18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
INFO: P. Siv Krystyna Sællmann, prezenterka wiadomości w norweskiej telewizji publicznej, otrzymała zakaz noszenia krzyża podczas pracy na wizji.

Zakaz został wprowadzony, ponieważ tuż po wiadomościach do telewizji napłynęło dużo skarg na prezenterkę. Widzom nie podobał się mający 1,4 cm długości złoty krzyżyk wysadzany czarnymi diamentami.

- Nie założyłam krzyża, aby być prowokacyjną. Jestem chrześcijanką, ale obecnie widzę krzyże wszędzie. To część mody. Nie tylko chrześcijanie noszą ten symbol. Nie sądziłam, że ludzie zwrócą na to uwagę - powiedziała sama prezenterka.

I owa prezenterka.


Ciapki się panoszą jak po swoim...
Źródło
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-11-05, 10:10 62
ale jakby występowała w burce to już by wszystko było ok
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-11-05, 10:15 12
Inkwizycjo - wróć!!!
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-11-05, 10:34 16
Gdzie jest krzyż ?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-11-05, 10:54
tip.top napisał/a:

ale jakby występowała w burce to już by wszystko było ok



tak jeżeli była by to telepizja z Pakistanu lub innego zagłębia kóz
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-11-05, 11:16 4
Smutas ty sam nie wiesz co piszesz
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-05, 11:29
jak patrze na tą prowadzącą to burka na twarz całkiem wskazana
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-05, 12:04 3
Ale gwiazdkę dawidka, księżyc czy inne tałatajstwa można... Powinna szefów podac do sądu albo przynajmniej z trzech z giwery do piachu posłać... Takie korzenie sie na każdym kroku na bank wyjdzie wszystkim na zdrowie. Albo jest ta jebana wolność albo jej kurwa nie ma. Paczka c4 naprostowałaby zarząd.
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2013-11-05, 12:10 3
Inna sprawa, że słaba ta wasza religia skoro zdejmujecie krzyżyk bo ktoś powiedział, że macie to zrobić. Ale wina osłabienia kościoła leży przecież po stornie syjonistyczno-islamskiej lewackiej propagandy pod tęczowym sztandarem...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-11-05, 12:32
Browaryt, doskonale wiem co piszę. Po prostu uczyłem się historii z książek a nie Gazety Wyborczej.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-11-05, 12:36
Smutas, może chodziło Ci o wyprawy krzyżowe?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-11-05, 12:45 1


Aa, nazajutrz pod siedzibą stacji telewizyjnej, hue hue
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-11-05, 13:23
W sumie to dobrze niech jest równowaga brak krzyżyków jak i tych islamistycznych symboli.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-05, 13:36 1
Norweska telewizja publiczna. Skoro publiczna nie powinna propagować żadnej wiary. Ani krzyży ani burek ani pejsów ( no może poza Elvisem ). W prywatnej już wszystko zależy od właściciela.
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2013-11-05, 14:38
@mcmenel
Że niby noszenie biżuterii, w kształcie symbolu uznawanego przez niektóre grupy jako znak religijny, to propagowanie wiary? Żeby to jeszcze były jakieś rażąco rzucające się w oczy rekwizyty, to można by polemizować, ale tutaj jest mowa o 1,4 cm kawałku metalu z jakimiś kryształkami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie