18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
INFO: P. Siv Krystyna Sællmann, prezenterka wiadomości w norweskiej telewizji publicznej, otrzymała zakaz noszenia krzyża podczas pracy na wizji.

Zakaz został wprowadzony, ponieważ tuż po wiadomościach do telewizji napłynęło dużo skarg na prezenterkę. Widzom nie podobał się mający 1,4 cm długości złoty krzyżyk wysadzany czarnymi diamentami.

- Nie założyłam krzyża, aby być prowokacyjną. Jestem chrześcijanką, ale obecnie widzę krzyże wszędzie. To część mody. Nie tylko chrześcijanie noszą ten symbol. Nie sądziłam, że ludzie zwrócą na to uwagę - powiedziała sama prezenterka.

I owa prezenterka.


Ciapki się panoszą jak po swoim...
Źródło
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-11-05, 17:22
kondziu7 napisał/a:


Ciapki się panoszą jak po swoim...



Bardziej lewactwo, które słynie z bohaterskiej walki z wyimaginowanymi problemami
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-11-05, 18:21
Cytat:

tak jeżeli była by to telepizja z Pakistanu lub innego zagłębia kóz


Lub Francja, Wielka Brytania, Niemcy...
Zgłoś
Avatar
serenity 2013-11-05, 19:58 17
Do wierzących w politykę PO. Wy żyjecie w Polsce, czy na fermie kurzej? Jak można akceptować słowa Premiera Tuska: "nie stawiam wam wysokiej poprzeczki", "żyjmy teraźniejszością", "ważna jest ciepła woda w kranie", "nie róbmy polityki", "polskość to nienormalność", "polityka miłości" (to jak slogan z Orwella). Jak wy to robicie, że wam się nie zapala lampka. Kiedy Tusk dostaje medal od Merkel za specjalne zasługi dla integracji europejskiej. A równolegle pod Bałtykiem kładą rurę, bez najmniejszych protestów. U nas można budowę obwodnicy zablokować byle żuczkiem. Ginie prezydent kraju będącego w NATO, na terenie Rosji. Tusk nie podejmuje najmniejszej próby przejęcia śledztwa. Jak Wy chcecie, żeby Europa i Rosja Was szanowała? Skoro sami się nie szanujecie. Chcecie zbudować europejskie społeczeństwo obywatelskie. Oparte na tolerancji , otwartości, multikulti. Pytam, jak chcecie to zrobić? Skoro maturę sprowadzono do poziomu kalamburów. Wasze młode intelektualne elity, nie muszą przeczytać żadnej książki, żeby mieć średnie wykształcenie. Obniżając poziom nauki, zabieracie młodym ludziom wolność. Pozbawiacie ich narzędzi umożliwiających indywidualną ocenę zjawisk, na które składa się życie. Jedyną bronią młodych Polaków jest cynizm, chamstwo i słowo zajebiście. Jaki multikuturalizm chcecie tworzyć. Skoro kultura związana jest bezpośrednio z naszą historią. Minister edukacji chce wycofać ten przedmiot ze szkoły. O jakiej tolerancji mówicie? Skoro telewizja publiczna promuje Nergala, nie zwracając uwagi na uczucia wierzących ludzi. Ciekawe, że dla Newtona i Leibniza (twórcy rachunku różniczkowego i całkowego) Biblia nie była stekiem kłamstw. A większość życia poświęcili na studiowanie właśnie Biblii. Wierzyli w Boga. Może nie całkiem chrześcijańskiego, ale wierzyli. Dali nam narzędzia, dzięki którym zmieniamy świat. A wy szydzicie ze wszystkiego i wszystkich kto wyznaje wyższe wartości. Patriota zaraz będzie fanatycznym nacjonalistą. Wykpicie, sprowadzicie do absurdu. A patriotyzm jest biologicznie naturalny. To odpowiedzialność za moje stado, za obszar na którym to stado żyje. Pozbawiono Was edukacji, autorytetów i wmówiono, że jesteście sobą. Pozbawiono Was duszy. Dzięki temu jesteście policzalni i przewidywalni. Jak wasz materializm. Zamieniono was elektoracie PO w izotropową, monokulturową strukturę. Reagującą jednakowo na emocjonalną wyzbytą logiki propagandę "Rudej Targowicy". Zastanówcie się. Zobaczcie ostatnią scenę i monolog z "Misia" Barei. Poszukajcie analogii z teraźniejszością. Demokracja bez wartości wyższych zamienia się w cichy totalitaryzm.

Aco mi tam? Skopiowałem najmądrzejszy wpis w internecie jaki do tej pory znalazłem. Bawcie się!
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-11-05, 21:04
Jestem ateistą i antyklerykałem ale, kurwa! Opadła mi szczęka po tej wiadomości.
Zgłoś
Avatar
thoruus 2013-11-05, 21:12 1
Inna sprawa, że słaba ta nasza religia skoro zdejmujemy krzyżyk bo ktoś powiedział, że mamy to zrobić. I to nasza wina
Zgłoś
Avatar
f................f 2013-11-05, 21:16 2
No nie może być, sadistic w obronie krzyża!

Głęboko wierzę w zasadę NIE WPIERDALANIA SIĘ DRUGIEMU w kaszkę.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
makronom 2013-11-05, 21:19
upup

"Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku? Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!"

Zmień "chama" na "muzułmanina" i "Dzień świra" Ci odpowie, czemu tak jest.
Zgłoś
Avatar
necrobarbara 2013-11-05, 21:32
tip.top napisał/a:

ale jakby występowała w burce to już by wszystko było ok



Co racja to racja, dlatego przytoczę słowa mojego kolegi: "jebać kurwy"

Dziękuję, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-05, 21:32 1
Uwielbiam jak dorosłe chłopy płaczą o dwie bele na krzyż i trupa na nich. Katolików obrażajo!
Zgłoś
Avatar
viader80 2013-11-05, 21:33
tip.top napisał/a:

ale jakby występowała w burce to już by wszystko było ok


Kolego z tego co widać co się dzieje w zjednoczonych emiratach skandynawskich, islamskiej republice francuskiej i w stolicy weak britain londonistadzie, założę się o kebaba z wieprzowiną, że te ciapaki będą się domagać żeby założyła burkę
Zgłoś
Avatar
utrOne 2013-11-05, 22:55 2
nie rozumiem skąd to zdziwienie, zabronili burek, to w ramach równouprawnienia nie dziwię się, że krzyż zabroniony,,,,
Zgłoś
Avatar
DrAres 2013-11-05, 23:04 1
Zarammoth napisał/a:

Uwielbiam jak dorosłe chłopy płaczą o dwie bele na krzyż i trupa na nich. Katolików obrażajo!


Wiesz, tu nie chodzi o obrażanie katolików, tylko o to, że dla nich chrześcijaństwo jest be ale islam już cacy. Jak zakazują noszenia krzyżyków to i zakazać noszenia publicznie hidżabów i ciapatych modłów na ulicach, wszystkie religie traktować po równo, a nie, że jedna jest uprzywilejowana. Jeszcze im ta cała jebana poprawność polityczna dupą wyjdzie, ba już zaczęła, vide porwany autobus w Norwegii.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-11-05, 23:19
glosujcie na ruch palikmiota, to będziemy mieli to samo
Zgłoś