18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:05
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
🔥 AI is cool - teraz popularne
Avatar
Lobo24 Dzisiaj 18:45 39
Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH Dzisiaj 18:45 23
ale trzeba przyznać ładnie do nich grzeje.i pociski muszą być kurwa potężne jak powala te dziki w miejscu.

może jakiś znawca się wypowie jaki to karabin?spr czy coś innego?
Zgłoś
Avatar
pazuzu Dzisiaj 18:53 12
Nie mógłby tak do ludzi? mamy przeludnienie
Zgłoś
Avatar
Janko Dzisiaj 19:14 19
pazuzu napisał/a:

Nie mógłby tak do ludzi? mamy przeludnienie



Co chciałbyś żeby cię pierwszego odstrzelił
Zgłoś
Avatar
Tradyt Dzisiaj 19:16 7
PeterNORTH napisał/a:

może jakiś znawca się wypowie jaki to karabin?spr czy coś innego?



To jakiś AR 15 cal 223 . Niby mały kaliber ale jak ostatnio strzelałem na 50 metrów do stalowej blachy to zrobił dziurkę na głębokość 8 mm . Do tego tu strzelec strzela z góry więc cześć strzałów na kręgosłup dlatego je tak kładzie
Zgłoś
Avatar
leonidkacap Dzisiaj 19:23 5
chyba z braku ciapów lub negrów walił do dzików
Zgłoś
Avatar
Walkiria3006 Dzisiaj 19:33 43
To AR-10 w kalibrze 308w czyli 7,62x51 NATO. Kaliber średni. Na 100m energia jakieś 2800 Juli. Pociski robią robotę. To jest amunicja myśliwska, nie wojskowa. W pewnym momencie widać łuskę. Mam i polecam. Ten nalot To typowa akcja farmerów na świniodziki robiące gigantyczne szkody w uprawach.
Zgłoś
Avatar
turor Dzisiaj 19:35 31
Lobo24 napisał/a:

Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.



Zastanawiałem się ile czasu zejdzie zanim ujawni się lewak
Zgłoś
Avatar
adrianeeeo Dzisiaj 19:37 1
PeterNORTH napisał/a:

ale trzeba przyznać ładnie do nich grzeje.i pociski muszą być kurwa potężne jak powala te dziki w miejscu.
może jakiś znawca się wypowie jaki to karabin?spr czy coś innego?



Karabinek Daniel Defense DDM4 produkcji USA, kaliber 5,56 potrafi położyć człowieka trupem jednym strzałem, to takiego dzika tym bardziej
Zgłoś
Avatar
Joachim Dzisiaj 19:41 28
Lobo24 napisał/a:

Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.



Mozesz śmiało zrezygnować z wygód jakie dała Ci ludzkość. Zbuduj sobie szałas nad rzeką, jedz trawę, ubieraj się w liście. Odetnij się od tej strasznej ludzkości
Zgłoś
Avatar
torturant Dzisiaj 19:46 27
Lobo24 napisał/a:

Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.



Jak ciebie traktować: poważnie, czy jako szura?
Jak rozsądni ludzie radzą sobie z zarazą? Niszczą źródło zarazy. Jeżeli jest plaga myszy, to je wytruwają. Skoro uważasz ludzi za zarazę, to zareaguj i zacznij działać. Ważne: zacznij od siebie. Uszanuj tych, którzy uważają inaczej.

Na tym portalu jest sporo odklejeńców zarażonych lewacką propagandą i niepohamowaną miłością do zwierząt. Gdy rolnikowi dziki niszczą uprawy, to w porządku, "bo zwierzęta były tu pierwsze". Niekoniecznie, na wielu obszarach człowiek był wcześniej od niektórych gatunków zwierząt. A jeżeli nawet zwierzęta były pierwsze, to wygrywa lepszy. Dwie sąsiadujące watahy wilków (tak ubóstwianych przez odklejeńców), wyrzynają się wzajemnie bezwględnie.

Gdyby interes zwierząt bezpośrednio uderzał w interes odklejeńców, natychmiast zmieniliby zdanie. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, gdy w bogatej dzielnicy dużego miasta (np. Wilanów, czyli Lemingrad) miałby powstać park narodowy, bo wykryto tam ostatnie siedlisko jakiejś jaszczurki. Wiązałoby się to z wysiedleniem mieszkańców.,,

Odklejeńcy oburzali się o odstrzał kikuset tyś. dzików w Polsce i protestowali. W tym czasie w Niemczech odstrzelono 3 razy więcej, w Dani postanowiono wybić wszystkie, ze względu na przenoszone choroby i znaczenie hodowli trzody chlewnej dla gospodarki Danii.

Zoolodzy alarmują o braku odstrzału żubra, bo z powodu braku naturalnych wrogów, słabe osobniki psują pulę genetyczną populacji. Brak regulacji jest szkodliwy, czego dowodem są wpisy szurów podobnych do tego, którego zacytowałem.
Zgłoś
Avatar
CanesVenatici Dzisiaj 19:48 1
scena z "helikopter w ogniu" wydanie współczesne nielegalsi odławiani hehe
Zgłoś
Avatar
buer2008 Dzisiaj 19:49 1
Z tej wysokości wyglądają zupełnie jak rowerzyści
Zgłoś
Avatar
pazuzu Dzisiaj 19:58 4
Janko napisał/a:

Co chciałbyś żeby cię pierwszego odstrzelił



Nie jestem zbyt wartościowy, ale połowa ludzkości jest zjebana więc można śmiało odstrzelić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie