18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kubczyk 2013-07-25, 20:14
To pisanie o służbie w obcym państwie to jak wyrok - współczuje już
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-07-25, 23:43
Cytat:

Mam zamiar służyć jako żołnierz wsparcia ogniowego (D.D. kaemista) w Bundesweh'rze



Taa, co drugi dzieciak planuje być astronautą albo strażakiem. Ilu z nich teraz wykłada towar w Tesco wystarczy spojrzeć, jak masz zawalone regały w najbliższym sklepie

Cytat:

więc wiem że żołnierze wsparcia powinni dzierżyć broń szybkostrzelną, bo jak nie to, to co skutecznie przygwoździ do ziemi piechotę wroga.



Więc gówno wiesz, bo ''Call of duty'' to nie prawdziwe pole walki. Co ci po broni szybkostrzelnej skoro sijesz po nieboskłonie ? Poza tym twoje prawdy objawione rujnują dwa najpopularniejsze obecnie konstrukcje wsparcia: M249 i HK417, które nie strzelają wcale szybciej niż to cacko z powyższego filmiku.

Cytat:

(Proszę mnie niezwłocznie zjebać jak psa )



Proszę uprzejmie
Zgłoś
Avatar
KumanPL 2013-07-26, 1:13
Dzięki wielkie
Żeby dostać się do Bundeswehry nie potrzeba nawet obywatelstwa niemieckiego. Moje doświadczenie które cię tak interesuje zyskałem "grając" w asg. Tam "wiertarki" sprawiają że nie masz ochoty podnieść głowy na centymetr, wszystko przez koszmarny ROF (rate of fire). Na powyższym filmie widać broń miotającą ok.800 pociskami na min gdzie MG3 wystrzeliwuje ich aż ok.1200. Widać różnicę pomiędzy 10 pociskami na sekundę a 20(te liczby nie odnoszą się do danych podanych wcześniej).
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-07-26, 13:17
Cytat:

Żeby dostać się do Bundeswehry nie potrzeba nawet obywatelstwa niemieckiego.



Błąd. Żeby ''próbować się dostać'', bo to że się zgłosisz niczego nie gwarantuje. Z tego, co się orientuję żeby móc się tam próbować dostać to trzeba mieć niemiecki adres zamieszkania.
Poza tym nawet kiedy się dostaniesz to nie będziesz miał nic do gadania na temat stanowiska na które trafisz. Na testach strzeleckich wypadniesz ponadprzeciętnie - dostaniesz broń strzelca wyborowego, będziesz strzelał przeciętnie - dostaniesz zwykłe g36, a jak nie trafisz nawet w tarczę, a będziesz przypakowany to dostaniesz broń wsparcia.
To nie jest wasze ASG, że powiesz kumplom ''ja chcę być snajperem'' i sprawa załatwiona.

Cytat:

Moje doświadczenie które cię tak interesuje zyskałem "grając" w asg. Tam "wiertarki" sprawiają że nie masz ochoty podnieść głowy na centymetr, wszystko przez koszmarny ROF (rate of fire).



To rzeczywiście doświadczenie, od razu specjalsem zostaniesz, jak im to powiesz Te twoje ASG to jest zabawa, a nie żadne doświadczenie. Tego typu zabawy mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Cytat:

Na powyższym filmie widać broń miotającą ok.800 pociskami na min gdzie MG3 wystrzeliwuje ich aż ok.1200.



I myślisz, że ostrzelanemu przeciwnikowi te 400 pocisków robi różnicę ? Ogromna różnica za to jest dla strzelca, bo ogień jest bardziej skupiony, broń lżejsza i mniej amunicji trzeba taszczyć. Poza tym dochodzi mniejsze zużycie lufy.
Zgłoś