18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
kazetcees 2017-03-08, 0:21 5
okradnonć policjanta z samohodu to jak wzionść szpadel i iść przes durzy las i pujść puźniej do domu
Zgłoś
Avatar
s................a 2017-03-08, 1:02 4
up myślę że ten szpadel musi być choć trochę cięższy niż zwykły bo mi droga przez las zajmuje do domu 20 minut choć zależy skąd ale twoja myśl moim zdaniem jest przednia gdyby dołożyć coś jeszcze bo tak to i tak nie zostaniesz zabity od razu
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-03-08, 8:52
I bardzo dobrze. Takie coś, co napada z bronią w ręku i jest gotowe zabić za samochód, na którym zarobi grosze sprzedając go do dziupli na blachy to zwykły śmieć do utylizacji. Powinni kierowcy dać nagrodę.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2017-03-08, 9:10 2
W polsce policjant nie miał by ze sobą brobi po służbie
Zgłoś
Avatar
Novotko 2017-03-08, 14:33
czyli taki chuj ze szmatą może strzelać do rabusia, a ty człowieku szary radzić sobie musisz sam
Zgłoś
Avatar
lollo 2017-03-08, 14:44
longlong7 z tego co wiem, mojego kumpla stary miał broń po służbie na chacie, więc ja nie wiem jak to do końca jest.
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-03-08, 15:44
Policjanci mają pozwolenie na broń, więc policjant po prostu może sobie kupić i mieć prywatną.
Zgłoś
Avatar
lpql 2017-03-08, 18:47
@Tarab85 wręcz przeciwnie. Policjant ma gorzej uzywskać pozwolenie na broń jak każdy zwykły kowalski, bo może dostać zgodę na zabieranie służbowej do domu. Nie jest tak, że idzie do sklepu i kupuje, bo ma odznakę Jeśli chce inną niż służbowa, musi się starać o pozwolenie.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-03-08, 20:37
i tak się powinno postępować z bandziorami.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-09, 8:44 2
Tarab85 napisał/a:

Policjanci mają pozwolenie na broń, więc policjant po prostu może sobie kupić i mieć prywatną.


Niestety muszę cię rozczarować. W kraju popierdolonym jakim jest Polska policjant i żołnierz musi ubiegać się o pozwolenie na broń jeśli chce ją mieć poza godzinami pracy.
Nieczęsto zdarza się tak, że pozwolenia nie dostają.
Dużo o tym pisał Vega w Złych psach. Policjanci z wydziału zwalczania terroru kryminalnego czy jego byli członkowie czy też inni nie mogli dostać pozwolenia do noszenia broni bo ich kolega po fachu przyznawał je uznaniowo i najczęściej uznawał, że nie są zagrożeni.
Polska ma kompletnie zwichrowane prawo, które stoi na głowie i jest przeciwko ludziom. Nasze prawo to jest dalej relikt komuny.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2017-03-09, 16:05 1
@up poza tym normalny policjant ma to w dupie i woli zostawić broń w pracy w szafie niż bawić się w pisanie wniosków i jeszcze problemy sobie robić, gdyby broń zgubił lub sąsiad by go podjebał, że mu groził lub cokolwiek. Szkoda zachodu w większości to ludzie którzy jak każdy normalny Polak wychodzą z roboty i chcą od niej odpocząć.
Zgłoś