18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
barman32 2022-06-01, 9:33 1
Popierać jakiegokolwiek policjanta, to jak popierać jakiegokolwiek polityka.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2022-06-01, 9:47 2
mnie tak zrobili 15 lat temu, włączyli bomby, przyszedł z i ryjem na mnie że prawie ludzi zabiłem (nie było nikogo) ja 18 lat nie wiem o co chodzi przerażony że zaraz mnie siłą wypierdoli z cinkola, dali mi chujki 200zł za niezapięte pasy... pasy miałem ale powiedział że to taniej jak nie mam pracy tylko szkoła itp. a chodziło pewnie o to że tam był monitoring i mogli by beknąć
Zgłoś
Avatar
Tagor 2022-06-01, 9:53 5
Zarejestruj napisał/a:

zwalniało bo skręcali w prawo a jakiś atencjusz robi gówno burze.



Nawet jeżeli nie mieli złych zamiarów (a mieli - trochę logiki) to jednak domyślne negatywne podejrzenia ludzi z dupy się nie wzięły. Na swoją reputację często bardzo ciężko "pracują".
Zgłoś
Avatar
Takafura 2022-06-01, 9:56 1
Quassar napisał/a:

czemu kierowca auta dziwnie zwolnił przed policją skoro pasy dla pieszych był puste(...)


Przepisy zabraniają wyprzedzania przed i na pasach - nie musi być żadnych pieszych w promieniu kilometra. A jak jedno auto zwalnia to drugie jadące ze stałą prędkością je wyprzedza ...
Zgłoś
Avatar
ziutekmarcin 2022-06-01, 10:15 2
Jeden huj co tam było ale i tak jebac psy
Zgłoś
Avatar
SzmaPan 2022-06-01, 10:25 2
To nie ludzie to psy sa
Zgłoś
Avatar
pasiasty55 2022-06-01, 10:32 2
Miałem identyczną sytuację jak jechałem do roboty zaraz po wprowadzeniu tego przepisu. Jazda 40 lewym pasem. A przy przejściach hamowanie do zera. Nie mam kamerki, ale coraz bardziej się przekonuje o wejściu w posiadanie takowej.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-06-01, 10:54 2
Quassar napisał/a:

chuj ci w dupe



Quassar napisał/a:

jeszcze raz chuj ci w dupe



widzę że masz jakieś krzywe ciągoty, i cieszę się że wyszedłeś z szafy, ale sorry, nie ten adres.

Quassar napisał/a:

czemu kierowca auta dziwnie zwolnił przed policją skoro pasy dla pieszych był puste


bo nie chciał twoim ziomkom statystyk polepszać.
Zgłoś
Avatar
Krzychuj123 2022-06-01, 10:57
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Idź załóż maseczkę żeby mandatu nie dostać i zamknij pizdę. Pozdrawiam



A co? Złe skojarzenia z policja? Tatę zabrali jak starą po pijaku napierdalał? Matka Cię biła czy stary dotykał? Wtedy policja faktycznie źle się może kojarzyć jeśli dzień w dzień była u ciebie na chacie .
Zgłoś
Avatar
zbiorczy 2022-06-01, 10:59 7
Kierunkowskaz to tylko dupochron jak zauważyli, że się chyba nie uda.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2022-06-01, 11:06 2
Cham ze wsi chce zarobić.
Zgłoś
Avatar
lolaxxdd 2022-06-01, 11:31
ale spisek wykrył ,,,,,baran pojebany ,,nie łam przepisów i będzie ,,luz...
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-06-01, 11:31 5
Krzychuj123 napisał/a:

A co? Złe skojarzenia z policja? Tatę zabrali jak starą po pijaku napierdalał? Matka Cię biła czy stary dotykał? Wtedy policja faktycznie źle się może kojarzyć jeśli dzień w dzień była u ciebie na chacie .



Nie, poprostu kundle jako podnóżki władzy pracują od dobrych paru lat na opinie jednostek wartych jedynie naplucia w twarz. Ale widzę, że Ty się gdzieś w tych kręgach obracasz także powtarzam, załóż maseczkę żeby nie wyłapać mandatu od kundli i goń szczekać dalej.
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-06-01, 11:43 1
no mieli kierunkowskaz, ale pewnie złapać chcieli przy okazji. jebać psy. ale tutaj większość pewnie by im na kolanach usiadła
Zgłoś
Avatar
Kacpa93 2022-06-01, 11:44 2
Ale chuje ! kolejny powód, żeby miec kamerkę tyle razy juz widziałem jak jebane psy chcą człowieka oszukać!
Zgłoś