18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Ferben 2015-12-12, 14:17
Czy to nie ten z kółka wzajemnej adoracji?
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2015-12-12, 14:33 2
Pojebany dziadek, który marzy o stanie wyjątkowym. Swetru i inne gówna i tak wypłyną.
Zgłoś
Avatar
zx 2015-12-12, 14:40
Co to jest to całe pertu?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-12-12, 15:14 2
Chujowy filmik. Zgodnie z ostrzeżeniem wyciszyłem, bo jestem wrażliwym człowiekiem, a na ekranie tylko jakiś dziadek w berecie strasznie się telepie.

Swoją drogą, co to za spierdolona moda z usa na noszenie czapki w pomieszczeniu?
Zgłoś
Avatar
pepinio71 2015-12-12, 15:19 1
DEBIL!!! zapomniał jak pis skomlał w parlamencie europejskim na "po"
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-12-12, 15:27 22
Może trochę za dużo ideologii PiS'u ale Pan Kudliński ma rację. Dlaczego UE ma rozwiązywać nasze wewnętrzne problemy?... tylko sęk w tym, że nie ma żadnego problemu. Na zachodzie już jesteśmy obsmarowani - w Polsce dyktatura, ciemnogród, homofobia, ksenofobia. Uważam, że Panu Kudlińskiemu chodziło o to, że zachód utracił pieska w postaci polski który realizował i reprezentował interesy przede wszystkim niemiec i rozpoczęła się gównoburza zachodu. Także Kudliński to nie jest (według mnie) wujcio wariatuńcio któremu poprzestawiały się klepki, tylko normalny zdrowo myślący człowiek, no bo kurwa serio - tego by jeszcze brakowało żeby unia europejska organizowała nam życie polityczne. Nie zdziwiłbym się jeśli w europarlamencie ktoś zaproponowałby wojskową misję pokojową w celu zburzenia reżimu który nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-12-12, 15:58 2
Gówniarze kasę mają bo polaczków w dupę dymają
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-12-12, 16:04 1
Grubasek chyba po udarze, bo pierdoli od rzeczy. Wiele można Dudzie zarzucić, ale nie lękliwości w podejmowaniu kontrowersyjnych decyzji.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że żadnego "kryzysu demokracji" nie ma. To teatrzyk sztucznie wywołany przez polskojęzyczne media. PiS jak na razie nie zrobił NICZEGO, na co PO nie pozwoliłaby sobie przez ostatnie 8 lat. Tylko narracja w mediach jest inna...
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2015-12-12, 16:06
@MaratHS
Nie to, że się nie zgadzam, ale prawda jest taka, że "widziały gały co brały" w momencie wejścia do unii... Wszyscy teoretycznie wiedzieli czym jest unia i jakie aspiracje ma na przyszłość, wszyscy zgodziliśmy się 1 maja 2004 na to by unia nami rządziła, że to nowy sajuz, tylko z drugiej strony... Chodzi mi o to, że dla mnie każdy, kto teraz po tych 10 latach nagle się budzi i "odkrywa amerykę" jest dla mnie idiotą, a już na pewno ostatnią osobą ,któa ma prawo się wypowiadać na ważne tematy, bo skoro w tej kwestii ma aż tak opóźniony zapłon, to w innych także.
Zgłoś
Avatar
Rinko 2015-12-12, 16:12 3
Zgłoś
Avatar
laki007 2015-12-12, 16:15
Podpowiem ci tylko przyjacielu, że opis jest od tego, żeby wypełnić go powierzchownymi informacjami na temat filmiku ze swoim ewentualnym komentarzem, żebym ja jako odbiorca potrafił się rozeznać, czy filmik który udostępniasz trafia w moje zaintersowania czy nie. Dlatego następnym razem zamiast wklejać emotikone "ićpanfhui" dopisz o czym traktuje dane wideo.
Zgłoś
Avatar
KWINTAL 2015-12-12, 16:22
Mówicie, że to jakiś tam dziadek, którego trochę poniosła fantazja?

Uważam, że się mylicie!

Zadajecie sobie sprawę ilu takich "Dziadków" głosowało na obecną partię rządzącą?

Była to niecała połowa głosujących- około 40%, uwzględniając, iż głosowało około 53% uprawnionych, powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, iż nakręconych w ten sam sposób "Dziadków" jest około 1/4 społeczeństwa.

Czy powinniśmy się tego bać? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie!!!
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2015-12-12, 16:30
Strach blady padł na wszelkiej maści złodziei i zdrajców, to i teraz na ulicach (dzisiejszy marsz w Warszawie) chcą rękami lemingów legalnie wybranego Prezydenta i Rząd obalić...
Zgłoś
Avatar
oskisoldier 2015-12-12, 16:30
Pierdoli jak potłuczony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie