18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
sMieciu 2012-11-18, 19:25 40
Nie wiem czego się żydki spodziewały? że zagarną ziemię i wypędzą palestyńczyków bez żadnego odwetu?
W czasie II wojny swiatowej nasi dzielni partyzanci również walczyli z wrogiem i nikt ich terrorystami nie nazywał. Media próbują pokazać to z innej strony mimo tego że od wielu lat to żydki są agresorami, a tamci bronią się jak potrafią....
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-11-18, 19:26 33
Nie wiem czy ktoś z Was też zauważył, że od wczoraj na największych polskich portalach internetowych (np wirtualna polska czy onet) zablokowana jest możliwość komentowania artykułów opisujących agresję izraela na strefę gazy. Cenzurę znam tylko z opowieści rodziców gdyż urodziłem się 5 lat przed rozpadem PRL i upadkiem komunizmu w Polsce ale tak mi przyszło na myśl przez chwilę, że wracamy do tamtych czasów.

Kiedy była jeszcze możliwość komentowania całej sytuacji to tak na moje oko mniej więcej 90% komentarzy było potępiających agresję żydów. Do tej pory nie wieżyłem, że lobby syjonistyczne w Polsce jest tak silne, żeby blokować wolność słowa - myślałem, że to tylko "moherowe bajania", teraz wiem, że chyba się myliłem.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-11-18, 19:34 52
Gdyby w Amerykańskim mieście zabito jakiegoś amerykańskiego generała, następnego dnia po kraju atakujących zostałby tylko krater (i po paru ościennych krajach też) a zabicie tego generała nazwano by najgorszą zbrodnią, terroryzmem etc. A tymczasem Żydki zabiły hamassowskiego Ahmeda i w mediach jest to nazywane "atakiem obronnym" i wszyscy potępiają "zbrodniczą reakcję" Palestyńczyków - WTF świecie mediów? Nie widzicie tego, że został zamordowany niewinny człowiek? Że to Żydzi przerwali zawieszenie broni tą akcją a ataki rakietowe Palestyńczyków są ODWETEM za brutalne zabójstwo!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-18, 19:50 1
niestety nie każdy potrafi patrzeć na świat swoimi własnymi oczami
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-11-18, 19:52
@bloodwar
no nie przesadzaj że był taki niewinny! mimo wszystko te napinanie się tam w palestynie jest bez sensu!
Zgłoś
Avatar
T................2 2012-11-18, 20:10
Panowie jeszcze trochę i się zacznie. (niestety)
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-11-18, 20:14 1
Gdzie mogę się zapisać, żeby do żydków postrzelać ?
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-18, 20:17 1
Fajny klimat na filmiku.
Zgłoś
Avatar
T................o 2012-11-18, 20:17 2
ta i sie zacznie nowa misja pokojowa dla polskich zonierzy
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-18, 21:19 10
Cytat:

W czasie II wojny swiatowej nasi dzielni partyzanci również walczyli z wrogiem i nikt ich terrorystami nie nazywał


w Polsce nie byli terrorystami, ale dla agresorów byli - tak samo jak bronią się ludzie w iraku/afganistanie, bo im amerykańce rozjebali dom rakietą albo wybili rodzinę, ot tak
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-11-18, 22:38
wystrzałowe wesele
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-11-18, 23:19 6
trzeba przyznać że Izrael ma zajebisty system przechwytywania rakiet.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-11-18, 23:34 1
@sMieciu
piwko za dobry komentarz, ale poprawię Cię - Polskich partyzantów też nazywano terrorystami. Robili to naturalnie okupujący te ziemie Niemcy, a potem Sowieci. Analogicznie robią to teraz Żydzi.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-11-18, 23:34 1
Tarcza antyrakietowa.

No, wojenko, wojenko. Za miesiąc już tam krwawa jatka będzie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie