18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Prison Break
maksymilian45 • 2015-04-03, 23:44
T-Bag i jego niewyparzona buźka


Kto nie oglądał serialu, zalecam nadrobić zaległości. Wciąga od pierwszego odcinka.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2015-04-05, 0:35
A potem Abruzzi pozbawił go rączki Ma żartowniś za swoje.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2015-04-05, 1:02
Powtórzę pewnie kilka komentarzy, ale najlepszy był pierwszy sezon czyli więzienie i rządowe spiski. Potem ten którego akcja działa się w Panamie w Sonie. Niestety ostatnie odcinki to w ogóle jakieś science fiction i przez to serial stracił cały urok.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-04-05, 1:31 2
Jest jedna rzecz która aż razi. Seria fantastycznych zmartwychwstań:
1 sezon: ożywa tatusiek lincolna i michaela.
2 sezon: ożywa koleś za zabójstwo którego miał być stracony lincoln.
4 sezon: ożywa gretchen, sara, matka michaela, a jak się już wydaje, że scenarzyści się opamiętali wskrzeszony zostaje kellerman.

W tym serialu aktorzy drugoplanowi wypadają o wiele lepiej niż główne postacie: bracia drewniaki.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-04-05, 1:50 1
Pierdolicie jak potłuczeni ale macie prawo do własnego zdania i nie mam zamiaru się z wami spierać. Dla mnie breaking bad i walking dead to chujowe seriale i moja przygoda z nimi zakończyła się na pierwszym odcinku. Prison break wkręcił mnie od pierwszego i trzymał do końca ( do 4 sezonu )
Zgłoś
Avatar
k2209 2015-04-05, 1:58
trailer park boys
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2015-04-05, 2:13 1
TWD, Breaking Bad, Wikingowie, Synowie Anarchii. Polecam obczaić zielonym w kwestii seriali.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2015-04-05, 3:22
Prison Break skończył się po pierwszym sezonie.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-05, 4:01
tylko pierwszy sezon, co do synów anarchii to później zrobiła się z tego jakaś rodzinna melodrama chyba od 6 sezonu, TWD może przynudzać, ale to nie serial o zabijaniu zombiaków a dramat osadzony w świecie zombie breakout, wikingowie świetni niemal w każdym calu, razić mogą jedynie zbędne wizje księżulka, nie pasują po prostu. BB to świetne aktorstwo i scenariusz.

Ostatnimi czasy seriale wyewoluowały z papki dla starych bab do rangi tworów najwyższych lotów, zostawiając kinowe produkcje daleko w tyle. Przyciągają dobrych aktorów, którzy wspinają się na szczyty aktorskich możliwości i biją filmy na głowę pod względem scenariuszowym. Najlepsze ustępują już chyba tylko efektami.
Zgłoś
Avatar
okap121 2015-04-05, 6:49
a ja od siebie dodam True detective, hannibal , shameless i house of cards zajebiste seriale warto obejrzeć
Zgłoś
Avatar
kam332 2015-04-05, 8:28
Person of interest też fajny serial
Zgłoś
Avatar
karington 2015-04-05, 10:55
a ja dodam jeszcze Kamienie śmierci, krótki serial ale wciąga
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2015-04-05, 11:36
Prison Break był zajebisty przez pierwszy sezon. Od 3 sezonu tego gówna nie dało się oglądać. Generalnie jesteś pierdolony ignorantem i zapadliną umysłową skoro oceniasz serial który ma kilka sezonów bo obejrzeniu jednego odcinka. To tak jak przeczytać dwa zdania w książce i stwierdzić, że jest chujowa. To jak wziąć w rękę piłeczkę do tenisa i rakietkę i stwierdzić, że tenis jest chujowy. Maksymilan jesteś kompletnym debilem, nie pozdrawiam. Wracaj do spuszczania się na swoim serialem.
Zgłoś
Avatar
vaas21 2015-04-05, 11:52
Breaking Bad zjada Prison Break
Zgłoś
Avatar
Kreciskopl 2015-04-05, 12:07
Jeśli chodzi o seriale związane z więzieniem to polecam Oz, a nie jakiś Prison Gej
Zgłoś
Avatar
kokonnn 2015-04-05, 12:14
taaa - fabuła jak w modzie na sukces :-]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie