18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:45
🔥 Huś, huś, huś... - teraz popularne
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
Próba samobójcy
pamiatka369 • 2022-01-14, 15:28
W drodze do pracy napotkałem taką oto akcję, jakież było moje zdziwienie że owy tematyczny czopek chciał się z 1 piętra

Zgłoś
Avatar
dudidudi 2022-01-14, 23:43
jeszcze naucz sie nagrywać filmy i redagować opisy to świat stanie przed tobą otworem
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-01-14, 23:55
Dlaczego to jest na Glownej? Nie wszystko, co polskie, jest dobre.
Zgłoś
Avatar
LincolnMarkLT 2022-01-15, 1:02
Ja żem kurwa wpadł do dziury przygotowanej pod szambo 50m³ 50.000L dziura głęboka na jakieś nie wiem... Z 6m i nic mi się nie stało do tej pory żyję nawet się nie odrapałem ale to chyba tak się skończyło przez moją warstwę tłuszczu
Zgłoś
Avatar
m................l 2022-01-15, 12:59
Pershing123 napisał/a:

Dużo jest takich amatorów . Braciak, który pracuje jako ratownik medyczny, opowiadał mi ze przynajmniej co drugi dzień takie debila przywożą. Najczęściej czegoś się łykają co niby ma spowodować smierć, a tak naprawdę powoduje ostra biegunkę. Mówił ze to są najgorsze typy pacjentów, najwiecej wyzywają, często sraja w gacie. Na szczęście chłopaki na SOR dobrze sobie z nimi radzą, najczęściej z płaskiej w policzek i jest spokój, aaaa i czasem pomaga to jako terapia



I co? Po takiej wizycie w szpitalu trzymają już telefon podczas nagrywania prawidłowo? Bo piszesz oczywiście o kamerzyście?

Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2022-01-15, 14:33
I stanąłes debilu na środku drogi i zatamowales ruch?
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2022-01-20, 0:52 1
To Twoje nagranie? Mąż Cię do pracy podwozi?
Zgłoś