18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Problem z odtwarzaniem filmów
głest • 2019-11-08, 16:29
To ja trochę pospamuję... :trollencjusz:

Czy tylko ja mam ten problem przy próbie odtworzenia wideo na nowej karcie/w nowym oknie? Bo w poście nie idzie w ogóle...

Ja wiem... zaraz będzie że spedalona Opera i mnóstwo innych inwektyw... :D

Czy drodzy administratorzy strony mogliby odpowiednio skonfigurować odpowiednie certyfikaty na stronach? pie**ole, na ustępstwa nie idę, najwyżej nie pooglądam na sadisticu, ale w związku z posiadaną przez siebie przeglądarką (tak jak żona, od wielu lat niezmiennie ta sama...) i niemajkrosoftowskiego sita, zwanego firewallem (i całej reszty chroniącej mój komputer przed infiltracją :D ) oglądam jedynie hipnotyzujące paski postępu... :kawa:

Nadmienię tylko, że problem nie dotyczy wszystkich, ale większości (niestety) materiałów video... A po ostatniej aktualizacji kombajnu, zabezpieczającego komputer to po prostu porażka...


2019-11-08, 18:51
Podaj przykładowy temat w którym nie odtwarza się tobie materiał video.

2019-11-12, 12:41
Obiecuję, że jeśli powtórzy się sytuacja - wrzucę linki.

Póki co - otwierają się wszystkie...

:piwo:

2020-01-20, 13:03
https://www.sadistic.pl/najlepsza-rzecz-w-wedkarstwie-podlodowym-vt508960.htm
https://www.sadistic.pl/problem-z-wiewiorkami-w-ogrodzie-vt508836.htm

Przykłady 2 filmików które u mnie się nie otwierają - jest dźwięk, nie ma obrazu ;/
raczej nie wina sadola, bo na innym kompie działają, ale zastanawiam się o co chodzi? brak jakiegoś kodeka?

firefox 72.0.1 (64 bity)
~Angel pomóż ;)

2020-01-20, 13:12
sprawdź w nowym prywatnym/incognito oknie czy się otwierają normalnie


i zobacz czy normalnie ten film odtwarza


jeżeli w prywatnym oknie czyli bez dodatków w przeglądarce otwiera się normalnie to w 99% przypadków przywrócenie domyślnych ustawień lub przeinstalowanie pomagało.

2020-01-20, 13:24
powyższy chodzi normalnie, tryb incognito nie pomaga.

2020-01-20, 13:36
czyli masz jakiś problem z kodekiem bo ten co się nie odtwarza to w mp.4 jest a ten wyżej w avi .

Wejdź w ustawienia-> Pomoc -> Uruchom z wyłączonymi dodatkami - uruchom w trybie awaryjnym i sprawdź czy filmiki chodzą

2020-01-27, 15:17
Z obserwacji wynika... że przyczyną moich problemów jest soft mojego komputera wraz z oprogramowaniem antywirusowym oraz firewallem marki pewnej firmy z siedzibą w Tel Awiwie :mrgreen:

W sytuacji, gdy przez kilka dni nie wyłączam laptopa a jedynie hibernuję, całość czyni z mojej Opery zaporę dla wszelkiej maści materiałów video. ch*jowy ze mnie informatyk, ale w trybie programisty na mojej przeglądarce prześledziłem sobie problemy z odtwarzaniem - i raczej nie mają one związku z plikiem/lokalizacją źródłową.

Po prostu... kiedy nie odtwarzam plików video na sadolu - czas na restart komputera :ok:

Jak dla mnie - temat do zamknięcia. Chyba, że komuś co innego się jeszcze urodzi.

Dzięki, Angel, za zainteresowanie :wodka: