18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ellsworth 2021-12-19, 20:12
Quassar napisał/a:

hahahaha skończony debil ale to z ciebie . hindusi to przede wszystkim ciemnoskórzy są tam jakieś osoby co są jaśniejsze, ale dlatego że to hinduska mieszanka z Azjatami/kmerami ale na pewno ma to nie wiele wspólnego z białymi .
Nawet na TED gościu sobie żartuje z nigusow mówiąc że będąc w indiach może mówić do murzynów blacky a on nie mogą mu nic zrobić bo w indiach większość jest nawet czarniejsza niż sam murzyn.
Przeciętny kolor to taki jasny lub ciemny karmelowy bronz.
Grupy etniczne które sie mieszają jak już wcześniej wspomniałem z np azjatami potem may takich jaśniejszych, ale nie wmówisz mi że hindus mieszany z Azjatą to biały xDDDD
Faktem jest to że w indiach jest nadal system kast i ludzie ciemnoskorzy predefiniują sie jako gorszych dlatego w mediach osoby z lepszym wykształceniem zwykle są to ludzie z jaśniejszą karnacją.
Podobnie jest w chinak jak Chinki wstydzą sie swojego żółtego koloru i im bardziej w miasto tym jaśniejsze tonacje można spotkać bo dziewczyny robią sobie specjalne operacje, aby się wybielić i unikają nadmiernego opalania które miało by nawiązywać do tego że są tanią siłą roboczą i pracują na okrągło na polach ryżowych.
Pod koniec filmu vlogerka/podróżniczka wypowiada sie że o tej porze kobiety są w domu, a mężczyźni pracują i nie dość że ona jest jedyna na ulicy to podkreśla jedyna biała kobieta.
Poniżej fotki - starałem sie wybrać jakieś atrakcyjniejsze fotki niż ten odwieczny brud który znamy bardzo dobrze z filmików na sadolu.



Serio jesteś debilem. Kolor skóry nie jest wyznacznikiem przynależności rasowej. Podstawowa biologia się kłania! Nie wiesz skąd się pigment kolorystyczny skóry bierze?!? Rasa to zespół cech fizjonomiczno-anatomicznych, a nie kolor, ja pierdole! Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że blondyni to nie rasa biała, bo 99% białych nie ma takiego koloru włosów. I co w związku z tym, że nie ma? Nic, bo to tak samo nie jest żaden wyznacznik przynależności rasowej!
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2021-12-20, 16:15 1
TylerPL napisał/a:

Byłem w USA 3 razy u mojej cioci. Raz jak w Massachusetts zapytałem, gdzie są czarni? To Ciocia powiedziała, że każdy czarny, który się tutaj próbował osiedlić od razu miał wybijane okna, dlatego tutaj nie mieszkają. To było koło 2006-2007 roku. Czarni mieszkają tylko w dużych miastach, na prowincji dalej jest segregacja rasowa.



Bardzo dobrze ze jest

ellsworth napisał/a:

Debilu, jakie czarne Indie?!? Hindusi, nie dość że są rasą biała to jeszcze są w chuj blisko spokrewnieni z Europejczykami. Niemal wszystkie języki Europy, to języki Indoeuropejskie. Ta sama rodzina języków, co hindi! Zgadnij, kurwa dlaczego... ze względu na bardzo bliskie historycznie korzenie tych językó. Jesteśmy bliżej spokrewnieni w Hindusami niż z Węgrami, Estończykami, Finami



Chyba ty
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2021-12-21, 0:36 1
ellsworth napisał/a:

Kolor skóry nie jest wyznacznikiem przynależności rasowej. Rasa to zespół cech fizjonomiczno-anatomicznych, a nie kolor, ja pierdole!



Koleś, napisałeś coś takiego, ok, przyjmijmy, że masz rację, to teraz powiedz mi "Dlaczego mówienie, że ktoś jest czarnuchem albo nazywanie go nigger jest dla niego obraźliwe, skoro to, że jest czarny NIE OZNACZA, że jest murzynem?" a na murzynów mówi się obraźliwie czarnuch albo nigger To są Twoje słowa, że kolor skóry nie jest wyznacznikiem przynależności rasowej, więc wyjaśnij to nam wszystkim, jebany debilu Kolor skóry może nie jest decydującym wyznacznikiem, ale na pewno ma spore znaczenie. Jedyny moment, w którym "kolor" skóry nie definiuje rasy jest TYLKO wtedy, gdy ktoś się mocno opali, ale i tak jak ktoś się lubi mocno opalić, to widzisz, że z natury jest biały, matole
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-21, 0:52 2
ellsworth napisał/a:

Serio jesteś debilem. Kolor skóry nie jest wyznacznikiem przynależności rasowej. Podstawowa biologia się kłania! Nie wiesz skąd się pigment kolorystyczny skóry bierze?!? Rasa to zespół cech fizjonomiczno-anatomicznych, a nie kolor, ja pierdole! Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że blondyni to nie rasa biała, bo 99% białych nie ma takiego koloru włosów. I co w związku z tym, że nie ma? Nic, bo to tak samo nie jest żaden wyznacznik przynależności rasowej!



Ale ty bzdury pleciesz....

Co do koloru włosów to raczej odwrotnie nie łatwo spotkać murzyna z blond włosami nawet jak jebał pies twoją starą to nawet wtedy mało prawdopodobieństwo , że otrzymać cechy blond włosów kiedy twój stary był murzynem. Blond włosy to przede wszystkim nie zawsze ale przede wszystkim od białych chyba że jesteś jakimś mieszańcem po hinduskim psie za którego się oficjalnie już podałeś.

pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_cz%C5%82owieka

Rasa człowieka – system klasyfikacji ludzi na duże i odrębne populacje lub grupy ze względu na dziedziczne cechy zewnętrzne (fenotyp), pochodzenie geograficzne, kulturę, historię, język, wygląd zewnętrzny, etniczność i status społeczny. Na początku XX wieku termin ten był często stosowany w znaczeniu taksonomicznym, w celu podkreślenia genetycznego zróżnicowania ludzkich populacji określonych przez fenotyp[1].

ellsworth napisał/a:

Debilu, jakie czarne Indie?!? Hindusi, nie dość że są rasą biała to jeszcze są w chuj blisko spokrewnieni z Europejczykami. Niemal wszystkie języki Europy, to języki Indoeuropejskie. Ta sama rodzina języków, co hindi! Zgadnij, kurwa dlaczego... ze względu na bardzo bliskie historycznie korzenie tych językó. Jesteśmy bliżej spokrewnieni w Hindusami niż z Węgrami, Estończykami, Finami



Chyba ty...

Najwidoczniej twoją starą jebał hinduski pies skoro się z nimi predefiniujesz..
Rozumiem że to twoi kuzyni i bliższa rodzina
sadistic.pl/zoofil-od-urodzenia-vt339816.htm tu cie chyba stary przyłapał ty biały hindusie.
sadistic.pl/wstydliwy-chlopak-vt134984.htm
sadistic.pl/na-pieska-vt492859.htm
Zgłoś