18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Cytat:

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany na scenie na Targu Węglowym. Sprawca dźgnął go nożem w okolice serca. Prezydent trafił do szpitala, jego stan jest bardzo poważny.

Do ataku na prezydenta Gdańska doszło w niedzielę, kilka minut przed godziną 20. Adamowicz dziękował ludziom za wsparcie dla Orkiestry. Za moment miało się zacząć "światełko do nieba".

Po krótkim przemówieniu Paweł Adamowicz została zaatakowany.

Na scenę wtargnął mężczyzna z nożem i dźgnął prezydenta Gdańska. Prawdopodobnie zadał co najmniej dwa ciosy w okolice serca.

Zanim napastnik został zatrzymany przez ochroniarzy zdążył krzyknąć do mikrofonu: - Halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe - red.]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.






Źródło: trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24359848,atak-na-prezydenta-...

Aktualizacja 14/01/2019 14:50
Prezydent zmarł w szpitalu wskutek odniesionych ran
Zgłoś
Avatar
a................h 2019-01-14, 8:55
conderus napisał/a:

kamerzyści chuje, chuja widać na tych video kutas w dupe im



Tak jest, na następny WOŚP trzeba rozesłać sadoli po wszystkich finałach z plakietką "media" i telefonami. Furiaci może lepiej niech wezmą Go Pro...
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-01-14, 8:56
ale teatrzyk to pewnie za tą zjebaną muzykę jakoś mi go nie szkoda dostał to dostał po chuj drążyć temat.

PS: wyrok wydali wyrok wykonali ... Niestety prezydent zmarł najszczersze kondolencje Wy popierdoleńce
Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-01-14, 9:02 3


zmarł to mózgojad z głodu w twojej czaszce
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2019-01-14, 9:07 39
Syndrom sztokholmski w narodzie mocny. Jeżeli prawdą jest, że facet narobił przekrętów w przetargach i Amber Gold i ma 17 mieszkań, co jest niemożliwe z uposażenia prezydenta, to naprawdę mi go nie żal. Co prawda dźgnął go nożem jakiś menel, więc nie ma to bezpośredniego związku z jego czynami (to się okaże - jeżeli zamachowiec wykituje w areszcie, to może jednak ma związek), ale oszukując kilkaset tysięcy osób, być może zmuszając je do wpierdalania makaronu z keczupem i wegetowania zamiast życia, na skutek utraty oszczędności życia, kosa to za mało. Naprawdę dziwią mnie te komentarze w stylu "ojej, ojej, jak tak można"? Owszem, jestem zdania, że wymierzanie samosądów w ten sposób to barbarzyństwo. W cywilizowanym państwie sprawy rozstrzyga się w sądzie. Jeśli jednak sądy jawnie nie ruszają sitwy, to znaczy, że żyjemy w barbarzyńskim państwie i sprawiedliwość będzie wymierzana po barbarzyńsku. Czego tu nie rozumieć? Politycy jawnie okradają nasz kraj bez żadnych konsekwencji od bardzo wielu lat. Zimny prysznic się przyda.

Na wykopie już napisałem co o tym sądzę i dostałem bana, choć nikogo nie obraziłem. Wracamy zatem do czasów, gdzie co innego się myśli, co innego mówi na głos, a co innego mówi w domu wśród swoich. Brawo.
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-01-14, 9:32
Angel napisał/a:

zmarł to mózgojad z głodu w twojej czaszce



Angel na żartach się nie znasz chyba wstałeś lewą nogą to połóż się jeszcze raz i wstań prawą
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2019-01-14, 9:49 2
Nie mamy działających sądów, wybory są manipulowane i pomimo, że to wychodzi na jaw sprawy są umarzane, trzeba być debilem, żeby nie zdawać sobie sprawy, że takie mogą być konsekwencje a wina jest po stronie ochrony wynajętej przez organizatora... ale debilem jest także poszkodowany, który nie ma swojej własnej, nizależnej ochrony. Suma sumarum to wszyscy zadowolerni, peło ma swojego bohatera piss może walić w owsiaka, Polska znów podzielona, można spokojnie rójnować za plecami kolejne gałęzie przemysłu i oddawać majątek narodowy.
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-01-14, 10:12 4
Crapshit napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 7:39 Cytuj  PW
Każdy


Pojęcia PISlam używają raczej nasze spolszczone żydki i folksdojcze, a nie Polacy. Zaś ja Adamiczowi nie życzę teraz śmierci, bo chciałbym kiedyś zobaczyć zgodną z prawem, egzekucję ludzi takich jak on, Tusk czy Kwaśniewski, i wszystkich zdrajców Polskim, no i oczywiście odebranie majątku oraz obywatelstwa ich rodzinom
Zgłoś
Avatar
a................h 2019-01-14, 10:13
blizzarder napisał/a:

Wracamy zatem do czasów, gdzie co innego się myśli, co innego mówi na głos, a co innego mówi w domu wśród swoich. Brawo.



Z ostatnim się nie zgodzę, przy dzieciach w domu też trzeba uważać.
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-01-14, 10:15 6
blizzarder napisał/a:

... Jeżeli prawdą jest, że facet narobił przekrętów w przetargach i Amber Gold i ma 17 mieszkań, co jest niemożliwe z uposażenia prezydenta, to naprawdę mi go nie żal...



Jeżeli jest prawdą to co piszesz to dlaczego nie siedzi ? Od 3 lat mamy nowego szeryfa na stanowisku prokuratora generalnego który jak chce to ręcznie steruje prokuraturą i co ? Nic się nie dzieje ? Taki złodziej, tyle przekrętów, tyle wałków i chuj ?
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2019-01-14, 10:21 2
wpadłam tylko poczytać komentarze...
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-01-14, 10:57 12
Niezwyciężony napisał/a:

Jeżeli jest prawdą to co piszesz to dlaczego nie siedzi ? Od 3 lat mamy nowego szeryfa na stanowisku prokuratora generalnego który jak chce to ręcznie steruje prokuraturą i co ? Nic się nie dzieje ? Taki złodziej, tyle przekrętów, tyle wałków i chuj ?



Te kurwy tyle lat okradają polski naród sprzedają robi wałki a ty jeszcze zdziwiony czemu nie siedzi?

Bo to pierdolona banda jeden kryje drugiego co dzisiaj się urodziłeś?
Zgłoś
Avatar
Alchemik1 2019-01-14, 11:02 5
youtube.com/user/stefmaster333
Taki z niego siłacz
Stefmaster92
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2019-01-14, 11:18 8
Niezwyciężony napisał/a:

Jeżeli jest prawdą to co piszesz to dlaczego nie siedzi ? Od 3 lat mamy nowego szeryfa na stanowisku prokuratora generalnego który jak chce to ręcznie steruje prokuraturą i co ? Nic się nie dzieje ? Taki złodziej, tyle przekrętów, tyle wałków i chuj ?



Ooo, widzę kolega jeszcze na etapie wiary, że PiS i PO to nie jedna banda. No w sumie całkiem długo udawało im się ten układ pookrągłostołowy ciągnąć. PiS i PO są dla siebie taką konkurencją jak Saturn i Media Markt. Nikt nigdy nikogo nie wsadził, kończy się tylko na buńczucznych zapowiedziach w kampanii wyborczej. PiS gra na dwa fronty. Jedno mówi w TVP, a drugie robi w Unii, nie wspominając już o polityce na kolanach względem USA i żydów (wyłudzenie (ustawa) 447).

Polska nie jest w żadnym razie poważnym krajem i chyba dlatego tak bezkarnie i bezczelnie podatnicy traktowani są jak niewolnicy na polu bawełny. Stałem kiedyś w korku (jeżdżę Suzuki). Przede mną Honda, dalej Toyota, obok Mitsubishi. Dosyć rzadko widuję Mitsubishi i ten fakt oraz duże zagęszczenie japońskich samochodów skłonił mnie do wyliczenia w głowie wszystkich japońskich marek jakie znam: Suzuki, Honda, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Subaru. Wtedy wpadła mi do głowy taka myśl: czy my jesteśmy państwem czy jesteśmy gównem? Po prostu jesteśmy bydłem na folwarku, dlatego tak bezczelnie nas eksploatują.
Zgłoś
Avatar
AndrewOne 2019-01-14, 11:23 4
MAK69 napisał/a:
Pytanie do pojebów, którzy pisza, że to przez Owsiaka i ochronę, że za wolna reakcją itd... Ogarniacie, że policja miała, od naszego wspaniałego rządu, zakaz zabezpieczania tej imprezy? Tak samo jak straż pożarna i wojsko... No ale cóż, nadal gadamy jaki Owsiak jest zły.

Gówno wisz w nogach śpisz.

Rzecznik komendanta głównego Policji powiedział, że impreza, na której 27-letni napastnik dźgnął prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nie była zgłoszona jako impreza masowa, tylko "jako impreza, która ma się odbyć w tym dniu i na którą wyraził zgodę raniony prezydent miasta. Jakby to było zgłoszone jako impreza masowa, środki bezpieczeństwa musiałyby być bardziej zaostrzone. To organizator w każdym przypadku jest w pierwszej kolejności odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa. Od niego zależy, czy możemy, jako uczestnicy, czuć się bezpieczni" - powiedział rzecznik KGP.

Poza tym łączenie tego ataku z polityką jest na poziomie rozumu samego napastnika. Chyba że nozownikiem byłby lekarz albo inżynier z Afryki to wtedy tak
Zgłoś
Avatar
Agre 2019-01-14, 12:19 1
"Rzecznik komendanta głównego Policji powiedział, że impreza, na której 27-letni napastnik dźgnął prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nie była zgłoszona jako impreza masowa, tylko "jako impreza, która ma się odbyć w tym dniu i na którą wyraził zgodę raniony prezydent miasta."

Czyli organizator Owsiak zły?

Poza tym to w ogóle możliwe że tam na scenę może wejść każdy se od tak??
no mi się to w pale nie mieści, firma ochroniarska wg mnie musiała przeszukiwać przynajmniej przy wejściu na scenę, bo inaczej to nikt by nie takiej ochrony nie wynajął bo po huj marnować kasę.
Zakładając że przeszukiwali to typ musiał się jakoś tam dostać tzn Może mu ktoś pomógł
Mam pytanie taki nóż skąd można ogarnąć co go ten typ nim dźgnął ??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie