18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Eraden 2012-11-28, 9:39 11
Ta, jasne. Każdy emblemant produkują ręcznie ludzie. Wszyscy wiedzą, że to masówka produkowna przez maszyny i tylko matryce tworzy człowiek ( w programie do edycji 3D, a nie ręcznie jak tu pokazują ).
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-11-28, 10:05 4
Eraden napisał/a:

Ta, jasne. Każdy emblemant produkują ręcznie ludzie. Wszyscy wiedzą, że to masówka produkowna przez maszyny i tylko matryce tworzy człowiek ( w programie do edycji 3D, a nie ręcznie jak tu pokazują ).


140 tysięcy sztuk samochodów Porsche sprzedano w 2012r. (Reuters). Z tą masówką to chyba masz rację ale matrycę robi się jednak ręcznie.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-11-28, 10:22
Porsche straciło dla mnie na wartości jak zaczęli wypuszczać gówniane cayenki. Walić ich za masówkę i za to że bananowe dzieci śmigają ich autami.
Zgłoś
Avatar
angelbike 2012-11-28, 10:27 7
@up żebyś się nie posrał z oburzenia, odezwał się wielki znawca. "Walić ich za masówkę" ja pierdole, gimbusy jeszcze się nie zorientowały że to nie portal dla nich. A tym gównianym cayenkiem nigdy nie miałeś się gimbie okazji przejechać.
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-11-28, 10:44 26
Rems napisał/a:

Porsche straciło dla mnie na wartości jak zaczęli wypuszczać gówniane cayenki. Walić ich za masówkę i za to że bananowe dzieci śmigają ich autami.


Przypuszczam że za tą "gównianą cayenkę" oddałbyś się analnie.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-28, 13:30
@up

Takie propozycje to wy sobie na prv piszcie
Zgłoś
Avatar
Qmshot 2012-11-28, 13:34 2
hehe a jak interpretujesz określenie "bananowe dzieci" ? Bo ja tak : Ludzie z pieniędzmi, których stać na taki samochód i maja głęboko w kutasie takie fusy jak ty. Skąd żeś się urwał, ze Spychowa kurwa ?
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-11-28, 13:40
popieram wszystkich którzy uważają że porshe to badziew. porównajmy Porshe Panamerę, jako jedyny ze stajni porshe czarny konik 5-drzwiowy nie suv (bądzmy szczerzy, cayenne to nie terenówka tylko kiepski suv), a mercedesa (żeby nie było również niemiecki produkt) klasy s. nie podam szczegółów tych modeli, bo każdy ma inne preferencje. weźmy pod uwagę koszty eksploatacji obydwu aut. ceny części zaminnych i przeglądów serwisowych oraz gwarancję. mercedes oferuje nam nawet dożywotnią gwarancję, zaś porshe max 5 lat. salonowe serwisowanie obu aut cenowo jest zbliżone, ale częstotliwość odwiedzania salonów przez merca jest niemożliwie mniejsza. bo jest to auto lepsze. rozumiem że można jarać się konikiem na masce, w końcu to prawie jak ferrari. ale gwiazdka, niestety, jest lepsza.
Zgłoś
Avatar
daunte 2012-11-28, 13:58
porsche-srorsche
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-11-28, 14:19 6
To już nie te czasy gdy wszystko składały Bawarskie dziewice.

Zgłoś
Avatar
juventino 2012-11-28, 14:49 1
j2m2 napisał/a:

salonowe serwisowanie obu aut cenowo jest zbliżone, ale częstotliwość odwiedzania salonów przez merca jest niemożliwie mniejsza

mogles wspomniec o tym, ze eska wyznacza standardy w dziedzinie komfortu; o jej zaslugach w dziedzinie innowacyjnosci; ze to ostatni mercedes warty uwagi... ale zdecydowales sie dojebac z bezawaryjnoscia i to jeszcze w kontekscie Porsche
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-11-28, 15:44
recznie poprawia sie patryce;)
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2012-11-28, 16:56
Dobrze, żę pokazali, że ze złota. Od dzisiaj będą kraść na skup.
Zgłoś
Avatar
angelbike 2012-11-28, 18:10
Porsche badziew, Mercedes ssie..Kurwa dlaczego tacy znawcy współczesnej motoryzacji nie pracują w potężnych koncernach samochodowym wyznaczając nową jakość w produkcji aut? A dlatego że gówno wiecie i takie teksty sobie możecie wsadzić w pewien otwór ciała i nie będzie to nos. Na jakiej podstawie tak uważacie? Mieliście do czynienia z kilkoma modelami z danej marki? Dla mnie ktoś to wypowiada takie rzeczy powinien być wiarygodny, czyli siedzieć w branży od lat, np dobry mechanik samochodowy który już ma wyrobioną opinie. A nie pryszczaty gościu przed komputerem który na jednym forum przeczyta że Merce AMG mają skłonność do podsterowności, a na drugim napisze własną fachową opinię że Mercem nie da się jeździć bo na prostej buja mu tył.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie