18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tomeekcz 2018-05-31, 22:13
i co z tego wyszlo? jutro bedzie mial pare siniakow, ale jakby but wszedl dobrze to byl by trup i typek by bekna za zabojstwo.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2018-05-31, 23:12 1
@AyCaramba ale nie wiadomo co on tam robił, nie wiemy czy chciał się wkraść czy zapukać do domu. Nie znamy kontekstu poza samym wpierdolem. Może być, że gość wcale nie chciał się włamać.

A gówno w baniaku to ty masz, bo nie myślisz.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-05-31, 23:27 2
HiHtitmamnan napisał/a:

@AyCaramba ale nie wiadomo co on tam robił, nie wiemy czy chciał się wkraść czy zapukać do domu. Nie znamy kontekstu poza samym wpierdolem. Może być, że gość wcale nie chciał się włamać.



Kolejny inteligentny do kolekcji. Chuj mnie obchodzi co ten typ tam robił. Mógł nawet pocztę mu przynieść. Napisałem że każdy śmieć który się włamuje komuś do domu powinien dostawać taki oklep.

Włamuje kurwa! Wła! mu! je! Nie puka, nie przynosi paczek, nie pije herbatki na schodach. Teraz dociera?
Zgłoś
Avatar
lajka 2018-05-31, 23:40 1
takie fok off to tylko w njukasyl beka z tego akcentu
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-06-01, 11:28
AyCaramba napisał/a:



Kolejny inteligentny do kolekcji. Chuj mnie obchodzi co ten typ tam robił. Mógł nawet pocztę mu przynieść. Napisałem że każdy śmieć który się włamuje komuś do domu powinien dostawać taki oklep.

Włamuje kurwa! Wła! mu! je! Nie puka, nie przynosi paczek, nie pije herbatki na schodach. Teraz dociera?

To do Ciebie nic nie dociera.
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2018-06-01, 18:14
ale to jebana anglia.. będzie pierdel
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2018-06-01, 22:40
Włam to włam.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2018-06-02, 1:55
Jaki włamywacz?! To harcerz który chciał sprzedać ciasteczka a zysk z ich sprzedaży przekazać na dzieci z porażeniem mózgowym

Podszedł do jakiegos domu zapukał do drzwi i nikt nie otwierał

Własciciel domu ewidentnie przewrażliwiony
Zgłoś
Avatar
iShaman 2018-12-30, 9:49
Chyba Polak.... Sorry mate, sorry mate.
Zgłoś