18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
PeterNORTH 2024-10-06, 9:18
dżonyłojlker napisał/a:

Co ty kurwa w szpilkach popierdalałeś?



rodzice byli biedni i chodziłem w za małych już na mnie butach.tak mi się skrzywiła stopa.
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-06, 10:06
Ehh kurwa masakra. W takim przypadku chyba dieta z amfetaminy byłaby zdrowsza niż dalsze wpierdalanie.
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 2024-10-06, 10:14
Baronessa napisał/a:

Jedna z najbardziej odpychających foczek z "My 600-lb Life"... Te szkity wyglądają odrażająco... 🥶🤢🤮


Akurat oglądałem ten program na zajawce i tu się nie zgodzę. Tu widać, że jest gruba ale jeszcze w miarę kobieca i dba o siebie.(Jak by zrobiła wagę jaka powinna mieć, byłaby piękna myślę) Ale jak patrzę na inne loszki z tego programu to myślę sobie ja pierdole. Jednej nawet sam lekarz powiedział, że niejeden słoń ma chudsze nogi od niej xd
Zgłoś
Avatar
killua 2024-10-06, 10:55 1
domel112233 napisał/a:

Najważniejsze, że w nocy nie podjada z lodówki xD



obstawiam ze ma lodowke tuz kolo lozka. jak ludzie szafki
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-10-06, 11:15
PeterNORTH napisał/a:

rodzice byli biedni i chodziłem w za małych już na mnie butach.tak mi się skrzywiła stopa.



Ja za gówniaka chodziłem w zimowych Sofixach, mówiłem, że w jednym bucie podeszwa jest wyższa, ale ojciec pijak zamiast ją przyciąć, to miał to w dupie, a ja chodziłem jak pokraka. Takie czasy kurwa.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-10-06, 12:17
Velture napisał/a:

Winni są w tym momencie wszyscy którzy to tuczą. Ona nie jest w stanie samodzielnie zrobić zakupów ani przygotować jedzenia itp.
Do pewnego momentu była to w 100% jej wina ale w momencie w którym stała się zależna od innych to oni są równie winni.
Kurwa mać dawaj temu wielorybowi 1000kcal dziennie rozbite na 5 posiłków po 200 z wysoką ilością białka i praktycznie bez węglowodanów i patrzeć jak zacznie chudnąć.
Sama przecież nic nie kupi bo ani nie dojdzie nigdzie do sklepu ani nie ma swoich pieniedzy aby zamówić.



Masz rację w 99%, jeden 1% niepewności daję za marny dostęp do białka w USA, chyba że zacznie owady wpierdalać. Już żydostwo postarało się żeby Hamerykanie zeszli na psy.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-10-06, 12:25
i nikt jej nie zada pytania PO CHUJ BYŁO TYLE ŻREĆ
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-10-06, 13:01 1
WERFI napisał/a:

i nikt jej nie zada pytania PO CHUJ BYŁO TYLE ŻREĆ



To starzy ją tak utuczyli i są w 100000% odpowiedzialni za jej obecny stan.
Laska jest uzależniona to tak jakbyś alkoholikowi przynosił codziennie wódkę, stawiał mu przed nosem z zagryzką a potem obwiniał go że jak on mógł się do takiego stanu doprowadzić...
Od dawna u niej jest to już choroba psychiczna tak samo jak anoreksja
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-10-06, 13:18
Jestem ciekaw. Czy żeby się ubrać to jedzie do ikei po prześcieradło ?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-06, 13:42
Starych powinni sądzić za zrobienie z niej kaleki. Jak chce żreć to niech idzie i kupi, wyjdzie jej na zdrowie
Zgłoś
Avatar
blacov 2024-10-06, 13:48
Pifil82 napisał/a:

Jestem ciekaw czy da się z takiej wagi zejść bez uciekania się do operacji.



Da sie ale cialo bedzie wygladalo fatalnie i tak, te nogi to nie jest tyle tkanka tluszczowa co przez otluszczone zyly, nie ma odpowiedniej cyrkulacji krwi i jest w duzej czesci opuchlizna,
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-06, 15:22 1
Cymesowy napisał/a:

To starzy ją tak utuczyli i są w 100000% odpowiedzialni za jej obecny stan.
Laska jest uzależniona to tak jakbyś alkoholikowi przynosił codziennie wódkę, stawiał mu przed nosem z zagryzką a potem obwiniał go że jak on mógł się do takiego stanu doprowadzić...
Od dawna u niej jest to już choroba psychiczna tak samo jak anoreksja

Tak ale choroby psychiczne się leczy a nie pochwala.

W Chameryce i koloniach (Brytfania, Dojczland, Belgia...) jest kult "healthy at every size" gdzie jak lekarz powie pacjentce aby schudła, wytaczają lekarzowi proces o znęcanie psychiczne.
Zgłoś
Avatar
jebac_ciapate_kurwy 2024-10-06, 16:13
Ale kurwa świnia
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-10-06, 17:02
Widze co żre - samo tłuste żarcie. Ani kawałka sałaty czy pomidorka. Żre gówno, które zapycha a nie syci. Rodzice od niemowlęcia wpychali w kobietę gówniane jedzenie. Powinna ich pozwać.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-06, 18:26 1
panar3 napisał/a:

Masz rację w 99%, jeden 1% niepewności daję za marny dostęp do białka w USA, chyba że zacznie owady wpierdalać. Już żydostwo postarało się żeby Hamerykanie zeszli na psy.



Surowe mielone mięso.
Ma dużo białka i prawie wcale węgli.

Ostatnio mi ktoś mówił, że gotuje najpierw a potem do piekarnika więc już praktycznie bez tłuszczu.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie