18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:05
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
🔥 AI is cool - teraz popularne
Avatar
shoe5maker Dzisiaj 20:01 4
torturant napisał/a:

Gdyby interes zwierząt bezpośrednio uderzał w interes odklejeńców, natychmiast zmieniliby zdanie. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, gdy w bogatej dzielnicy dużego miasta (np. Wilanów, czyli Lemingrad) miałby powstać park narodowy, bo wykryto tam ostatnie siedlisko jakiejś jaszczurki. Wiązałoby się to z wysiedleniem mieszkańców.,,



Odklejeńce nie wiedzą że życie jest brutalne, a to że teraz nam się dobrze żyje, należy dziękować poprzednim pokoleniom za to że się nie pierdolili ze szkodnikami kimkolwiek by nie byli.
Zgłoś
Avatar
metyoo Dzisiaj 20:04 2
ja pierdole, oglądacie grę/animację, a podniecacie się jak pedofil w przedszkolu!
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 20:18 6
torturant napisał/a:

Jak ciebie traktować: poważnie, czy jako szura?
Jak rozsądni ludzie radzą sobie z zarazą? Niszczą źródło zarazy. Jeżeli jest plaga myszy, to je wytruwają. Skoro uważasz ludzi za zarazę, to zareaguj i zacznij działać. Ważne: zacznij od siebie. Uszanuj tych, którzy uważają inaczej.
Na tym portalu jest sporo odklejeńców zarażonych lewacką propagandą i niepohamowaną miłością do zwierząt. Gdy rolnikowi dziki niszczą uprawy, to w porządku, "bo zwierzęta były tu pierwsze". Niekoniecznie, na wielu obszarach człowiek był wcześniej od niektórych gatunków zwierząt. A jeżeli nawet zwierzęta były pierwsze, to wygrywa lepszy. Dwie sąsiadujące watahy wilków (tak ubóstwianych przez odklejeńców), wyrzynają się wzajemnie bezwględnie.
Gdyby interes zwierząt bezpośrednio uderzał w interes odklejeńców, natychmiast zmieniliby zdanie. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, gdy w bogatej dzielnicy dużego miasta (np. Wilanów, czyli Lemingrad) miałby powstać park narodowy, bo wykryto tam ostatnie siedlisko jakiejś jaszczurki. Wiązałoby się to z wysiedleniem mieszkańców.,,
Odklejeńcy oburzali się o odstrzał kikuset tyś. dzików w Polsce i protestowali. W tym czasie w Niemczech odstrzelono 3 razy więcej, w Dani postanowiono wybić wszystkie, ze względu na przenoszone choroby i znaczenie hodowli trzody chlewnej dla gospodarki Danii.
Zoolodzy alarmują o braku odstrzału żubra, bo z powodu braku naturalnych wrogów, słabe osobniki psują pulę genetyczną populacji. Brak regulacji jest szkodliwy, czego dowodem są wpisy szurów podobnych do tego, którego zacytowałem.


Kurczę, no naprodukowałeś się. Doceniam bo mądrze, ale @Lobo24 ma rację. Człowiek to istota najbardziej inwazyjna o niszczycielska na tej planecie. Pomijając ekologów, lewactwo, lgbt, siriuza i inne robactwo na ziemi, cały gatunek dąży tylko do eksploatowania, i powiększania populacji. Nie ma w tym nic z racjonalnego korzystania z zasobów itd.
Zgłoś
Avatar
Drake12 Dzisiaj 20:23
PeterNORTH napisał/a:

ale trzeba przyznać ładnie do nich grzeje.i pociski muszą być kurwa potężne jak powala te dziki w miejscu.
może jakiś znawca się wypowie jaki to karabin?spr czy coś innego?

Zgłoś
Avatar
Zinou0 Dzisiaj 20:23
Walkiria3006 napisał/a:

To AR-10 w kalibrze 308w czyli 7,62x51 NATO. Kaliber średni. Na 100m energia jakieś 2800 Juli. Pociski robią robotę. To jest amunicja myśliwska, nie wojskowa. W pewnym momencie widać łuskę. Mam i polecam. Ten nalot To typowa akcja farmerów na świniodziki robiące gigantyczne szkody w uprawach.



Kurde to musi się opłacać skoro wynajem helikoptera to ze 3000 za godzinę
Zgłoś
Avatar
maciejoss Dzisiaj 20:25 2
turor napisał/a:

Zastanawiałem się ile czasu zejdzie zanim ujawni się lewak



tu nawet nie chodzi o bycie lewakiem tylko na chuj zabijać tyle tych zwierząt? jak ktoś lubi postrzelać to może sobie pojechać na ukraine albo do izraela i tam sobie postrzelać, ale przecież tam trzeba liczyć sie z ryzykiem że to ktoś ciebie może odjebać jak dzika, a nie tylko odwrotnie :p

[ Dodano 2024-10-13, 20:28 ]
torturant napisał/a:

Jak ciebie traktować: poważnie, czy jako szura?
Jak rozsądni ludzie radzą sobie z zarazą? Niszczą źródło zarazy. Jeżeli jest plaga myszy, to je wytruwają. Skoro uważasz ludzi za zarazę, to zareaguj i zacznij działać. Ważne: zacznij od siebie. Uszanuj tych, którzy uważają inaczej.
Na tym portalu jest sporo odklejeńców zarażonych lewacką propagandą i niepohamowaną miłością do zwierząt. Gdy rolnikowi dziki niszczą uprawy, to w porządku, "bo zwierzęta były tu pierwsze". Niekoniecznie, na wielu obszarach człowiek był wcześniej od niektórych gatunków zwierząt. A jeżeli nawet zwierzęta były pierwsze, to wygrywa lepszy. Dwie sąsiadujące watahy wilków (tak ubóstwianych przez odklejeńców), wyrzynają się wzajemnie bezwględnie.
Gdyby interes zwierząt bezpośrednio uderzał w interes odklejeńców, natychmiast zmieniliby zdanie. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, gdy w bogatej dzielnicy dużego miasta (np. Wilanów, czyli Lemingrad) miałby powstać park narodowy, bo wykryto tam ostatnie siedlisko jakiejś jaszczurki. Wiązałoby się to z wysiedleniem mieszkańców.,,
Odklejeńcy oburzali się o odstrzał kikuset tyś. dzików w Polsce i protestowali. W tym czasie w Niemczech odstrzelono 3 razy więcej, w Dani postanowiono wybić wszystkie, ze względu na przenoszone choroby i znaczenie hodowli trzody chlewnej dla gospodarki Danii.
Zoolodzy alarmują o braku odstrzału żubra, bo z powodu braku naturalnych wrogów, słabe osobniki psują pulę genetyczną populacji. Brak regulacji jest szkodliwy, czego dowodem są wpisy szurów podobnych do tego, którego zacytowałem.



"Zoolodzy alarmują o braku odstrzału żubra, bo z powodu braku naturalnych wrogów, słabe osobniki psują pulę genetyczną populacji." bardzo podoba mi sie ten fragment. Ciekawi mnie czy zdajesz sobie sprawę z czego wynika to, że nie mają naturalnych przeciwników. Może z tego że do takich wilków grubi panowie a raczej skurwysyny też napierdalają bez opamiętania, żeby później mogli powiedzieć -no tak za dużo żubrów czy tam dzików, bo nie mają naturalnego wroga w ekosystemie to trzeba teraz te odpierdalać. i koło się zamyka
Zgłoś
Avatar
MysteryMan Dzisiaj 20:29 1
Lobo24 napisał/a:

Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.



Dobrze wiedzieć co o sobie myślisz, myślę że znasz rozwiązanie
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 Dzisiaj 20:35 1
Lobo24 napisał/a:

Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.

Te dziki są tam szkodnikami
Zgłoś
Avatar
tigerqaz Dzisiaj 20:38
Lobo24 napisał/a:

Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.



Do czynienia kurwa...
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 Dzisiaj 20:41
Lobo24 napisał/a:

Ludzkość to największa zaraz z jaką ta planeta miała do życzenia.



Mów za siebie. A co wieprzowinki nie jesz ?
Zgłoś
Avatar
kubaska5 Dzisiaj 20:45
To Sto arrivando! Dzikie świnie tak jak na sycyli i robią tylko szkody
Zgłoś
Avatar
Mantore91 Dzisiaj 20:45
leonidkacap napisał/a:

chyba z braku ciapów lub negrów walił do dzików



Weź sobie to powtórz na głos z 5 razy bez zaśmiania się
Zgłoś
Avatar
Ronin026 Dzisiaj 20:49
PeterNORTH napisał/a:

ale trzeba przyznać ładnie do nich grzeje.i pociski muszą być kurwa potężne jak powala te dziki w miejscu.
może jakiś znawca się wypowie jaki to karabin?spr czy coś innego?



Pewnie kaliber 308 jak do polowania.
Ale spokojnie to samo odwalisz z 223 rem
Zgłoś
Avatar
RozjebieCiMatke Dzisiaj 20:50
torturant napisał/a:

Jak ciebie traktować: poważnie, czy jako szura?
Jak rozsądni ludzie radzą sobie z zarazą? Niszczą źródło zarazy. Jeżeli jest plaga myszy, to je wytruwają. Skoro uważasz ludzi za zarazę, to zareaguj i zacznij działać. Ważne: zacznij od siebie. Uszanuj tych, którzy uważają inaczej.
Na tym portalu jest sporo odklejeńców zarażonych lewacką propagandą i niepohamowaną miłością do zwierząt. Gdy rolnikowi dziki niszczą uprawy, to w porządku, "bo zwierzęta były tu pierwsze". Niekoniecznie, na wielu obszarach człowiek był wcześniej od niektórych gatunków zwierząt. A jeżeli nawet zwierzęta były pierwsze, to wygrywa lepszy. Dwie sąsiadujące watahy wilków (tak ubóstwianych przez odklejeńców), wyrzynają się wzajemnie bezwględnie.
Gdyby interes zwierząt bezpośrednio uderzał w interes odklejeńców, natychmiast zmieniliby zdanie. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, gdy w bogatej dzielnicy dużego miasta (np. Wilanów, czyli Lemingrad) miałby powstać park narodowy, bo wykryto tam ostatnie siedlisko jakiejś jaszczurki. Wiązałoby się to z wysiedleniem mieszkańców.,,
Odklejeńcy oburzali się o odstrzał kikuset tyś. dzików w Polsce i protestowali. W tym czasie w Niemczech odstrzelono 3 razy więcej, w Dani postanowiono wybić wszystkie, ze względu na przenoszone choroby i znaczenie hodowli trzody chlewnej dla gospodarki Danii.
Zoolodzy alarmują o braku odstrzału żubra, bo z powodu braku naturalnych wrogów, słabe osobniki psują pulę genetyczną populacji. Brak regulacji jest szkodliwy, czego dowodem są wpisy szurów podobnych do tego, którego zacytowałem.



Ty jesteś głupi czy pierdolnięty? Piszesz o szacunku a wyzywasz typa za to co napisał... Do reszty Twoich wypocin pasuje najbardziej określenie "głupio mądry". Wiesz co to jest ekosystem? To taki naturalny porządek, który ludzie już dawno zaburzyli. Dlatego są plagi czy jak to nazwałeś zarazy(facepalm)?! Albo ludzie przetrzebili jakiś gatunek albo sprowadzili inne w miejsce gdzie nie ich miejsce. Dlatego po odbudowie populacji żubry nie mają naturalnych wrogów, bo wilki po wybiciu przez ludzi starej populacji żubrów albo się wyniosły, albo zostały zajebane do minimum, bo ludzie się ich bali lub im żarły trzodę. Więc narobiło się gryzoni i ptactwa, potem lisów i tak w kółko do zajebania aż do robactwa. "żeby żyło się wygodniej i silniejszy wygrywa" - idąc tym tropem mogę z radością zajebać twojego przygłupiego bahora, bo wszedł mi na trawnik i wkurwia głupotą odziedziczoną po starych. Pewnie i tak nie zrozumiesz bo jesteś za głupi , ale świat sobie bez ludzi doskonale poradzi, bo natura podnosiła się nie z takich tarapatów. Ale ludzkość wyzdchya bo wyginie kiedyś jakiś robak, a za nim rośliny, a my długo na sztucznym żarciu i bez tlenu nie pociągniemy.

I nie jestem jakąś lewacką spierdoliną, tylko nie spałem na lekcjach biologii w podstawówce.
A takie nagrania oglądam z taką samą przyjemnością jak bombardowanie przedszkoli w gazie, rzeź rzymian, wojnę na upadlinie, ginące chińskie potomstwo czy bójki i strzelaniny w rossji.

Kazałeś typowi zacząć od niego. A ja mu radzę zacząć od ciebie, twojej rodziny i reszty bloku w którym mieszkasz. Na tym ekosystem na pewno nie ucierpi a za to ogólne IQ skoczy do góry. By było wygodniej i silniejszy wygrywa...

BTW - ale ten strzelec ma wprawę!
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Dzisiaj 20:54
Walkiria3006 napisał/a:

To AR-10 w kalibrze 308w czyli 7,62x51 NATO. Kaliber średni. Na 100m energia jakieś 2800 Juli. Pociski robią robotę. To jest amunicja myśliwska, nie wojskowa. W pewnym momencie widać łuskę. Mam i polecam. Ten nalot To typowa akcja farmerów na świniodziki robiące gigantyczne szkody w uprawach.



Slabo widac ale na 99% to nie 308, za maly mag. jak w morde strzelil 223/300blk
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie