18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
JE_not 2013-04-21, 23:24 2
juz mnie wkurwiaja te filmiki w stylu: niose wam prawde!! jestescie pod kontrola.

ludzie inteligentni dochodza do tego sami, glupim i tak nie pomoze nic... nawet 100ny taki filmik.
Zgłoś
Avatar
S................Z 2013-04-21, 23:40
@up na tym pic polega, że ludzie do tego sami dochodzą i....nic
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-04-21, 23:51
Filmik ciekawy ale jest też druga strona:

Jedna krowa mówi prawdę i chce uratować inne ale na chwilę obecną coraz więc krów łże i robi to tylko po to aby osiągnąć jakiś tam cel. Dzięki temu ten co chce nas ratować ginie w gąszczu gówna. Przykład:
Cokolwiek na świecie czy Polsce dzisiaj się stanie to na pewno wina rządu NWO, GMO żydzi, masoni, ruskie,szkopy, kurwa Tusk ;D
Zgłoś
Avatar
rixspi 2013-04-22, 1:07 1
@JE_not
Każdy materiał może otworzyć komuś oczy, nie wszyscy rozumieją wszystko od razu. Zrozumienie przychodzi nagle, z różnych powodów. Niektórym może pomóc ten film, innym nie, jeszcze innym pomoże 99 filmik czy tekst, nie wszyscy śledzą sytuacje na świecie, nie wszyscy czytają książki i gazety.

@SZ
Ludzie dochodzą do wielu rzeczy, wiele rozumieją, niewielu stosuje wiedzę w praktyce. Nikt nas nie nauczył jak bronić się przed zachłannością innych. Jeśli Ty wiesz jak to robić to podziel się wiedzą, przydatnej wiedzy nigdy za wiele.
Zgłoś
Avatar
AfroMan25 2013-04-22, 10:05 1
wow ameryki nie odkrył, kiedys slyszalem taka niby motywacyjną przypowiastke:
ludzi mozna podzielic na 3 gatunki zwierząt - bydlo tygrysy i zmije
wszystkie umieszczasz w zagrodzie, po chwili zmija sie przeslizgnie pod plotem i wybierze wolność tygrys plot przeskoczy a bydlo bedzie laziło od plotu do plotu
Sęk w tym kim chcesz byc w tym calym stadzie, tyle mojego wywodu na takie filmiki, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-22, 11:38 1
ja tam Davida lubię, a jeśli chodzi o "kosmitów" itp to trzeba być naprawdę Kretynem nie wierząc w ich istnienie... (pierdylion gwiazd razy kilka planet wokół każdej) kurwa zapomniałem ze biblia , koran, tora ani żadne hujstwo poza mahabharatą nic o nich nie wspomina.
zaś jeśli chodzi o amerykańców to już pomijając masę spraw nie dziwi was, że po zamachach w bostonie z 2 oskarżonych których TRZEBA przesłuchać i naprawdę mogą rzucić światło na sprawę jeden nie żyje a drugi dostał akurat w mordę i nie może mówić ?? XD no proszę was kurwa XD wierzycie w to ? takie sprawy trwają na świecie parę lat zwykle, ale FBI wie po 15 minutach kto co zrobił. żenada ! pytanie brzmi gdzie teraz będzie misja pokojowa (czyli taka że jakiś nerd siedzi w pokoju przed monitorem z kawką i gra w coda na żywo dronem) eliminować to trzeba Tamtych skurwieli !
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-22, 15:19
Shaggy93 napisał/a:

ja tam Davida lubię, a jeśli chodzi o "kosmitów" itp to trzeba być naprawdę Kretynem nie wierząc w ich istnienie... (pierdylion gwiazd razy kilka planet wokół każdej) kurwa zapomniałem ze biblia , koran, tora ani żadne hujstwo poza mahabharatą nic o nich nie wspomina.
zaś jeśli chodzi o amerykańców to już pomijając masę spraw nie dziwi was, że po zamachach w bostonie z 2 oskarżonych których TRZEBA przesłuchać i naprawdę mogą rzucić światło na sprawę jeden nie żyje a drugi dostał akurat w mordę i nie może mówić ?? XD no proszę was kurwa XD wierzycie w to ? takie sprawy trwają na świecie parę lat zwykle, ale FBI wie po 15 minutach kto co zrobił. żenada ! pytanie brzmi gdzie teraz będzie misja pokojowa (czyli taka że jakiś nerd siedzi w pokoju przed monitorem z kawką i gra w coda na żywo dronem) eliminować to trzeba Tamtych skurwieli !



Brodatego też niby odjebali i wrzucili do wody na środku morza, tupet jak sam skurwysyn
Zgłoś
Avatar
dedmaker 2013-04-22, 19:33
Przecież to Orwell i Folwark Zwierzęcy wymyślił...
Zgłoś
Avatar
kasia978 2013-04-23, 0:15
W sumie ten filmik nic nowego nie odkrywa, raczej uświadamia nas o bezsilności. Możesz się podporządkować albo zbuntować, no i ostatecznie też podporządkować tudzież zdechnąć
Zgłoś