18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
tomnbb 2024-10-05, 19:02 5
marianer7 napisał/a:


Z twarzy ładna, ciekawe jak sie jej chlopak za nią zabiera


Klepie i wchodzi z 2 falą
Zgłoś
Avatar
Gieros35 2024-10-05, 19:03 2
@marianer7: jak to grubaska, raczej wiekszosc z twarzy ładne są, a jak chlopak sie zabiera? Fałdek od chuja i ciut ciut, zawsze gdzieś się wciśnie
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-10-05, 19:09 7
Xd

Zgłoś
Avatar
Tomassini 2024-10-05, 19:13
Można pakować dosłownie w każdy zakamarek
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-10-05, 19:16 4
W sumie w momencie zgonu można wyciąć większość tego mięsa i wysłać biednym dzieciom z Afryki .

No i teraz trochę poważniej.. kto jej żarcie daje? Ewentualnie dowozi? Nawet, jak to nie rodzina, a po prostu kurier, to jednak kasę na to żarcie od kogoś dostaje. Ja myślałem, że ja miałem ogromny problem, jak waga mi skoczyła do 128-130kg przy 185cm. Dla mnie już wtedy się zapalała czerwona lampka i człowiek ogarniał dupę 😂.
Kurwa mać na sam widok mnie w krzyżu jebie 😂. Ciekawią mnie jej bóle pleców i nóg przy takiej wadze.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-10-05, 19:18 1
Gienek78 napisał/a:

W :Historiach wielkiej wagi" schematy są 2, zawsze takie same:
1. Patologiczna rodzina krzywdzi młode (alkohol, narkotyki, molestowanie), młode żre i tyje na potęgę.
2. Cała rodzina ma olbrzymią nadwagę i żrą wszyscy od seniorów po młode.



No, mega komedia 😀 3000 funtowa rodzina też zajebista.
Zgłoś
Avatar
SpoconyMariusz 2024-10-05, 19:19
Mega fajne seksowne stopki, marzy mi sie footjob takimi
Zgłoś
Avatar
72aweM 2024-10-05, 19:22 2
Velture napisał/a:

uot;]Winni są w tym momencie wszyscy którzy to tuczą. Ona nie jest w stanie samodzielnie zrobić zakupów ani przygotować jedzenia itp.
Do pewnego momentu była to w 100% jej wina ale w momencie w którym stała się zależna od innych to oni są równie winni.
Kurwa mać dawaj temu wielorybowi 1000kcal dziennie rozbite na 5 posiłków po 200 z wysoką ilością białka i praktycznie bez węglowodanów i patrzeć jak zacznie chudnąć.
Sama przecież nic nie kupi bo ani nie dojdzie nigdzie do sklepu ani nie ma swoich pieniedzy aby zamówić.



Można by ją zamknąć w piwnicy, ale pewnie by się nie zmieściła w drzwiach
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-10-05, 19:30 4
Tutaj raczej nie kalorie, a zmienione genetycznie kurczaczki wpływają na ludzi. Kurczaczek niby fit, a znam dziecko co było 2 razy większę od pozostałych w wieku 5 lat chodowane na "zdrowych" kurczaczkach z biedronki i lidla.
Zgłoś
Avatar
artiee 2024-10-05, 19:30 2
ładna jest, pukałbym
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-10-05, 19:39 3
Ma już dużo więcej niż 500 mówili. Kolejna ciekawostka hahah "boje się że będę tak duża, że przestanie mnie mój chłopak kochać". Kurwa uwierz mi... Nie da się bo już jesteś spasiona maciora, a jeszcze jej tam ziemniaki serwują... Ja pierdole i rodzice są winni już jak miala 5lat i 72kg... Ja jadłem dosłownie wszytko w dużych ilościach ale cały dzień biegałem, wspinałem się, pływałem, każdy sport jaki szło bo zabawa. Ta jak siedziała na dupie nie powinna więcej jak cukierka dostać. Aaaa na bank zabierana do McDonalda na zestawy happy i inne burgerkingi

______________

Ola gringo
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-10-05, 19:48 2
Velture napisał/a:

Winni są w tym momencie wszyscy którzy to tuczą. Ona nie jest w stanie samodzielnie zrobić zakupów ani przygotować jedzenia itp.
Do pewnego momentu była to w 100% jej wina ale w momencie w którym stała się zależna od innych to oni są równie winni.
Kurwa mać dawaj temu wielorybowi 1000kcal dziennie rozbite na 5 posiłków po 200 z wysoką ilością białka i praktycznie bez węglowodanów i patrzeć jak zacznie chudnąć.
Sama przecież nic nie kupi bo ani nie dojdzie nigdzie do sklepu ani nie ma swoich pieniedzy aby zamówić.



Jeżeli zaczęła tyć w wieku 5 lat, to może nie obżarstwo (dzieci to zwykle niejadki) tylko może organizm generuje za dużo tłuszczu zamiast przepalać na bieżąco. Dziewczyna kuzyna miała wypadek, złamała nogę. Po lekarstwach na złamanie, które były potrzebne bo noga nie chciała się zrosnąć, uszkodziła sobie wątrobę. Blondynka z 50 kg urosła do 150 kg. Nie z jej winy, po prostu uszkodziła sobie organizm lekami. Tu mogło być podobnie
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-05, 19:49 1
Manipulacja mediów.
Wszystko zależy od tego ile ma wzrostu.
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2024-10-05, 19:51 2
Ta Katy Perry coraz grubsza!
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-10-05, 20:05 2
Velture napisał/a:

Sama przecież nic nie kupi bo ani nie dojdzie nigdzie do sklepu ani nie ma swoich pieniedzy aby zamówić.



no to psa zeżre.
to by nic nie dało. nie dało by nic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie