18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Avatar
Latissimus 2024-10-05, 20:55
Pęciny jak maliny
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-10-05, 20:56 4
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2024-10-05, 21:25 3
Rodzice nawalili, dziecięcą otyłość najciężej zrzucić .
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-10-05, 21:33 2
kurwa ja waze 120kg ale nawet w ulamku nie przypominam czegos takiego
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-10-05, 21:36 1
Pierdolona świnia.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-10-05, 21:45 1
Wpierdala jak świnia to i wygląda jak świnia jak maciora
Zgłoś
Avatar
saves 2024-10-05, 21:55 2
Chłopak lubi w masełko.
85.5kg i ciągłe wkurwienie ze 5kg za dużo. Ale to z filmu? Ja pierdolę....
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-10-05, 22:00 1
Velture napisał/a:

Winni są w tym momencie wszyscy którzy to tuczą. Ona nie jest w stanie samodzielnie zrobić zakupów ani przygotować jedzenia itp.
Do pewnego momentu była to w 100% jej wina ale w momencie w którym stała się zależna od innych to oni są równie winni.
Kurwa mać dawaj temu wielorybowi 1000kcal dziennie rozbite na 5 posiłków po 200 z wysoką ilością białka i praktycznie bez węglowodanów i patrzeć jak zacznie chudnąć.
Sama przecież nic nie kupi bo ani nie dojdzie nigdzie do sklepu ani nie ma swoich pieniedzy aby zamówić.


Zgadzam się
Zgłoś
Avatar
kowboj 2024-10-05, 22:21 1
Baronessa napisał/a:

Co ciekawe, udało się jej schudnąć. Nie wiem, jak na ten moment wyglądają te jej ochydne nogi i jaka jest jej obecna waga, czy nie dopadł jej efekt jojo, ale na necie można znaleźć jej focie z wyszczczuploną twarzą i talią. Nadal wygląda jak prosiak, ale tak z 3x chudszy...
Żartujesz? Wygląda jak aseksualne, niechlujne prosię. Jedna z mniej atrakcyjnych w tym programie jak dla mnie...
Dokładnie, zawsze mam beke z tego. Pokazują taką 300 kilową loszke i zawsze potem się okazuje, że matka, siostra, córka, czy tam partner tej loszki to także ulany, 170-kilowy prosiak, który też już dawno powinien rozpocząć jakiekolwiek działania w kwestii schudnięcia...



ruchałbyś gdyby ciebie dopadła i nie miałbyś wyjścia ze swoją obsesją dotyczącą kobiet z nadwagą pomyśl jakby sie na tobie położyła jaką byś miał przyjemność
Zgłoś
Avatar
szopen_rs 2024-10-05, 22:26
Antoni79 napisał/a:

Nie rób mi przykrości. Mam 90 kg przy 170 cm.



No to jesteś sam sobie winien no jeszcze możesz chodzić na zakupy i gotować
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-10-05, 22:59 3
Baronessa wylizałby dupe od razu po sraniu pewnie, pierdoli cos o brudnych girach a na pewno lubi też wylizwać takie smaczki gratisowe

[ Dodano 2024-10-05, 23:03 ]
PeterNORTH napisał/a:

kurwa a ja się boję na basenie pokazywać bo mam haluksa.



ja mam mordo za to analuksa, czyli permanentnego dildocha w dupę wjebanego 30 cm , kurwa nie mogę pojawić się z tym dildo na siłowni kurwa nawet
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-05, 23:28 2
seeed71 napisał/a:

Jeżeli zaczęła tyć w wieku 5 lat, to może nie obżarstwo (dzieci to zwykle niejadki) tylko może organizm generuje za dużo tłuszczu zamiast przepalać na bieżąco. Dziewczyna kuzyna miała wypadek, złamała nogę. Po lekarstwach na złamanie, które były potrzebne bo noga nie chciała się zrosnąć, uszkodziła sobie wątrobę. Blondynka z 50 kg urosła do 150 kg. Nie z jej winy, po prostu uszkodziła sobie organizm lekami. Tu mogło być podobnie



Chuj a nie niejadki. Jak dzieciaka się tuczy od małego to będzie wieprz.
Kotleta nie zje, zupy nie zje, kanapki nie zje ale opierdoli paczkę cukrowych płatków do mleka, popije coca-colą a potem opierdoli paczkę czipsów i ma zapas energetyczny na 3 dni.

Tak, są ludzie którzy są niesamowicie rzadkimi przypadkami medycznymi - ta na filmie nie jest.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2024-10-06, 0:47 3
Cytat:


Kurwa mać dawaj temu wielorybowi 1000kcal dziennie rozbite na 5 posiłków po 200 z wysoką ilością białka i praktycznie bez węglowodanów i patrzeć jak zacznie chudnąć.
Sama przecież nic nie kupi bo ani nie dojdzie nigdzie do sklepu ani nie ma swoich pieniedzy aby zamówić.


Woda... i tylko woda przez miesiąc.
Ewentualnie z witaminami.
I po miesiącu można dopiero zastanawiać się nad tym o czym mówisz - nie to że nie masz racji.
ALe przy tej ilosci zmagazynowanego tłuszczu spokojnie powinna 3-6 miesiecy przeżyc bez ządnego uszczerbku na zdrowiu (a wręcz przeciwnie) z pożytkiem dla siebie.

______________

==============================================
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-10-06, 1:17 2
przez nic tak sie zmieniła ? zastrzelcie to , ktoś naprawde może potrzebować lekarza w tym czasie
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-06, 2:28 1
seeed71 napisał/a:

Jeżeli zaczęła tyć w wieku 5 lat, to może nie obżarstwo (dzieci to zwykle niejadki) tylko może organizm generuje za dużo tłuszczu zamiast przepalać na bieżąco. Dziewczyna kuzyna miała wypadek, złamała nogę. Po lekarstwach na złamanie, które były potrzebne bo noga nie chciała się zrosnąć, uszkodziła sobie wątrobę. Blondynka z 50 kg urosła do 150 kg. Nie z jej winy, po prostu uszkodziła sobie organizm lekami. Tu mogło być podobnie

Nie, to jest fizycznie niemożliwe. Uszkodzony organizm może chudnąć mimo jedzenia, nie może zaś tyć z powietrza.

Tyjesz wyłącznie wtedy jeśli jesz więcej niż potrzeba. Organizm nie może "generować za dużo tłuszczu" jeśli nie ma nadmiaru pożywienia. Nawet gdyby wygenerował jakąś komórkę tłuszczową, musi zaraz ją zużyć na bieżące potrzeby.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie