18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
GoldRoger777 2014-09-22, 17:17 4
Zajebistą ma gość zajawkę Rozjebała mnie ta maszynowa proca we wstępie.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2014-09-22, 17:30 1
Ja bym udoskonalił ten drewniany drążek tak, żeby uchwyt sterczał do dołu - cały czas miałem wrażenie, że gościu zaraz sobie w łapę przywali.
Zgłoś
Avatar
zincum 2014-09-22, 17:52 1
Ale akurat jego uczyć nie będziesz. Ja śledzę jego kanał bodajże od dwóch lat. Śledzę to za dużo powiedziane, kiedyś przypadkiem na to wlazłem i od czasu do czasu zaglądam. Gość jest pozytywnie zakręcony. A tu mata jak se zrobić fajną procę w piwnicy. Zamiast napierdzielać wiecznie w klawiaturę, piła, wiertarka i do roboty;)
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2014-09-22, 17:56
@up
Ja również subskrybuję jego kanał od 5 lat i choć mam 24 lata, sam się wezmę za takie coś. BTW robił już ktoś procę z cewników dostępnych w aptece? Podobno trwałość i moc tej gumy jest o wiele lepsza niż z tych ,,kupnych" zabawek.
Zgłoś
Avatar
zincum 2014-09-22, 18:40
Wątpię. Ale za dużo do zaryzykowania nie masz. Cewnik Foleya kupisz za 2 złote, sprawdź sam.
Zgłoś
Avatar
e555 2014-09-22, 19:47 1
Wyjątkowo głupie zabawy... Wystarczy mały błąd, źle wyceluje, albo palec mu się ześlizgnie i trajektoria lotu będzie zupelnie inna. W najlepszym razie kulka trafi go w rękę, w najgorszym odbije się od czegos i jebnie w leb robiąc z nim to samo co z arbuzem.

Zresztą już był kiedyś film, jak jeden z takich specjalistów od broni domowej roboty oberwal swoją zabawką.
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2014-09-22, 19:56
zincum napisał/a:

Wątpię. Ale za dużo do zaryzykowania nie masz. Cewnik Foleya kupisz za 2 złote, sprawdź sam.


Spoko, jutro robię zakup cewnika i postaram się zrobić procę. Jak coś fajnego wyjdzie, to zrobię filmik i tu wrzucę.
Zgłoś
Avatar
zincum 2014-09-22, 20:33 4
e555 napisał/a:

Wyjątkowo głupie zabawy... Wystarczy mały błąd, źle wyceluje, albo palec mu się ześlizgnie i trajektoria lotu będzie zupelnie inna. W najlepszym razie kulka trafi go w rękę, w najgorszym odbije się od czegos i jebnie w leb robiąc z nim to samo co z arbuzem.

Zresztą już był kiedyś film, jak jeden z takich specjalistów od broni domowej roboty oberwal swoją zabawką.



No patrz, ten gościu to robi od lat i jakoś nic mu się nie stało. A idiota to i widelcem sobie oko wydłubie, dokona trepanacji czaszki. Po czym dopuści się napadu rabunkowego, przecinając ofierze tętnicę znalezioną w śmietniku zapalniczką. W celu przywłaszczenia bilonu w kwocie 5,67. A monety i tak zgubi, bo zapomniał że jak biegnie to mu się dziura w kieszeni powiększa.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-09-22, 21:54
Śmiesznie by było jak by podczas strzelania z tej procy 'podłogowej' trafił się w rękę
Zgłoś
Avatar
Metalowyyy 2014-09-22, 21:56
Jak będą chcieli to nam dopierdolą jedynie przy użyciu proc
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-09-22, 21:58 7
e555 napisał/a:

Wyjątkowo głupie zabawy... Wystarczy mały błąd, źle wyceluje, albo palec mu się ześlizgnie i trajektoria lotu będzie zupelnie inna. W najlepszym razie kulka trafi go w rękę, w najgorszym odbije się od czegos i jebnie w leb robiąc z nim to samo co z arbuzem.

Zresztą już był kiedyś film, jak jeden z takich specjalistów od broni domowej roboty oberwal swoją zabawką.



Kurwa typowa baba...

Poglądy facetów - Aaa! postrzelać sobie ze shot guna, wleź na drzewo, pościgać się samochodem na torze. Wjechać crossem w rów i próbować wyjechać. Kupić motocykl, by trochę pozapierdalać.

A baba? Uważaj bo sobie krzywdę zrobisz! Ale nie wchodź na to drzewo bo spadniesz. Motor? Głupi jesteś, zabijesz się! Jak widać nawet procą pobawić się nie można, a co dopiero zwykłą bronią.
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2014-09-22, 22:28
Kurwa... Zacząłem to oglądać i myślę sobie.... Waaat? Co za chujnia.
Jednak oglądam do końca. Okazuje się mega zajebistą zajawką i co więcej... Jak się wkurwię, to kupie sobie taką gumę i kulki, zmontuję procę i zabije baby w moim dziekanacie!!
Zgłoś
Avatar
sinjids 2014-09-22, 22:29
Kamilarz napisał/a:

Swoją drogą, to ma łeb żeby się w to bawić, a do tego sporo wolnego czasu.



Ma łeb, ma czas i ma pieniądze żeby się w to bawić bo jest Niemcem.
Zgłoś
Avatar
drahmaster 2014-09-22, 22:43 15
Jeszcze nikt nie wstawił?
Zgłoś