18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 17:23 26
David Icke to całkiem mądry facet. Zwalcza to całe NWO. Ale i tak to trafia zaledwie do garstki.
Zgłoś
Avatar
BennyBenny 2013-04-21, 17:26 7
Up, dobrze gadasz.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-04-21, 17:36 1
Problem bydła ? Myślałem, że o ustawkach kiboli będzie.
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-04-21, 21:29
Słabe tłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
Bakaczo2 2013-04-21, 21:44
tego typa czesto slychac w piosenkach vinniego paza. End of days dla dociekliwych, ktos na yt sie szarpnal i przetlumaczyl dla starszego pokolenia
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-04-21, 21:44 1
Jak widzę to nazwisko i rzeszę tłuków przyklaskujących temu co on wymyśla to mną trzęsie...
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2013-04-21, 21:46 9
Trafia do tej najsłabszej garstki, którym do samodzielnego myślenia wystarczy oglądnąć kilka filmików z napisami (najczęściej żółtymi).

Obudźcie się ludzie! Przecież żyjemy w pustym świecie rządzonym przez ludzi jaszczury żydomasońskiego pochodzenia! Tutaj brzozy są pancerne, wypełnione trotylem, ludzie żyją nawet jak nie mają nóg i głów, ameryka sama wysadza swoje budynki a przez jedzenie kukurydzy z gmo sami zmienimy się w kukurydzę!
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-04-21, 21:46
"odeszłeś" ludze jak juz za cos sie zabieracie to robcie to dobrze
Zgłoś
Avatar
.................. 2013-04-21, 21:49 14
Lisuuu napisał/a:

"odeszłeś" ludze jak juz za cos sie zabieracie to robcie to dobrze



Dobrze cioto, teraz moja kolej.
Brak polskich znaków, znaków interpunkcyjnych, zdanie zaczynamy wielką literą... Aha i nie wiem co to są "ludze".


" ludze jak juz za cos sie zabieracie to robcie to dobrze " ~Lisuuu
Zgłoś
Avatar
Siwy5 2013-04-21, 22:05 1
Tyle lat wojen i ucinania łbów a ciemnota przy władzy. Nasi przodkowie pewnie się w grobach przewracają...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-21, 22:18
Gość od jaszczurów, ale pomijając tych nieszczęsnych reptilian to gość bardzo wiele trafnych rzeczy mówi, zwłaszcza w tych swoich wykładach.
Zgłoś
Avatar
Lucyfer92 2013-04-21, 22:42 3
Bo to jest prawda, ludzie są bydłem. Powiesz kilka słów o tym co ty widzisz, co dostrzegasz i zostaniesz zgnojony, zmieszany z błotem, bo myślisz inaczej niż większość. To jest jak Metal między Dresami, oni swoje on swoje ale przewaga jest większości jedna osoba nic nie zmieni.. Dla niektórych to jest bujda, wieża w swoje ,,wspaniałe społeczeństwo'' ale nie rozumiem dlaczego trzeba trzaskać tymi co widzą prawdę.. Jeżeli wy macie racje dobrze, nic się niestanie ale jeżeli prawda jest po stronie tych którzy dostrzegają to kurwa współczuje tej reszcie ... Wielki szok, zdziwienie, zmiana albo zgoda na to żeby zrobili z ciebie Kukłę bo ci pasuje .. I chuj .
Zgłoś
Avatar
Orissa 2013-04-21, 22:43
Nie mówi niczego nowego dla mnie, ale piwo za muzykę, akurat jeden z niewielu zespołów który dalej mnie cieszy
Zgłoś
Avatar
gubol 2013-04-21, 22:56
Tak już wygląda rzeczywistość, że słabi zawsze będzie pokarmem dla silnych. Oczywiście, że jesteśmy manipulowani i indoktrynowani, ale co z tego? Kontrola jest, kurde, warunkiem jakiegokolwiek rozwoju, a im większy rozwój tym więcej poświęceń.

Jeśli komuś się to nie podoba, to niech wypierdala do dżungli, bez żadnych rzeczy, mieszkać w jaskini, żreć robaki. Zobaczymy, jak spodoba mu się życie w którym całymi dniami będzie się trząsł ze strachu o swoją skórę. No, ale przynajmniej nikt nie będzie nim rządził!

Warto czasem tak spojrzeć na świat zanim zacznie się pieprzyć farmazony o tak zwanej "wolności", która jest tylko ładnie brzmiącym synonimem władzy. Bo swoboda zawsze wiąże się z kontrolowaniem czegoś, right?

Argumenty typu "NASI władcy to debile" od razu możecie wsadzić sobie we rzyć, bo dużo lepszych sobie nie wybierzecie, ani nie dostaniecie. Jesteśmy tylko ludźmi.
I dlatego przydałby się nam bóg...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie