18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Kamilarz 2014-09-22, 22:46 2
@up
Celowo to ustwil żeby fani się wystraszyli
Zgłoś
Avatar
masterwow 2014-09-22, 23:40 1
fura stoi 3 metry od linii strzału, ale co tam na bank ma wysokie ubezpieczenie
Zgłoś
Avatar
robcio26 2014-09-22, 23:40
nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać.
Zgłoś
Avatar
oxygenium92 2014-09-22, 23:51
"nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać."

przebij wiatrówką płyte wiórową 40mm
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-09-23, 0:29
robcio26 napisał/a:

nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać.



No twoja logika to powali nawet słonia. To po co wędkować jak można kupić w markecie gotowe filety? Po co polować jak można zrzucić bombę kasetową i zajebać wszystko co żywe w promieniu 500 metrów? Po co piec chleb jak można taniej kupić "waciaka" w sklepie. A debil to i wiatrówką zrobi sobie (oby) lub komuś krzywdę.

To zabawa, hobby. Niektórzy mają odrobinę większe aspiracje niż życie z komputerem.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-09-23, 1:01 1
"A baba? Uważaj bo sobie krzywdę zrobisz! Ale nie wchodź na to drzewo bo spadniesz. Motor? Głupi jesteś, zabijesz się! Jak widać nawet procą pobawić się nie można, a co dopiero zwykłą bronią. "

A najgorsze jest to że coraz więcej facetów ma takie podejście. To jest jakiś kurfa rządowy spisek, kastrowania z cech męskich społęczeństwa żeby było posłuszne, nei wiem czym to robią, fluorem, chemtrials, może jakies astralne wrózki... Coś w tym jez...
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-09-23, 4:23
Jaki tam rządowy zaraz. To babski spisek. Baby są zawsze na nie jak facet coś chce. I zawsze te swoje mądrości o niczym muszą wpierdolić, chociaż wcale nie mają zamiaru słuchać odpowiedzi. A sprawa jest prosta, nie kupuj, nie rób, na to nie wydawaj - bo kurwa dla mnie mniej zostanie na kosmetyki i inne duperele;) Albo nawet na gówno, gdzieś przetracić byle było moje z twojego.
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-09-23, 9:02
oxygenium92 napisał/a:

"nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać."

przebij wiatrówką płyte wiórową 40mm



A co, nie przebije A Ty procą przebijesz możesz stukać cały dzień i nie dasz rady, prędzej proce połamiesz... a ja wiatrówką (obojętne czy kolbą czy lufą) pierdolnę w płytę dwa razy i będzie dziura jak Twój łeb
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2014-09-23, 9:07
@up
To nie tak miało być...
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-09-23, 10:50
Kamilarz napisał/a:

Proca jako broń



Chciałbym nieśmiało zauważyć, że proca z założenia jest bronią. To tak, jakbyś napisał "karabin jako broń".
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2014-09-23, 11:33
@up
Wiem. Nie miałem co w tytule napisać
Zgłoś
Avatar
MalinowySasza 2014-09-23, 11:40
Chyba jedyny niemiec, którego toleruje się na sadolu.
Zgłoś
Avatar
palestynczyk19 2014-09-23, 12:59
Wyjebać z proca do zombie... Geniusz kurwa geniusz...
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2014-09-23, 22:29
Jedyne co mnie martwi to mocowanie tych gum. Wyobraźcie sobie że, odrywa się któreś z tych metalowych uch przykręconych na wkręciki i leci prosto w nas.
Zgłoś