18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Problem z podjazdem?
k................s • 2018-01-17, 14:41
Tesla pomoże



Ten nie miał asekuracji

Zgłoś
Avatar
gtrunio 2018-01-17, 22:36 2
w dalszym ciągu elektryczne gówno ;p
Zgłoś
Avatar
Jackofspam 2018-01-17, 22:44 1
Aż sie zalogowałem no kurwa niesamowite napęd na 4 koła i jedzie po śniegu no niespodziewane ja pierdole ... też mam awd i jebany przez orne pole w czasie deszczu daje rade jechać a to zwykła limuzyna z resztą co to robi na tym forum ????!?!?
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-01-17, 22:47 1
Jackofspam napisał/a:

Aż sie zalogowałem no kurwa niesamowite napęd na 4 koła i jedzie po śniegu no niespodziewane ja pierdole ... też mam awd i jebany przez orne pole w czasie deszczu daje rade jechać a to zwykła limuzyna z resztą co to robi na tym forum ????!?!?



A tY co tu robisz? Bo tylko pierdolisz jak widzę. Mentalność tzw. uchodźcy... wy wrzucajcie, ja będę krytykował, nawet jak nie mam racji.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2018-01-18, 2:33 1
krzyks napisał/a:



1. Wykopać na placu ze śniegu... owszem

2. Nie kurwa, renifery św. Mikołaja mu pomagają
Koła ciągnika buksują i całość stawia opór. Chuj wie, czy w tył by się zestaw nie stoczył.



Aha czyli auto koło 1 tony wciąga staczający się zestaw ~ kilkunasto tonowy (o ile pusty) po śniegu pod górkę yhym dzięki za prezentacje swoich umiejętności umysłowych
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-01-18, 4:42 3
Cytat:

auto koło 1 tony


Chyba, kurwa, na jedną oś...
Tesle ważą >2 tony człowieku.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-01-18, 21:04 1
Machol napisał/a:

Jak elektryczny, to ma sporo momentu już od samego początku. Rozbieg kół ogranicza elektronika pewnie, bo teoretycznie można by kręcić obroty aż do spalenia wirnika


Im większy opór dasz silnikom elektrycznym, tym większy moment silnik wytworzy, maksimum momentu silnik wytwarza, jak go zatrzymasz na siłę
Zgłoś