18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Próba samojebki
petru23 • 2020-07-30, 22:49
Źródło mówi, że koleś po spowodowaniu wypadku chciał popełnić samojebkę.

Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-07-31, 0:30 8
Nie ma co fura zmiażdżona jak puszka po piwie a koleś wyszedł z niej bez żadnych połamań
Zgłoś
Avatar
igorzasty18 2020-07-31, 2:45 22
Kurwa. Jebany zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa. Żaden chuj nawet na numer ratunkowy nie zadzwonił a każdy telefon w łapie ma. Z kolei widząc, że koleś chce się zabić (może chłop w szoku jest), to zamiast go złapać i zabrac nóż to też woli go nagrywać. Mam nadzieję, że mu bateria w telefonie niebawem wyjebie w kieszeni, a gdy będzie przez to płonąć to każdy kto będzie obok niego, zamiast udzielić pomocy to wyciągnie telefon i zacznie go nagrywać.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-07-31, 4:31
igorzasty18 napisał/a:

Kurwa. Jebany zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa. Żaden chuj nawet na numer ratunkowy nie zadzwonił a każdy telefon w łapie ma. Z kolei widząc, że koleś chce się zabić (może chłop w szoku jest), to zamiast go złapać i zabrac nóż to też woli go nagrywać. Mam nadzieję, że mu bateria w telefonie niebawem wyjebie w kieszeni, a gdy będzie przez to płonąć to każdy kto będzie obok niego, zamiast udzielić pomocy to wyciągnie telefon i zacznie go nagrywać.



aahahaha, się uśmiałem
Zgłoś
Avatar
GoGeTa 2020-07-31, 8:06 3
Gość rozjebal samochód, a potem cięcie po którym jest w stanie mówić i biegać. Jebany nieudacznik nawet mi samobójstwo nie wyszło
Zgłoś
Avatar
woytasw 2020-07-31, 8:59
Chłop może w szoku jest...
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2020-07-31, 10:00
O man. Are u ok?
Ameby jebane. Ju okej? Starzy zdechli, ten się tnie
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-07-31, 11:55
kurwa, jak w madmaksie
Zgłoś
Avatar
Cichyx 2020-07-31, 13:42 1
Pralpunkt napisał/a:

Nie ma co fura zmiażdżona jak puszka po piwie a koleś wyszedł z niej bez żadnych połamań



Tu akurat się nie zgadzam, człowiek po takim zdarzeniu ma taki skok adrenaliny że rzeczy które dla zwykłego śmiertelnika są niemożliwe nagle stają się możliwe. Zakładam że on jest cały połamany.

igorzasty18 napisał/a:

Kurwa. Jebany zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa.



Możliwe że ktoś już sprawdził tylko my tego nie widzieliśmy, druga sprawa to to że ciężarówka płonie i w takich sytuacjach wiadomo że większość ludzi nie będzie ryzykować. Jak na kursie pierwszej pomocy " Jeśli nie masz pewności czy Ty będziesz bezpieczny, to nie podchodzę, bo martwy nikomu nie pomożesz".
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-07-31, 13:44
igorzasty18 napisał/a:

Kurwa. Jebany zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa. Żaden chuj nawet na numer ratunkowy nie zadzwonił a każdy telefon w łapie ma. Z kolei widząc, że koleś chce się zabić (może chłop w szoku jest), to zamiast go złapać i zabrac nóż to też woli go nagrywać. Mam nadzieję, że mu bateria w telefonie niebawem wyjebie w kieszeni, a gdy będzie przez to płonąć to każdy kto będzie obok niego, zamiast udzielić pomocy to wyciągnie telefon i zacznie go nagrywać.



Gdybyś znal angielski, to oszczędziłbyś sobie wysrywów w internecie. Na filmie jest jasno powiedziane, ze w ciężarówce nikogo nie ma, wiec na chuj ktoś ma podchodzić do auta, które może zaraz wybuchnąć? A druga rzecz, chuj mnie obchodzi jakiś random, który chce se poderżnąć gardło - kto normalny będzie świrowi wyrywał nóż, amebo? I jeszcze do tego ujebany krwią, a skąd wiesz baranie, ze koleś na przykład nie ma wirusowego zapalenia wątroby, albo jednej z setek chorób przenoszonych przez krew? Co mnie obchodzi jakiś pizduś, ważniejsza jest dla mnie moja rodzina, której sam nie chciałbym potem zarazić nieświadomie jakimś syfem
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-07-31, 19:28
Coordinator napisał/a:

Gdybyś znal angielski, to oszczędziłbyś sobie wysrywów w internecie. Na filmie jest jasno powiedziane, ze w ciężarówce nikogo nie ma, wiec na chuj ktoś ma podchodzić do auta, które może zaraz wybuchnąć? A druga rzecz, chuj mnie obchodzi jakiś random, który chce se poderżnąć gardło - kto normalny będzie świrowi wyrywał nóż, amebo? I jeszcze do tego ujebany krwią, a skąd wiesz baranie, ze koleś na przykład nie ma wirusowego zapalenia wątroby, albo jednej z setek chorób przenoszonych przez krew? Co mnie obchodzi jakiś pizduś, ważniejsza jest dla mnie moja rodzina, której sam nie chciałbym potem zarazić nieświadomie jakimś syfem



Ale słyszałeś o tym, że jesteś obowiązany udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadku nawet we krwii? Nie mam na myśli tego ko kretnego murzyna tylko twoją dziwną argumentacje. Poza tym nie wiem czemu obrażasz nieznanych ci ludzi w internecie. Dowartościowany się poczułeś i możesz znów spokojnie układać towar w biedronce?

Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-07-31, 22:18
rzeznianumer5 napisał/a:

Ale słyszałeś o tym, że jesteś obowiązany udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadku nawet we krwii? Nie mam na myśli tego ko kretnego murzyna tylko twoją dziwną argumentacje. Poza tym nie wiem czemu obrażasz nieznanych ci ludzi w internecie. Dowartościowany się poczułeś i możesz znów spokojnie układać towar w biedronce?



Masz 42 lata, a pierdolisz kocopoły jakbyś był w przedszkolu. A obrażać nie lubię, ale czasem trzeba, zwłaszcza jak widzę życzenie komuś, żeby zaczął płonąć
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-07-31, 22:32
Coordinator napisał/a:

Masz 42 lata, a pierdolisz kocopoły jakbyś był w przedszkolu. A obrażać nie lubię, ale czasem trzeba, zwłaszcza jak widzę życzenie komuś, żeby zaczął płonąć



Jeżeli chce Ci się ustawiać rzeczywistą datę urodzin przy rejestracji na jakichś gównostronkach to jesteś psychopatą.

Zgłoś