18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Przedstawiam Wam profesjonalnie przygotowaną i wykonaną recenzje najnowszego windowsa. Przed zakupem na pewno warto obejrzeć i zasugerować się poradami recenzentów
Zgłoś
Avatar
DwaWilki 2013-04-21, 16:31 1
Sllipp napisał/a:

Nowy windows jest chujowy, zrobili z niego konsolę do gier (patrz wygląd Xboxa 360), co z resztą pokazują w reklamach. Nie liczy się stabilność, szybkość, czy prostota - tylko żeby można było ciapatym kozę wyświetlić na twarzy... (też w reklamie)



Pierdolisz takie bzdury "zią", że musiałem się zalogować...

JESTEM szczęśliwym posiadaczem najnowszego windowsa od 6miesięcy na lapku: opdala mi się w kilka sekund, stabilnością i szybkością wyprzedza poprzednie wersje o miliardy lat świetlnych, a w obsłudze jest tak kurewsko prosty, że nawet ty, po 10 minutach dałbyś sobie z nim radę.

dziękuję

pjm77 napisał/a:



To prawda, jądro system u jest najbardziej dopracowane spośród Windowsów jak do tej pory. Jedyny powód, dla którego za żadne skarby nie będę używał W8 jest ten poroniony MetroIU. Na jaki chuj robić wielozadaniowy system, którego interfejs uniemożiwia skuteczną wielozadaniowość? Ja chcę menu start a nie te kretyńskie kafelki. Są brzydkie, a poza tym są zaprojektowane dla ekranów dotykowych, obsługa tego myszką jest niewygodna. Podstawowe opcje (np. wyłącz komputer) poukrywane na n-tym poziomie menu, któego nie da się normalnie włączyć, tylko trzeba jakieś cuda odpierdalać. Won z tym ścierwem.



Przyznaj się, nie miałeś go w ręku prawda? wyłączenie w8 to dokładnie raz, dwa nie przepraszam, to jedno kliknięcie, potrzymanie kursora przez sekundę nad odpowiednim znaczkiem i ponowne kliknięcie, powiedzmy 3 proste ruchy, zajmujące łącznie około 4sekund...
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-04-21, 22:02
Zwykły trolling na który się nabieracie

Jak to niewiele Wam potrzeba.
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-04-22, 1:10
@DwaWilki - mylisz się, miałem. Bawiłem się nim przez cały wieczór, to jebane menu non stop mi znikało zanim mogłem kliknąć tam gdzie trzeba. Chętnie używałbym W8 gdyby tak jak w wersji RC można było to obsrane metro po prostu wyłączyć pogrzebawszy w rejestrze. Ale Microsoft wie lepiej, jak ja powinienem używać komputera i pełnej wersji już tej możliwości nie ma, trzeba kombinować. Wydajność podobna, trudno mi się wypowiadać na temat awaryjności ale rzadko mam z tym problemy jak nie podkręcam za bardzo, pozostaje szybsze włączanie (ale mam porządnie stweakowane Win7 na SSD więc też nie mogę narzekać). Jakoś przeżyję, poczekam do następnego Windowsa.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-04-22, 10:59
mam nadzieje że wiecie już o tym, że win 8 zbiera info co macie na dyskach twardych, nawet jak nie próbujesz zainstalować gry to i tak win wszystko widzi :|

ja wiem po sobie że ciężko mi było z xp na vistę się przenieść ale jak pojawił się win 7 zrobiłem to odrazu i już prawie 3 rok na nim jade i również zero błędów, uruchamia się dalej tak samo szybko, aplikacje się uruchamiają i jest ok ( w xp po 2 latach nic nie chciało się zainstalować:/) jedyne co mi zawieszało pc to niektóre nowe gry, w ten spos., że następowało jakieś przetaktowanie na karcie graficznej i zawieszał się komp na amen z niebieskim ekranem ale po zmianie napięcia na karcie graf. wszystko wróciło do normy jedyne co widzę kiedy komp chodzi 2 dni pod rząd to zaczyna się zamuła, ale można zawsze zrobić restart
Zgłoś