18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
nowynick 2020-12-17, 23:09 12
O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną

Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2020-12-17, 23:14 2
"Ciekawe czy są świadomi ile CO2 generuje taki pokaz do atmosfery? " Zapytał Wulkan.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-12-17, 23:21 1
nowynick napisał/a:

O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną



To nie zapomnij nas poczęstować jakimiś zacnymi fotami
Zgłoś
Avatar
Voyton 2020-12-18, 0:18 1
nowynick napisał/a:

O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną



Bo jestes jebanym pasozytem jak wiekszosc publiczniakow na zluzbie. Jestescie wspolwinni tej absurdalnej plandemii. Przez was - sprzedawczyki, umieraja ludzie. Macie krew na rekach.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-18, 0:35 5


uwierz, że miejsce w którym pracuję jest stuprocentowym zaprzeczeniem słowa "publiczny"... tak Cię oświecę poza tym , że masa wykształconych ludzi niemedycznych pracuje nocami (jak teraz ja), energetycy, ciepłownicy, inżynierowie utrzymania ruchu, wodociągi etc. itp.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-12-18, 0:39
niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji

wigilii też kurwa nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał

albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-18, 0:44 13
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też kurwa nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



nie zesraj się rudzielcu...
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-12-18, 1:34 6
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też kurwa nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



Tylko uważaj rudy, bo sebixy chodzą w grupach z nożami. Aha i nie zapomnij o nagraniu

Znałem kiedyś takiego jak ty( nadgorliwego społeczniaka)... jego hałupa płonęła całą noc, bo ktoś zablokował wjazd straży pożarnej Niech mu ziemia zimną będzie
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-12-18, 1:35 4
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też kurwa nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



Mam nadzieje, Rudy skurwysynu, ze ostatecznie trafisz na harda
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2020-12-18, 3:47 3
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też kurwa nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



Nice provo bro
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-18, 6:17
Pamiętajcie - fajerwerkami napierdalamy pod Sejmem 27-ego grudnia.
Zgłoś
Avatar
emilkubel 2020-12-18, 15:38 1
Berlin poznaje,Hermannstrasse.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-12-18, 17:15
nowynick napisał/a:

nie zesraj się rudzielcu...



SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Tylko uważaj rudy, bo sebixy chodzą w grupach z nożami. Aha i nie zapomnij o nagraniu
Znałem kiedyś takiego jak ty( nadgorliwego społeczniaka)... jego hałupa płonęła całą noc, bo ktoś zablokował wjazd straży pożarnej Niech mu ziemia zimną będzie



Kostor napisał/a:

Mam nadzieje, Rudy skurwysynu, ze ostatecznie trafisz na harda



Słabszy dzień, gapiostwo, czy nie umiecie w użyć mózg?
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-12-18, 19:21
nowynick napisał/a:

O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną



Ja od 20:00... Piona!
Zgłoś