18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Kozłastopa 2024-06-30, 16:00 2
Jak przeczytałem że to chiński quad byłem pewny że po prostu nie odpali .
Zgłoś
Avatar
niejemmiesa 2024-06-30, 16:37 1
@Kozłastopa: chinskie nie takie złe , oczywiście szybko sie psuje ale jak sie na bieżąco naprawia i sprawdza to zabawa jest super. Miałem kiedyś skuter chinski to po pierwszej jezdzie linka od gazu mi sie urwała ale zawsze to lepiej niz od hamulca bo moze bym mial wtedy material wlasny na sadola . Ale jak naprawiłem to jeszcze dwa lata na nim jezdzilem. Tylko po dwóch latach juz sporo części było wymienionych. No i przez dwa lata tylko dwa razy się wyjebałem na zakrecie
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-30, 16:58 2
niejemmiesa napisał/a:

@: chinskie nie takie złe , oczywiście szybko sie psuje ale jak sie na bieżąco naprawia i sprawdza to zabawa jest super. Miałem kiedyś skuter chinski to po pierwszej jezdzie linka od gazu mi sie urwała ale zawsze to lepiej niz od hamulca bo moze bym mial wtedy material wlasny na sadola . Ale jak naprawiłem to jeszcze dwa lata na nim jezdzilem. Tylko po dwóch latach juz sporo części było wymienionych. No i przez dwa lata tylko dwa razy się wyjebałem na zakrecie



Z twojego opisu wlaśnie dokładnie wynika, że chinskie to złe
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-06-30, 17:30
Pewnie jakbyś podsumował koszta skutera + napraw + części zamiennych, okazało by się że można było kupić coś z lepszej półki.
Chiny to umieją w komunizm i mocno rozwiniętą kontrolę obywatela, tzw. inwigilacje i materiały na sadistic
Zgłoś
Avatar
casimus 2024-06-30, 18:14 1
Pięknie wykurwił, miód. Oni mają coś z debila, wszyscy.
Zgłoś
Avatar
niejemmiesa 2024-06-30, 18:17 3
Kozłastopa napisał/a:

Pewnie jakbyś podsumował koszta skutera + napraw + części zamiennych, okazało by się że można było kupić coś z lepszej półki.
Chiny to umieją w komunizm i mocno rozwiniętą kontrolę obywatela, tzw. inwigilacje i materiały na sadistic



Możliwe ale był taki tani że kompletnie miałem wywalone czy sie rysa pojawi lub coś popsuje itp. Czerpałem całą frajdę z użytkowania
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-30, 19:44
Driver19cm napisał/a:

Z twojego opisu wlaśnie dokładnie wynika, że chinskie to złe



Ze wszystkim jest zasada ile się zapłaci tyle się przejedzie
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-06-30, 22:26
@niejemmiesa: Grunt że żyjesz i zadowolony
Zgłoś
Avatar
StickerBomb 2024-06-30, 22:59
Kiedyś z zamkniętymi oczami, bez oglądania filmu zgadł byś, że to murzyn coś kradnie. A tu gówniany inżynier wspaniałomyślnie wpuszczony przez lewackie szambo do swojego eldorado.
Zgłoś
Avatar
HCI 2024-07-01, 22:05
Poszedł jak dzik w żołędzie ;D
Zgłoś
Avatar
szymon2401 Wczoraj 13:27
Kozłastopa napisał/a:

Jak przeczytałem że to chiński quad byłem pewny że po prostu nie odpali .



Ale tam nigdzie nie jest napisane, że to chiński quad 🤨
Zgłoś