18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-11-19, 23:59
niemamskarpet. napisał/a:

co za hipokryzja, jakby to była krowa to nikogo by to nie ruszyło a jak konik to uuu bidne zwierze ..... a koń to nic innego jak wybiegana krowa



Ale to normalne bo jeżeli chodzi o psy koty,konie,słonie,delfiny to te zwierzęta są na tyle mądre i na jakimś poziomie potrafią okazywać uczucia,a do tego przywiązują się do właściciela np pies i koń potrafią wrócić do właściciela,jak zostaną oddane/sprzedane,nawet \ odległości 100km.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2019-11-20, 0:13
poligon6 napisał/a:

LOL zwierzetaa są własnością człowieka, i moze je zajebac kołkiem kiedy chce. oczywiście jak ktoś chce się ruchać i spuszczać nad psem to jego sprawa. Ale od cudzej własności wara.



No tak, Bóg tak w biblii napisał. Zapomniałem.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2019-11-20, 1:31
ale przetłumaczy ktoś o co poszło? XD
Zgłoś
Avatar
maciejpp 2019-11-20, 3:18
dreszcz napisał/a:

Jak bym miał tego śmiecia w zasięgu ręki to bym tą kurwe osobiście odjebał. Pierdolony Cwel DaSilva!



jebany śmieć mam nadzieje ze za jakis czas zobaczymy go w innym wydaniu na hardzie..obczajcie tylko jak ten koń patrzy gdy przeładowal broń..tak mi smutno ze idę po vodke..skurwysyn brazylijski
Zgłoś
Avatar
uthero 2019-11-20, 7:58
Sawix napisał/a:

salami się robi z osła



Tylko jeden rodzaj salami tak naprawdę jest z osła

Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-20, 8:12 2
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ale to normalne bo jeżeli chodzi o psy koty,konie,słonie,delfiny to te zwierzęta są na tyle mądre i na jakimś poziomie potrafią okazywać uczucia,a do tego przywiązują się do właściciela np pies i koń potrafią wrócić do właściciela,jak zostaną oddane/sprzedane,nawet \ odległości 100km.



Świnia inteligencja przewyzsza psa, widac jakies nowe wyznaczniki, mordować można tylko głupie zwierzeta.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-11-20, 9:34 1
Nie kurwa tak tylko przekręcasz to co napisałem.Chodzi mi o to że ludziom bardziej szkoda pewnych zwierząt,bo potrafią okazywać więcej jakby uczuć np pies przychodzi się przytulić czy merda ogonem,jak cię widzi i się cieszy.Nie rób zjebie z tego ideologii
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-11-20, 9:52 1
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Nie kurwa tak tylko przekręcasz to co napisałem.Chodzi mi o to że ludziom bardziej szkoda pewnych zwierząt,bo potrafią okazywać więcej jakby uczuć np pies przychodzi się przytulić czy merda ogonem,jak cię widzi i się cieszy.Nie rób zjebie z tego ideologii



Pierdolisz teraz, każde zwierze okaże ci przywiązanie, gdy będziesz go w ten sposób chował, niektórzy mają w domu świnie, kurę, gęś, szczura, lwa czy inne może jedynie ci się gadów i robactwa (chociaż podobno karaluch też się wyszkoli) nie uda przyzwyczaić do ciebie, jak ktoś mi mówi, że może patrzyć na zarzynanie ludzi a boli go dupa jak zwierzątko zabijają, to albo nawet nie oglądał takich materiałów, albo jest zwyczajnie zjebany jak Hitler.
Bezsensowne zabijanie zwierząt jest co najwyżej takim samym okrucieństwem a pierdolenie, że mniejszym świadczy o potrzebie wizyty u psychiatry.
Zgłoś
Avatar
micz1908 2019-11-20, 10:57
Sawix napisał/a:

salami się robi z osła



Czyli z tego który oddawał strzał

Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2019-11-20, 11:17
Ja myślałem, że oni najpierw pierdolą coś z kartki do kamery, inne da silvy machają jak pojeby maczetami i spluwami. Potem da silva ten czytający upierdala kończyny i łeb , a dopiero na końcu strzelają ....
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2019-11-20, 11:36
kabaszma napisał/a:

To się nazywa dorosłość



to się nazywa pojebaność

kabaszma napisał/a:

To się nazywa dorosłość



to sie nazywa poje*aność
Zgłoś
Avatar
Belweder 2019-11-20, 12:28 3
DmNQ napisał/a:

Ty za to jesteś twardym skurwysynem jak widać. Takich chłopów nam potrzeba w tym kraju.
Nic dziwnego w tym, że ludziom szkoda bardziej zwierząt w niektórych przypadkach. Zarzynające się kartele wzajemnie gdzie raczej każdy ma coś za uszami temu nie pomagają. Wszystko zależy od kontekstu. Zwierzęta nie przejawiają wrogich zachowań i uczuć ( nie zaliczam tutaj jebanych pitbullów które zagryzają dzieci np i zostają odstrzelone), którymi wykazują sie nawzajem ludzie. Dlatego normalni patrzą na nie inaczej, zawsze w przekonaniu, że są od nas zależne, i wiele osób nie wyobraża sobie by wobec ich krzywdy przejść zupełnie obojętnie. To wynika z psychologii. Ale musisz pierdolić swoje trzy po trzy, że każdy kto współczuje zwierzętom jest pojebany. Brawo twardzielu



Nie będe się tutaj wielce wdawał z Tobą w dyskusje bo widzę, że myślenie logiczne i czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną. No pewnie, wszystkie zwierzęta są kochane i milusie. Wystarczy, że przejdziesz się na terenie hipopotama to da Ci buziaczka w Twoje głupie czółko. Nie mów o psychologii bo jestes widac równie pierdolniety jak ten pajac od doroslosci. Powiedziałem, że typ jest pojebany nazywajac dorosłością wspolczucie zwierzentom zamiast ludziom. No ale tak jak mówię, myslenie to chyba Twoja zbyt rozbudowana cecha.
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2019-11-20, 12:57
paczfiko napisał/a:

Zwalił konia?



Koń sam się zwalił, kiedy Silva strzelił mu na pysk...
Zgłoś
Avatar
sens_ 2019-11-20, 14:12 1
dreszcz napisał/a:

Jak bym miał tego śmiecia w zasięgu ręki to bym tą kurwe osobiście odjebał. Pierdolony Cwel DaSilva!



Zesrałbys się i na koniec opierdoliłbys mu fujare.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2019-11-20, 15:32
Belweder napisał/a:

Nie będe się tutaj wielce wdawał z Tobą w dyskusje bo widzę, że myślenie logiczne i czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną. No pewnie, wszystkie zwierzęta są kochane i milusie. Wystarczy, że przejdziesz się na terenie hipopotama to da Ci buziaczka w Twoje głupie czółko. Nie mów o psychologii bo jestes widac równie pierdolniety jak ten pajac od doroslosci. Powiedziałem, że typ jest pojebany nazywajac dorosłością wspolczucie zwierzentom zamiast ludziom. No ale tak jak mówię, myslenie to chyba Twoja zbyt rozbudowana cecha.



Twoja też tak samo jak czytanie ze zrozumieniem i poprawne klecenie zdań.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie