18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
cavern69 2021-01-13, 1:15 11
Ładna lampa
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2021-01-13, 1:36 41
i bardzo dobrze, wypierdalaj z łapami od cudzej własności
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-01-13, 1:47 8
Heh tego się nie spodziewała, dobrze jej tak, za chamstwo czasem trzeba odpłacić większym chamstwem, tylko taka nauka na takiego podziała.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-01-13, 2:30 17
I kurwa prawidłowo i ofc jeszcze sie lemingi kurwa zebrały w niby obronie tej tempej dzidy co tak na prawdę sama zaczęła.

Chuj w dupe prowokatorom.
Zgłoś
Avatar
E................n 2021-01-13, 2:35 6
Czarnuch to czarnuch mim wszystko....
Zgłoś
Avatar
35i 2021-01-13, 5:24 5
UkrytaPodNickiem napisał/a:

i bardzo dobrze, wypierdalaj z łapami od cudzej własności



outsidethebox86 napisał/a:

Heh tego się nie spodziewała, dobrze jej tak, za chamstwo czasem trzeba odpłacić większym chamstwem, tylko taka nauka na takiego podziała.



Co wy piszecie? Po chuj kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-01-13, 5:33
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po chuj kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.


No chyba że trafił byś na tą murzynkę.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-01-13, 5:56
Boldrik napisał/a:

No chyba że trafił byś na tą murzynkę.



Prawdopodobnie nie trafię, co najwyżej na jakąś Karynę, wię nie ma co teoretyzować.
Zgłoś
Avatar
Sadoletocioty 2021-01-13, 7:47 10
35i napisał/a:

Prawdopodobnie nie trafię, co najwyżej na jakąś Karynę, wię nie ma co teoretyzować.



Chyba że zamiast kobiety zacznie cie nagrywać mężczyzna wtedy uklekniesz, przeprosisz, wrócisz do domu i wylejesz żal w necie
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-01-13, 8:28 19
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po chuj kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.



Nikt jej nie nagrywał (w momencie wyrywania telefonu). Później jej nie przeszkadzało, że jej szpetny i już zakrwawiony ryj nagrywało kilka osób. Będąc w miejscu publicznym, podczas zgromadzeń publicznych, musisz liczyć się z możliwością uwiecznienia swojego pyska razem z mordami tysiąca innych osób - to pewnie będzie dla ciebie zdziwieniem, ale nagranie cię w takiej sytuacji bez pytania jest zgodne z prawem autorskim. Jak ci się to nie podoba, zawsze możesz stanąć trzy metry dalej i być poza zasięgiem aparatu.

No i koronny argument - pitu pitu a i tak chuja byś zrobił.
Zgłoś
Avatar
Panaes 2021-01-13, 8:39 1
Krąży nagranie to gdzie ona już jest zakrwawiona i się żali że ja BLM zaatakowało. Oczywiście ani słowa o tym co sama chciała zrobić. Klasycznie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-01-13, 8:40 1
To bydło Trumpa to są wieksi idioci od poslamistow.
Same rednecki, foliarze, kuce, plaskoziemcy i inne przygłupy.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-01-13, 9:04 6
Ale się lewackich szmacisk się tu zebrało... czarna kurwa za pobicie, do pierdla gdzie jej miejsce. A jeszcze lepiej deportacja, no ale przez następne 5 lat to nie będzie możliwe, niestety. Tak jak i u nas lewackie odpady, prędko do Izraela lub z powrotem na wschód nie emigrują.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2021-01-13, 9:19 6
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po chuj kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.



To ty nie rozumiesz prostaku zajebany. Po pierwsze to ona nikogo nie nagrywała, tylko pewnie robiła relacje na żywo na insta/Twitterze
Po drugie nie zachowuj sie jak dziwka, to miejsce publiczne, spęd ludzi jak skurwysyn, nie ma opcji żeby ktoś Cię nie nagrał. Pierdolone bydło, w łeb sie jebnij sam

janlew napisał/a:

Ale się lewackich szmacisk się tu zebrało... czarna kurwa za pobicie, do pierdla gdzie jej miejsce. A jeszcze lepiej deportacja, no ale przez następne 5 lat to nie będzie możliwe, niestety. Tak jak i u nas lewackie odpady, prędko do Izraela lub z powrotem na wschód nie emigrują.



Morda. Co innego nienawiść do poszczególnych ludzi za to co robią, a co innego bezpodstawny zwierzęcy rasizm. Czarna elegancko pizde sprzedała dziwce co łapy po nie swoje pcha. I bardzo dobrze, powinni białej wyjebac ze dwie kurwy zeby zapamiętała dobrze, ze cywilizacja nie przychodzi z kolorem skóry a zachowaniem i etykietą społeczną.
Zgłoś