18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
PRIDE
m................l • 2012-05-03, 20:10
To są prawdziwe walki, a nie te przepychanki w KSW i MMA Srattack.
Pudzian po jednej z walk w PRIDE wylądowałby conajmniej na OIOM'ie .

Zgłoś
Avatar
s................3 2012-05-03, 20:34 18
chętnie bym tam wysłał piłkarzyków i pokazał im jaki to jest prawdziwy męski sport.
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-05-03, 21:10 8
Zgadzam się ze Stasiem. Tym kurwom trzeba pokazać co to prawdziwy sport. Odbudować koloseum i zrobić z nich gladiatorów!! Skończy się udawanie! Skończy się błazenada! Skończy się przegrywanie z lenistwa!!
Zgłoś
Avatar
l................a 2012-05-03, 21:11
wytłumaczy mi ktoś jakie są zasady w tym pride ?
Zgłoś
Avatar
azsxdc05 2012-05-03, 21:13
nie ma zadnych zasad
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2012-05-03, 21:48 4
To teraz wyślijcie tych z Pride na piłkarskie boisko. Zeszmaca się tak sama jak piłkarze w klatce, czy gdzie tam oni walczą. Ciemna masa
Zgłoś
Avatar
hugodrax 2012-05-03, 22:10
@up
Ta "klatka"to jak dobrze pamiętam nazywa się oktagon.
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-05-04, 1:35 14
tak samo Ci z prajdu, z pudzianem nie mają szans w strongmenach ...
Pudzian przyciąga ludzi przed TV ze względu na to, że jest znany a nie, że to będzie dobra walka. Więc nie wiem po chuj takie porównywanie... pozatym on dopiero raczkuje w MMA.
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-05-04, 1:40 5
Nie pierdolcie, że to jeszcze ma coś ze sportem wspólnego, zwykła napierdalanka dwóch zwierząt, których gdyby nikt nie powstrzymał to tłukły by do śmierci przeciwnika. To nie zawodnicy, to psychole.
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-05-04, 1:48 1
Jest za czym tęsknić.
Zgłoś
Avatar
Nieto 2012-05-04, 4:12 5
Mała różnica- ci z Prajda nie pchają się do Strongmenów, bo znają swoje możliwości, ich domena to napierdalanka, ale co racja to racja, ludzie oglądają Pudziana ze względu na jego sławę, dlatego też nie rozumiem dlaczego Najman w ogóle występuje. Poza tym, nasunęło mi się pewne skojarzenie, na powyższym filmiku nie ma siatek, klatek i.tp. .. Bo? Tam nie wchodzili po to żeby spierdalać od przeciwnika; ostanio oglądając Burneikę i Najmana, miałem wrażenie że gdyby nie zasieki na około to ktoś by pobił swój rekord życiowy na sto albo i na kilometr.
aha, no i wyjaśnienie (żeby nie było), nie jestem jakimś zajebistym fajterem, raczej od każdego z wyżej wymienionych panów bym dostał bęcki na luzie; tak sobie tylko piszę.. hehe
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-05-04, 6:06 2
wolę szachy można zbić konia przy królówce
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-05-04, 8:48 5
Bro za Fiodora i Mirco leci.
Tylko muzyka jakaś taka... jak z filmu z mojej pierwszej komunii św.
Zgłoś
Avatar
Mefi 2012-05-04, 8:56
Ta a 90% urywek z walk pokazanych w tym zlepku to walki mma a nie jakies kurwa pride.
Zgłoś
Avatar
thez 2012-05-04, 9:18 1
@up a jak by to były walki bokserskie to byś powiedział, że to boks a nie jakieś IBF, albo WBA

@MortiCRX
Oni to robią w określonym miejscu, w określonym czasie za zgoda wszystkich zainteresowanych. Psychole to chodzą w dresach po mieście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie