18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Problem z cyganami
K................n • 2013-01-07, 9:54
W pewnej dzielnicy powstało gigantyczne getto cygańskie, napływało ich coraz więcej, a okoliczni mieszkańcy mieli już dosyć złodziejstwa, smrodu i wróżenia.
W celu zwalczenia wysłano pluton policji... skuteczność zerowa, zdecydowano się na wojsko, również nie pomogło.
Wszyscy cyganie uciekli, kiedy wpuszczono pracownika Powiatowego Urzędu Pracy z kostką mydła.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2013-01-07, 12:10 13
Ale wyobraźcie sobie... Zrobić takie wielkie getto... Zwabić ich sojalem... A potem je zamknąć i pierdolnąć bombę atomową, a zgliszcza zasypać solą... Ach, marzenia...
Zgłoś
Avatar
RaScad 2013-01-07, 14:14 17
Może lepiej neutronową? Niue będzie tyle promieniowania i szybciej będzie można zrobić getto żydowskie......
Zgłoś
Avatar
Aro1 2013-01-07, 14:28 4
ta a potem murzyńskie
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-01-07, 14:55 7
Panowie pomysł ok ale mam lepszy - klasyczny cygus z uwagi na wysoką zawartość alko w organiźmie ma wysoką wartość opałową. ogrzewać niemi sierocińce i obiekty użyteczniści publicznej. przykuć łańcuchem w toaletach na dworcu - niech zbierają klepaki (to umieją) a zebrane $ przeznaczyć na kondony dla tych jeszcze dziko żyjących. sam nie wiem..
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-01-07, 14:56 3
Zaskoczyłeś mnie autorze, nie ma nic o interakcji cygan-gruz
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-01-07, 15:04 1
A ja bym po prostu ich zamknął, odciął zupełnie od wszystkiego i by się sami pozjadali.
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-01-07, 15:13 1
Wymyślić jakąś nieznaną chorobę i odgrodzić ich od społeczeństwa w ramach kwarantanny. Gdy już wymrą, złożyć kondolencje i wprowadzić jednodniową żałobę narodową. Następnie teren przeorać, wyrównać i postawić pomnik. Wszystko w białych rękawiczkach.
Zgłoś
Avatar
W................e 2013-01-07, 15:33 1
yoyoyo napisał/a:

Wymyślić jakąś nieznaną chorobę i odgrodzić ich od społeczeństwa w ramach kwarantanny. Gdy już wymrą, złożyć kondolencje i wprowadzić jednodniową żałobę narodową. Następnie teren przeorać, wyrównać i postawić pomnik. Wszystko w białych rękawiczkach.


A nie wystarczy, że są brudni i śmierdzą?
Zgłoś
Avatar
garond 2013-01-07, 16:23 1
mogę się założyć, że pomysł powstał po konsultacji z tamtejszym rabinem, który użyczył mydło pamiątkę po dziadku
Zgłoś