zgłoś
Avatar
Abxde 2019-11-21, 10:16
Wszystko co z mięsa jest zabijane. Hipokryci.
Zgłoś