18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

prezydent
nowynick • 2020-02-19, 10:47
Pan Duda chce być prezydentem. Dziwne, przez 5 lat miał okazję i ani razu nie skorzystał.

2020-02-19, 10:58
Komuś się chyba strony pomylily.
To nie jest strona anty-PISu

2020-02-19, 11:02
Ciekaw jestem, czy wybierzesz pustaka MKB, czy wypełnionego gównem Biedronia. :wyj***ne:

2020-02-19, 11:02
Kubala85 napisał/a:

Komuś się chyba strony pomylily.
To nie jest strona anty-PISu



ten kawał w żadnym stopniu nie dotyczy partii tylko braku asertywności Głowy Państwa.

MenSa napisał/a:

Ciekaw jestem, czy wybierzesz pustaka MKB, czy wypełnionego gównem Biedronia.



po kolei:
Biedroń? W Polsce nie przejdzie nie ma o czym mówić. Kto zagłosuje? Lewaki, czyli z 7-8 %
Hołownia? Skrajność w drugą stronę. Kto zagłosuje? Desperaci widzący, że pozostałe nazwiska to dno i metr mułu, syf i malaria polityki, a jednocześnie ludzie raczej skrajnie prawicowi czyli z 10%
Kidawa Błońska? Marionetka, która się pogubiła z czyjej partii startuje

kto zagłosuje: kuce co myślą że PO to opozycja PiS. 20-25%
Kamysz to chyba dla żartu, ale PSL ma w zwyczaju zawsze kogoś wystawić. Kto zagłosuje? Ci co na PSL 5-6 % max
Bosak? Nie znam typa. Kto zagłosuje? Fani Korwina czyli margines, sławetne 4%
Duda jest jaki jest, ale nie ma z kim przegrać. Kto zagłosuje? WIĘKSZOŚĆ. Obstawiam że wygra w pierwszej turze, chyba że się nagle okaże, że miał pradziadka w Wermahcie czy coś to może jakimś cudem dojdzie do drugiej tury gdzie rywal będzie bez szans

2020-02-19, 11:12
nowynick napisał/a:

ten kawał w żadnym stopniu nie dotyczy partii tylko braku asertywności Głowy Państwa.



Każdy sam oceni przy urnie. Takie wpie**alanie na siłę polityki jest żenujące. Wszędzie jakaś k***a się znajdzie która jedzie po tych czy po tamtych. Czy wy k***a własnego życia nie macie? Czy poj***na polityka uderzyła Wam do głowy ? Rzygam już kampanią wyborczą a dopiero co się zaczęła. Dramat.

2020-02-19, 11:20
To ja proponuje nowy temat. NIE GŁOSUJ! NIE MA NA KOGO