18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pro player picks- Osama Bin Laden
P................3 • 2013-01-10, 23:10
Coś dla fanów League of Legends. Wiem że pewnie BongMan mnie zjedzie za te minicrafty ale chuj z tym . Angielski podstawowy wymagany
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-01-11, 0:11 8
Bongman może sam siebie zjechać, za swoje cudne 'dowcipy'
Zgłoś
Avatar
Artos 2013-01-11, 0:28
@up
Raczej sobie, na ręcznym.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-01-11, 0:49
Mogli wlaczyc turecki serwer ;d
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2013-01-11, 1:04 2
Kurwa trafione w 100%
Zgłoś
Avatar
MortenSM 2013-01-11, 1:29 2
"when tower falls" najlepsze
Zgłoś
Avatar
P................3 2013-01-11, 3:13
MortenSM napisał/a:

"when tower falls" najlepsze

haha no
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-11, 4:45 7
zebrało się stado baranów Pacuxx i Stew + jakiś tam koleżka od zagajania anegdotek Artos i myślą że błyszczą jak psu jaja po wylizaniu;] te wasze żarty z Bongmana są tak żałosne, że aż kurwa nudne. Ale ok, ja wiem... płyniecie z nurtem. Uprzedzam fakty - nie bronię go, po prostu to już jakieś pół roku temu przestało być śmieszne. Pilnujcie lepiej swojej dupy, żebyście czasem Wy nie znaleźli się po drugiej stronie lufy. Piwa nie ma co najwyżej kufle do umycia
Zgłoś
Avatar
ryhuskaua 2013-01-11, 5:49 1
UP@ Ależ ty mądry i groźny,nie wiedziałem czy czytać do końca ten komentarz bo bałem się ze mi twój krzywy ryj przez monitor wyskoczy.
Zgłoś
Avatar
Boczuardo 2013-01-11, 11:23
a tak w ogóle to LOL jest ścierwem lepiej popatrzcie sobie na Heroes of Newerth
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2013-01-11, 11:25 11
up@

wiedzialem ze znajdzie sie tu ciota co zhejtuje ta gre
Zgłoś
Avatar
Dzimboludek 2013-01-11, 11:33
cioty to grają w tę grę
Zgłoś
Avatar
P................3 2013-01-11, 11:49 4
Dzimboludek napisał/a:

cioty to grają w tę grę


Tyle że te cioty co się wybiły śmieją się teraz ze stanu twojego konta

sauerps napisał/a:

zebrało się stado baranów Pacuxx i Stew + jakiś tam koleżka od zagajania anegdotek Artos i myślą że błyszczą jak psu jaja po wylizaniu;] te wasze żarty z Bongmana są tak żałosne, że aż kurwa nudne. Ale ok, ja wiem... płyniecie z nurtem. Uprzedzam fakty - nie bronię go, po prostu to już jakieś pół roku temu przestało być śmieszne. Pilnujcie lepiej swojej dupy, żebyście czasem Wy nie znaleźli się po drugiej stronie lufy. Piwa nie ma co najwyżej kufle do umycia


Co do BongMana to chodziło mi o to że już raz widziałem jak hejtował kogoś tam za jakiś filmik z gry. Nie miałem na celu obrażania go bo sadistic bez jego sucharów to nie sadistic. Zaś Ty idziesz z nurtem tych którzy zaczęli hejtować ludzi którzy rzekomo idą za jakimś innym nurtem. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
majer 2013-01-11, 11:59
załamuje mnie rocznik 90 i w górę, dlaczego między nami jest taka przepaść?! jakie wam bajki puszczali, ktoś musi za to beknąć...
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-11, 12:06
ryhuskaua napisał/a:

UP@ Ależ ty mądry i groźny,nie wiedziałem czy czytać do końca ten komentarz bo bałem się ze mi twój krzywy ryj przez monitor wyskoczy.

i dobrze masz sie bać prawidłowa reakcja lamusa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie