18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Cytat:

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany na scenie na Targu Węglowym. Sprawca dźgnął go nożem w okolice serca. Prezydent trafił do szpitala, jego stan jest bardzo poważny.

Do ataku na prezydenta Gdańska doszło w niedzielę, kilka minut przed godziną 20. Adamowicz dziękował ludziom za wsparcie dla Orkiestry. Za moment miało się zacząć "światełko do nieba".

Po krótkim przemówieniu Paweł Adamowicz została zaatakowany.

Na scenę wtargnął mężczyzna z nożem i dźgnął prezydenta Gdańska. Prawdopodobnie zadał co najmniej dwa ciosy w okolice serca.

Zanim napastnik został zatrzymany przez ochroniarzy zdążył krzyknąć do mikrofonu: - Halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe - red.]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.






Źródło: trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24359848,atak-na-prezydenta-...

Aktualizacja 14/01/2019 14:50
Prezydent zmarł w szpitalu wskutek odniesionych ran
Zgłoś
Avatar
vass 2019-01-14, 2:24 2
Przyczajonykangur napisał/a:

Dla polityków powinno być to ostrzeżenie, że może i nie da się ich legalnie wsadzić za kraty, ale za to można ich zabić. Nie znam sytuacji nie oceniam nie życzę nikomu źle, ot taka konkluzja o każącej ręce narodu/ nie do końca normalnego jegomościa.


Ostrzeżenie politykowi to możesz dać politykowi przy urnie wyborczej i nie głosować na niego. A dźganie nożem, to mogą sobie robić w jakimś dzikim kraju.
Zgłoś
Avatar
t-tas 2019-01-14, 2:41 3
Póki co- żyje- przetoczono 41 jednostek krwi, poważne rany serca, przepony i jamy brzusznej. Jedni będą smutni, inni weseli , a tu trzeba po ludzku zamilknąć , a nie gównoburzę kręcić.
Zgłoś
Avatar
i.m.p. 2019-01-14, 2:47 9
Inna sprawa czy zamachowiec przeżyje. Jeśli wyhuśta się w celi znaczy, że nie był to jego pomysł.
Zgłoś
Avatar
VanAhamoth 2019-01-14, 3:08 1
@rebeliant

Od dawna uważam cię za bezwartościowego zjeba, z który nie warto wdawać się w jakąkolwiek dyskusję, bo jesteś zadufanym w sobie 30+ latkiem, którego mózg (o ile posiadasz) nie potrafi przyswoić nic innego. Uznałem, że nie będę marnować czasu na ciebie. Ale wyjatkowo ci odpowiem:

Tak. Będę generalizować, tak samo jak generalizują inni, których łaskawie raczyłeś przeoczyć.
Zgłoś
Avatar
wiechec 2019-01-14, 3:36 1
Pojeb dobrze się przygotował, prawdopodobnie takiej kosy użył:



NÓŻ SZTURMOWY - rodzaj broni białej nadającej się głównie do kłucia, zabijania. Długość około 15 cm.
Zgłoś
Avatar
hanney 2019-01-14, 4:41
Jaki kraj takie zamachy...
Zgłoś
Avatar
homorek 2019-01-14, 5:02
Moje miasto takie piękne.... co do budynia to aaa PFFFFF
Zgłoś
Avatar
modoc 2019-01-14, 5:26 9
Tutaj ewidentnie wina braku ochrony i olewczego stosunku owsiaka do zabezpieczania imprezy czy to wośp czy woodstocka. Kiedyś ktos coś musiał odjebać i właśnie to się stało. A że trafiło na niego, miał pecha. Widać przez ponad dwie minuty biega po scenie z nożem widocznym napastnik. Gdyby to był abdul ofiar było by więcej od groma więcej. Ludzie nie są wyszkoleni w takich sytuacjach i stoją jak barany na rzeź. Smutne ale prawdziwe. Brak też jakiejkolwiek wyszkolonej ochrony zrobił swoje.
Zgłoś
Avatar
Szangti 2019-01-14, 5:56 2
Ja bym tak chetnie z ryzym chujem tuskiem zrobil i moge pozniej reszte zycia siedziec za pieniazki podatnikow(czyli w sumie i moje).
Zgłoś
Avatar
Blind 2019-01-14, 6:10 1
Piękna sprawa jeden złodziej do piachu poleciał zimne piwko leci za dobrą nowinę ^^
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2019-01-14, 7:27 1
@Szangti
Uważaj co piszesz... Bo druga część może nadejść bez pierwszej...
Zgłoś
Avatar
extremetube 2019-01-14, 7:29 1
Mam nadzieję, że zdechnie
Zgłoś
Avatar
Crapshit 2019-01-14, 7:39 4
Każdy Polak wie, że to na zlecenie PiSlamu.
Zgłoś
Avatar
modoc 2019-01-14, 7:59 5
Jeden z lepszych niusów impreze ochraniała firma tajfun jeden z największych beneficjentów pfronu
A wszystkim debiliom którzy zwalają na pis/po czy inne gówno huj wam w dupę. Zdarzyła się tragedia i tyle, niezależnie od poglądów nikomu tego nie życzę.
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-01-14, 8:10 3
kamerzyści chuje, chuja widać na tych video kutas w dupe im
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie