18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Problem
Fakerę • 2013-01-12, 10:24
Mąż do żony:
- Cały dzień milczałaś, czy coś się stało?
- A co cię to w ogóle obchodzi? - odparła.
- Jeśli jest coś, co cię martwi i sprawia, że nie otwierasz mordy cały dzień, to chciałbym na przyszłość wiedzieć co to jest.
Zgłoś
Avatar
hallux 2013-01-12, 11:27 2
każdy sie czepia, że baby za dużo gadają...a jak już któraś mało mówi to jeszcze gorzej, bo nic sie nie odzywasz, albo że trudno cie poznać, bo nic nie mówisz , albo chuj wie co..trudno wam dogodzić
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-01-12, 13:01 13
@up.
I tak nie zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-01-12, 14:50
Ja myśle, że to może nie być fake
Mąż spytał zwyczajnie co się stało i zajebał ripostą
Zgłoś
Avatar
Szalej 2013-01-12, 14:51
@up a ja sprobuje wytłumaczyc. krótko zwiezle i na temat sie odzywac, a nie pierdolic bez sensu byle zeby gadac
Zgłoś
Avatar
OFF 2013-01-12, 15:15
hallux napisał/a:

każdy sie czepia, że baby za dużo gadają...a jak już któraś mało mówi to jeszcze gorzej, bo nic sie nie odzywasz, albo że trudno cie poznać, bo nic nie mówisz , albo chuj wie co..trudno wam dogodzić



Nie zrozumiałaś tej wstawki,ale to zrozumiałe. Jesteś w końcu kobietą. DO SYPIALNI!
Zgłoś
Avatar
hallux 2013-01-12, 15:32 2
@up przeczytałam, zrozumiałam i mnie to jebie.. a komentarz nie był do tego pseudokawału...skoro nie zrozumiałeś to mi przykro..no chociaż może nie.a do sypialni z chęcią pójde ale z chęci nie z twojego rozkazu
Zgłoś
Avatar
OFF 2013-01-12, 15:47
hallux napisał/a:

@up przeczytałam, zrozumiałam i mnie to jebie.. a komentarz nie był do tego pseudokawału...skoro nie zrozumiałeś to mi przykro



No jakby nie było to po to jest opcja komentowania,żeby skomentować daną treść,a nie pisać ot tak z dupy niby na temat,ale jednak nie.

Cytat:

..no chociaż może nie.a do sypialni z chęcią pójde ale z chęci nie z twojego rozkazu



To zdecyduj się,czy Ci przykro..czy może nie. Ja mam na to wyjebane,nie potrzebuję jakiegoś współczucia. Tobie za to widać,że przyda się jakieś zajęcie dla mózgu.
Jak skończysz to dawaj do tej sypialni
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2013-01-12, 16:20 1
Też mnie ciekawi co to był za powód, że się nie odzywała cały dzień.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2013-01-13, 1:31
to w końcu czemu milczała, wyjaśniło się już?
Zgłoś