18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Velture 2018-04-20, 14:50 36
Raczej brak opon.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-04-20, 15:28 7
Pewnie pierwszy raz w życiu widzi śnieg raczej...
Piwko dla żony obok
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-20, 15:33 25
@up
Człowieku jak spadnie w UK 1cm śniegu to wprowadzają prawie stan klęski żywiołowej a co dopiero jak ktoś z teksasu co śniegu nie widział, i o zimowych gumach nie słyszał, to w takim automacie tylnonapędowym chuja zrobi.
Zgłoś
Avatar
Tco 2018-04-20, 17:35
Co jak co, ale nie wymiekl twardo jechal dalej Piwko za babke w aucie i jej smiech.
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2018-04-20, 18:08 22
Już z głosu słychać, że tłusta świnia. Sama pewnie wózkiem elektrycznym po markecie driftuje.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2018-04-20, 19:38
Czego chcesz? Na semi slick'ach to i tak nieźle.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2018-04-20, 21:20
Velture napisał/a:

@up
Człowieku jak spadnie w UK 1cm śniegu to wprowadzają prawie stan klęski żywiołowej a co dopiero jak ktoś z teksasu co śniegu nie widział, i o zimowych gumach nie słyszał, to w takim automacie tylnonapędowym chuja zrobi.



Wez ty velture juz nie pierdol lub przestan powtarzac glupoty zaslyszane od kolegow.

Snieg w UK pojawia sie raz na jakis czas (oczywscie zima), zazwyczaj znika po dniu-dwoch ale uwierz mi, nie powoduje to niczego oprocz tego, ze angole jeszcza wolniej i bardziej rozwaznie niz zwykle
Zgłoś
Avatar
n................h 2018-04-20, 21:40 1
dr_dex napisał/a:



jeszcza wolniej



co robia?
Zgłoś
Avatar
Chiaom 2018-04-20, 21:42 4
dr_dex napisał/a:



Wez ty velture juz nie pierdol lub przestan powtarzac glupoty zaslyszane od kolegow.

Snieg w UK pojawia sie raz na jakis czas (oczywscie zima), zazwyczaj znika po dniu-dwoch ale uwierz mi, nie powoduje to niczego oprocz tego, ze angole jeszcza wolniej i bardziej rozwaznie niz zwykle



Byłeś Ty w Anglii? W tą zimę (w Coventry) pozamykali miejsca pracy bo nie było jak dojechać, szkoły itp. ja np. miałem 3 dni wolnego
Zgłoś
Avatar
camperboy 2018-04-20, 22:38
Cytat:

Byłeś Ty w Anglii? W tą zimę (w Coventry) pozamykali miejsca pracy bo nie było jak dojechać, szkoły itp. ja np. miałem 3 dni wolnego



Bo to była najgorsza zima od 2010 roku wiec nie dziwne ze zamknęli. W 2010 bylo podobnie a ja spalem w robocie w biurze bo nie mialem jak wrocic do domu. Noralnie co roku jest tak, ze snieg spadnie i juz zazwyczaj wieczorem go nie ma. Pozdro ze Szkocji...

Wracajac do tematu spróbujcie pojechwc autem z napędem na tył na letnich oponach i w automacie....powodzenia kurwa.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2018-04-21, 0:21
Chiaom napisał/a:



Byłeś Ty w Anglii? W tą zimę (w Coventry) pozamykali miejsca pracy bo nie było jak dojechać, szkoły itp. ja np. miałem 3 dni wolnego



Bylem w te zime, poprzednia, jeszcze poprzednia, jeszcze, jeszcze ....

Kiedy to dokladnie byl ten kataklizm co to miales trzy dni wolnego ? I na pewno byl spowodowany pogada a nie tym, ze zachlales i ci wjebalo trzy dni z zyciorysu ?
Zgłoś
Avatar
Polokima 2018-04-21, 0:35
Na tym forum każdy się kłóci o to, który wie lepiej. Zawsze mnie to śmieszy.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-04-21, 0:57 1
@up a prawda jest jedna, kretynka śmieje się z gościa, który elegancko sobie radzi pod górkę na lodowisku bez zimowych opon.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2018-04-21, 2:00 1
camperboy napisał/a:



Wracajac do tematu spróbujcie pojechwc autem z napędem na tył na letnich oponach i w automacie....powodzenia kurwa.



A jaki to problem? Większość automatów (o ile nie wszystkie) ma tryb zimowy, lub osobne biegi do trudnych warunków. Dodatkowo delikatnie operujesz gazem i jedziesz, wolno bo wolno ale w miarę bezpiecznie i do przodu. A jak będziesz cisnął gaz w zwykłym trybie to się będzie działo to co na filmiku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie