18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Avatar
djpyza 2020-07-14, 22:16
jajkob napisał/a:

kurwa i tak się zawsze kończy jak jeden z drugim rżnie kozaka. Bo on na guuglach wyczytał że to i tamto. Byłem zatrzymany nie raz i jakoś nigdy kurwa mnie nie skuwali (no raz tylko). Bo jak chcą wylegitymować to na chuj sobie problemy robić iść z nimi do tego jebanego radiowozu spiszą dane i dalej możesz sobie pić, a tak kurwa na wytrzeźwiałkę i jeszcze sprawa w sądzie. Brawo jasiu



bo to jebane patusy tak robią ze prują dupę chuj wie czego. jak ty do nich normalnie z kulturą a nie na starcie z mordo to da się dogadać....nie raz tak miałem to bez przykrych konsekwencji i było to samo za małolata...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-07-14, 22:17
Na glebę, ręce skuć z tyłu, następnie podnieść za łańcuszek od kajdanek i poprowadzić schylonego nawet na pieszo do mentowni. Pójdzie grzecznie wszędzie. A oni z nim tańczą jak najebane góralskie pizdy na weselu.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2020-07-14, 22:23
Dramat ta nasza policja wysłać ich na szkolenie do Minneapolis w USA...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-07-14, 23:52
Powinni sebixom wpierdol palami spuścić. A największy kozak poszedł by do tego radiowozu i chuj l! Sprawa zakończyła by się w 5 minut.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2020-07-15, 0:46
Brawo Policja, bierzcie się za takich kazirodów!!! Koleś wygląda i zachowuje się jak przyjeb, jego kolega to kolejny bezmózg z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
bugmenot7 2020-07-15, 1:05
zerwikaptur napisał/a:

Dwóch zdrowych dorosłych facetów ledwo daje radę jednego gościa zaprowadzić do auta hahahaha co to są za cioty jebane zero szkoleń,umiejętności o technikach obezwładniania nie wspominając .
To w Polsce nie ma na 39 milionów ludzi nikogo po kursach,szkoleniach itd
Tragedia zwykły tucznik najebany i interwencja jak z jakimś zabijaka



no fajnie chłopaczku ale widzę ,że dla piwek podpierdalając komentarz z yt zawsze na czasie w główce widocznie pusto
Zgłoś
Avatar
Barabol 2020-07-15, 23:36
Szkoda że policja u nas nie może sobie postrzelać, musimy brać filmy z importu...
Zgłoś
Avatar
levye 2020-07-16, 19:26
Debil. nie słucha to jego sprawa. I jeszcze cwaniaczy. do pierdla z typem. Ale przyznaje..... Policja za łagodna i bez szkolenia
Zgłoś