18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Babababazpl 2021-12-18, 2:23 26
Gość wygląda na taką pizdę życiową, co to go rówieśnicy lali po ryju na szkolnych przerwach, a żona to pewnie leje po dziś dzień, o ile oczywiście taki świniak znalazł odpowiednio mocno zdesperowaną samicę. Nie, no szczerze - facet wygląda na zbitkę słabych genów, która mundurem chce połechtać własne ego, dodatkowo wydaje się być albo oszczędnie obdarzony w intelekt, albo lekko podpity.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2021-12-18, 2:59 2
Najgorsze jest to że to biali są mniejszością.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-12-18, 6:16 1
Założę się że krypto rudy który musi się dowartościować
Może drugi to czarny rudy
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-12-18, 6:45 15
jazeck napisał/a:

Najgorsze jest to że to biali są mniejszością.


W Afryce z pewnością.

Też nie lubię negrów, ale ziomek, co ty pierdolisz?

Jeszcze powiedz, że w Polsce dyskryminowani są katolicy, ty płatku śniegu
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-12-18, 7:22 9
Piwo dla policjanta swój chłop
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-18, 10:25 21
W sumie jak by nie patrzeć to białych wcale nie jest tak dużo jak by się wydawało.

Dane obliczone na podstawie statystyk ze strony worldometers.info/world-population/ oraz worldometers.info/world-population/population-by-region/

Na świecie żyje około 8 miliarda ludzi

Afryka 1,3 + indie 1,4 daje koło 2,7 miliarda ciemnoskórych
Chiny 1,447 + Japonia 0,125= 1.6 miliarda kitajców

I już mamy połowę planety nie białych ludzi do tego dochodzą Latynosi których jest około 0.7 (Ameryka południowa m.in Brazylia itd.)
i mamy 5/8 populacji Ewidentnie nie białej skóry

I należy pamiętać że Azja to nie tylko chiny i Japonia więc tam jest mnóstwo krajów azjatyckich korzeniach lub mieszanych ściśle z kulturą/odmianą azjatycką.
worldometers.info/world-population/asia-population/

Czyli po odliczeniu ów wspomnianych Chiny 1,447 + Japonia 0,125, Indie 1,400
Całą populacja kontynentu azjatyckiego = 4,7 - 1,447 - 0,125 - 1,400 daje nam resztę 1.727 Miliarda ludzi
Prawdopodobnie też azjatyckiego pochodzenia jak wczesnej wspomniałem , z jakimś tam niskim odsetkiem białych ludzi co wyemigrowali.

Skupiając się na stricke białej nacji to można policzyć Europę oraz kontynent ameryki północnej jak i austraile
Czyli tak sama Europa to 0,7 miliada
Ameryka północna 0,372 Czyli w gruncie rzeczy to USA 333 czyli oraz inne kraje jak CanadaBermuda, Greenland, Saint Pierre, Miquelon.
Przy czym należy pamiętać że w stanach 43% populacji to są murzyni Latynosi i inne nacje, ale nie białe ( dane z 2020r)
forsal.pl/gospodarka/demografia/artykuly/8225551,zmiany-w-demografii-u...

Tak że na moje oko białych będzie nie więcej biorąc pod uwagę migracje populacji będzie gdzieś tak z może z miliard względem pozostałych 7 miliardów.

Chyba że gdzieś się jebłem to sprawdź jeszcze raz i mnie najwyżej popraw.

A i jeszcze dochodom kraje wysp jak Australia ale za dużo to oni liczbowo nie wnoszą bo razem wzięci zaledwie tylko 43 miliony
worldometers.info/world-population/oceania-population/

Chodź z drugiej strony japonie można b y zaliczyć jako białych ale to już nie na bazie etnicznej kultury tylko samego koloru skóry... ale te 125 milionów względem 5 miliardów nie wiele i tak wniesie...
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-12-18, 11:12 2
Ech gdzie się podziały , podziały rasowe
Zgłoś
Avatar
Grymson 2021-12-18, 13:06 6
Glupta, jakby po prostu normalnie go zastrzelil to by wiecej nie jadl wsrod bialych. Strata czasu.
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2021-12-18, 15:22
W jakim skrócie? Skąd wiesz, że jest pijany? Eh, ty kurwo siejąca propagandę.
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2021-12-18, 15:44 4
Byłem w USA 3 razy u mojej cioci. Raz jak w Massachusetts zapytałem, gdzie są czarni? To Ciocia powiedziała, że każdy czarny, który się tutaj próbował osiedlić od razu miał wybijane okna, dlatego tutaj nie mieszkają. To było koło 2006-2007 roku. Czarni mieszkają tylko w dużych miastach, na prowincji dalej jest segregacja rasowa.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2021-12-18, 17:48
Quassar napisał/a:

W sumie jak by nie patrzeć to białych wcale nie jest tak dużo jak by się wydawało.
Dane obliczone na podstawie statystyk ze strony oraz
Na świecie żyje około 8 miliarda ludzi
Afryka 1,3 + indie 1,4 daje koło 2,7 miliarda ciemnoskórych
Chiny 1,447 + Japonia 0,125= 1.6 miliarda kitajców
I już mamy połowę planety nie białych ludzi do tego dochodzą Latynosi których jest około 0.7 (Ameryka południowa m.in Brazylia itd.)
i mamy 5/8 populacji Ewidentnie nie białej skóry
I należy pamiętać że Azja to nie tylko chiny i Japonia więc tam jest mnóstwo krajów azjatyckich korzeniach lub mieszanych ściśle z kulturą/odmianą azjatycką.
Czyli po odliczeniu ów wspomnianych Chiny 1,447 + Japonia 0,125, Indie 1,400
Całą populacja kontynentu azjatyckiego = 4,7 - 1,447 - 0,125 - 1,400 daje nam resztę 1.727 Miliarda ludzi
Prawdopodobnie też azjatyckiego pochodzenia jak wczesnej wspomniałem , z jakimś tam niskim odsetkiem białych ludzi co wyemigrowali.
Skupiając się na stricke białej nacji to można policzyć Europę oraz kontynent ameryki północnej jak i austraile
Czyli tak sama Europa to 0,7 miliada
Ameryka północna 0,372 Czyli w gruncie rzeczy to USA 333 czyli oraz inne kraje jak CanadaBermuda, Greenland, Saint Pierre, Miquelon.
Przy czym należy pamiętać że w stanach 43% populacji to są murzyni Latynosi i inne nacje, ale nie białe ( dane z 2020r)

Tak że na moje oko białych będzie nie więcej biorąc pod uwagę migracje populacji będzie gdzieś tak z może z miliard względem pozostałych 7 miliardów.
Chyba że gdzieś się jebłem to sprawdź jeszcze raz i mnie najwyżej popraw.
A i jeszcze dochodom kraje wysp jak Australia ale za dużo to oni liczbowo nie wnoszą bo razem wzięci zaledwie tylko 43 miliony
Chodź z drugiej strony japonie można b y zaliczyć jako białych ale to już nie na bazie etnicznej kultury tylko samego koloru skóry... ale te 125 milionów względem 5 miliardów nie wiele i tak wniesie...



Najs niezly post
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-12-18, 18:41
Quassar napisał/a:

W sumie jak by nie patrzeć to białych wcale nie jest tak dużo jak by się wydawało.
Dane obliczone na podstawie statystyk ze strony oraz
Na świecie żyje około 8 miliarda ludzi
Afryka 1,3 + indie 1,4 daje koło 2,7 miliarda ciemnoskórych
Chiny 1,447 + Japonia 0,125= 1.6 miliarda kitajców
I już mamy połowę planety nie białych ludzi do tego dochodzą Latynosi których jest około 0.7 (Ameryka południowa m.in Brazylia itd.)
i mamy 5/8 populacji Ewidentnie nie białej skóry
I należy pamiętać że Azja to nie tylko chiny i Japonia więc tam jest mnóstwo krajów azjatyckich korzeniach lub mieszanych ściśle z kulturą/odmianą azjatycką.
Czyli po odliczeniu ów wspomnianych Chiny 1,447 + Japonia 0,125, Indie 1,400
Całą populacja kontynentu azjatyckiego = 4,7 - 1,447 - 0,125 - 1,400 daje nam resztę 1.727 Miliarda ludzi
Prawdopodobnie też azjatyckiego pochodzenia jak wczesnej wspomniałem , z jakimś tam niskim odsetkiem białych ludzi co wyemigrowali.
Skupiając się na stricke białej nacji to można policzyć Europę oraz kontynent ameryki północnej jak i austraile
Czyli tak sama Europa to 0,7 miliada
Ameryka północna 0,372 Czyli w gruncie rzeczy to USA 333 czyli oraz inne kraje jak CanadaBermuda, Greenland, Saint Pierre, Miquelon.
Przy czym należy pamiętać że w stanach 43% populacji to są murzyni Latynosi i inne nacje, ale nie białe ( dane z 2020r)

Tak że na moje oko białych będzie nie więcej biorąc pod uwagę migracje populacji będzie gdzieś tak z może z miliard względem pozostałych 7 miliardów.
Chyba że gdzieś się jebłem to sprawdź jeszcze raz i mnie najwyżej popraw.
A i jeszcze dochodom kraje wysp jak Australia ale za dużo to oni liczbowo nie wnoszą bo razem wzięci zaledwie tylko 43 miliony
Chodź z drugiej strony japonie można b y zaliczyć jako białych ale to już nie na bazie etnicznej kultury tylko samego koloru skóry... ale te 125 milionów względem 5 miliardów nie wiele i tak wniesie...



Debilu, jakie czarne Indie?!? Hindusi, nie dość że są rasą biała to jeszcze są w chuj blisko spokrewnieni z Europejczykami. Niemal wszystkie języki Europy, to języki Indoeuropejskie. Ta sama rodzina języków, co hindi! Zgadnij, kurwa dlaczego... ze względu na bardzo bliskie historycznie korzenie tych językó. Jesteśmy bliżej spokrewnieni w Hindusami niż z Węgrami, Estończykami, Finami
Zgłoś
Avatar
teddybr 2021-12-18, 19:52 5
ellsworth napisał/a:

Debilu, jakie czarne Indie?!? Hindusi, nie dość że są rasą biała to jeszcze są w chuj blisko spokrewnieni z Europejczykami. Niemal wszystkie języki Europy, to języki Indoeuropejskie. Ta sama rodzina języków, co hindi! Zgadnij, kurwa dlaczego... ze względu na bardzo bliskie historycznie korzenie tych językó. Jesteśmy bliżej spokrewnieni w Hindusami niż z Węgrami, Estończykami, Finami



Chyba kurła Ty.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-18, 21:01 2
teddybr napisał/a:

Debilu, jakie czarne Indie?!? Hindusi, nie dość że są rasą biała to jeszcze są w chuj blisko spokrewnieni z Europejczykami. Niemal wszystkie języki Europy, to języki Indoeuropejskie. Ta sama rodzina języków, co hindi! Zgadnij, kurwa dlaczego... ze względu na bardzo bliskie historycznie korzenie tych językó. Jesteśmy bliżej spokrewnieni w Hindusami niż z Węgrami, Estończykami, Finami



hahahaha skończony debil ale to z ciebie . hindusi to przede wszystkim ciemnoskórzy są tam jakieś osoby co są jaśniejsze, ale dlatego że to hinduska mieszanka z Azjatami/kmerami ale na pewno ma to nie wiele wspólnego z białymi .
Nawet na TED gościu sobie żartuje z nigusow mówiąc że będąc w indiach może mówić do murzynów blacky a on nie mogą mu nic zrobić bo w indiach większość jest nawet czarniejsza niż sam murzyn.

Przeciętny kolor to taki jasny lub ciemny karmelowy bronz.
Grupy etniczne które sie mieszają jak już wcześniej wspomniałem z np azjatami potem may takich jaśniejszych, ale nie wmówisz mi że hindus mieszany z Azjatą to biały xDDDD

Faktem jest to że w indiach jest nadal system kast i ludzie ciemnoskorzy predefiniują sie jako gorszych dlatego w mediach osoby z lepszym wykształceniem zwykle są to ludzie z jaśniejszą karnacją.

Podobnie jest w chinak jak Chinki wstydzą sie swojego żółtego koloru i im bardziej w miasto tym jaśniejsze tonacje można spotkać bo dziewczyny robią sobie specjalne operacje, aby się wybielić i unikają nadmiernego opalania które miało by nawiązywać do tego że są tanią siłą roboczą i pracują na okrągło na polach ryżowych.



Pod koniec filmu vlogerka/podróżniczka wypowiada sie że o tej porze kobiety są w domu, a mężczyźni pracują i nie dość że ona jest jedyna na ulicy to podkreśla jedyna biała kobieta.


Poniżej fotki - starałem sie wybrać jakieś atrakcyjniejsze fotki niż ten odwieczny brud który znamy bardzo dobrze z filmików na sadolu.









Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie