18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
Avatar
AnnaNowakowska 2024-09-29, 9:25 5
Ale patałachy
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-09-29, 10:24 2
czemu jak typ centralnie rozjechał gliniarza, to reszta nie zastosowała metody 'na sitko'?
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2024-09-29, 10:30 9
eliveruss napisał/a:

czemu jak typ centralnie rozjechał gliniarza, to reszta nie zastosowała metody 'na sitko'?



bo miał pasażera dlatego sita z niego nie zrobili, będąc w takiej sytuacji chciałbyś zgarnąć kulkę za takiego geniusza zbrodni?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-29, 12:23 3
Ułomy z tych psiarskich jak nasze patałachy w pOlsce. Ja bym na miejscu gliniarza wpierdolił cały magazyn w przednią szybę i zrobił sito z kierowcy i pasażera.

Critic4ll napisał/a:

bo miał pasażera dlatego sita z niego nie zrobili, będąc w takiej sytuacji chciałbyś zgarnąć kulkę za takiego geniusza zbrodni?


A co mnie to. Gość nie wygląda na zakładnika kierowcy, czy jednego z gliniarzy, tylko raczej na ziomka tego bystrzaka. Gość chciał zabić mojego partnera, więc proste, że ładuję w niego magazyn nie patrząc na konsekwencje...
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-09-29, 12:42 2
To chyba jakiś kawałek nieoficjalnego zwiastuna nowej części GTA .

Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-09-29, 13:06 5
Baronessa napisał/a:

Ułomy z tych psiarskich jak nasze patałachy w pOlsce. Ja bym na miejscu gliniarza wpierdolił cały magazyn w przednią szybę i zrobił sito z kierowcy i pasażera.
A co mnie to. Gość nie wygląda na zakładnika kierowcy, czy jednego z gliniarzy, tylko raczej na ziomka tego bystrzaka. Gość chciał zabić mojego partnera, więc proste, że ładuję w niego magazyn nie patrząc na konsekwencje...



Myślę, że warto wypierdalać cały magazynek z pistoletu na stacji benzynowej. Szczególnie jak pocisk akurat zrykoszetuje od pustego łba ciapaka i trafi w instrybutor

______________

niech nie opuszcza ciebie twoja siostra pogarda
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-29, 13:23 2
stacja benzynowa i pasażer w aucie, dlatego nie strzelali, ale co ma wisieć, nie utonie, dojdą go kawałek dalej, skopią ryj i skończy się rumakowanie, ale póki co kozak, pięć minut sławy na sadolu

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-29, 13:24 1
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Myślę, że warto wypierdalać cały magazynek z pistoletu na stacji benzynowej. Szczególnie jak pocisk akurat zrykoszetuje od pustego łba ciapaka i trafi w instrybutor



No ta. Filmik na sadola napewno ciekawszy by był... 💀👍
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-29, 13:29 7
Baronessa napisał/a:

Ułomy z tych psiarskich jak nasze patałachy w pOlsce. Ja bym na miejscu gliniarza wpierdolił cały magazyn w przednią szybę i zrobił sito z kierowcy i pasażera.
A co mnie to. Gość nie wygląda na zakładnika kierowcy, czy jednego z gliniarzy, tylko raczej na ziomka tego bystrzaka. Gość chciał zabić mojego partnera, więc proste, że ładuję w niego magazyn nie patrząc na konsekwencje...



uwielbiam teksty typu "ja bym"! gówno byś!
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-29, 13:36 3
Baronessa napisał/a:

Ułomy z tych psiarskich jak nasze patałachy w pOlsce. Ja bym na miejscu gliniarza wpierdolił cały magazyn w przednią szybę i zrobił sito z kierowcy i pasażera.
.



dlatego nie jesteś gliniarzem i mam nadzieję nigdy nie będziesz...

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
mazik13 2024-09-29, 15:13 1
Gdyby nie to że był pasażer i całe zdarzenie odbyło się na stacji najpewniej zostałaby zastosowana intensywna ołowio terapia
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-09-29, 15:46 3
Uważaj na instrybutor !!!
Zgłoś
Avatar
maja23015 2024-09-29, 20:48 3
W instrubutor kurwa nie strzel
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-09-30, 11:25
Ale fajtłapy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie