18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SooT 2012-12-26, 23:52 19
Chyba nie miałeś do czynienia z piłą....
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-12-27, 0:03 3
Dokładnie, odpala tylko silnik Chyba w zecie się nie uważało...
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2012-12-27, 0:09
japierdole ogladam demotywatory a tu kurwa za 3min to samo zdjecie
Zgłoś
Avatar
oI0 2012-12-27, 0:18
chwalisz się czy żalisz, że na demotywatorach siedzisz ? a źródło to : izismile dot com
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2012-12-27, 0:44
tylko gimbusy myślą żę po odpaleniu od razu łańcuch będzie się kręcić ....
Zgłoś
Avatar
kleryk66 2012-12-27, 0:54
Tak, odpala tylko silnik ale tak czy siak to głupota. Mało razy coś się popsuje?
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2012-12-27, 3:27 5
Ehhhh.... co do niektórych komentarzy. Kurwa mać, było to wałkowane już milion razy- nie każdy wchodzi na takie zjebane portale jak demotywatory, ujarani czy inne gówno, więc nie każdy miał prawo to zobaczyć, bądźmy wdzięczni, że ktoś to tu uploadował. A co do samego zdjęcia, pomimo, że wiem jak działa piła, to i tak nie podjąłbym ryzyka samego uruchomienia w tej pozycji.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-12-27, 9:15 2
Zdjecie zabawne, dla wtajemniczonych wiadomo ze jest uchwyt bezpieczenstwa bez ktorego pilka nie ruszy sam silnik tylko odpali..... Zdjecie fajne, takie delikatne podsmiechujki..... A tu sie gimbaza spieła jak by od tego ich zycie zalezalo.... I tak na koniec, to juz kurwa nie wolno na demotywatorach sobie posiedziec? na kwejku? bo to jakies uposledzone strony? nikt mi kurwa nie bedzie mowil co ja mam robic...
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2012-12-27, 9:19 3
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-12-27, 9:38 1
Nowe piły z automatu dodają gazu w celu ułatwienia rozruchu. To może powodować obracanie się łańcucha.
Zgłoś
Avatar
atha 2012-12-27, 10:15
Co do uchwytu to nie musi on być zabezpieczony żeby odpaliła piła, a nawet lepiej żeby nie był. Mimo sprzęgła odśrodkowego tzw. wariatora (co gimbusy powinny wiedzieć bo mają takie w skuterkach) łańcuch nawet bez dodawania gazu powoli się obraca więc może faceta przestraszyć a ten w panice dojebie gazu i już jest materiał na harda.
Zgłoś
Avatar
Sephiroth 2012-12-27, 10:16 64
Zgłoś
Avatar
BloodyAvenger 2012-12-27, 10:53 2
Kobiety mogą tak odpalać, od razu smarowanie łańcucha i prowadnicy...
Zgłoś
Avatar
~komornik1000 2012-12-27, 11:35
Piła Stihl MS coś tam na załączonym obrazku maja bezpiecznik w postaci tego czarnego pałąku zwanym popularnie ..rączką .... w przypadku gdy ten pałąk odchylimy od siebie zablokujemu sprzęgło nie gasząc jej ..i co za tym idzie mozemy ją tak odpalac .Mało tego producent zaleca właśnie takie odpalanie z właczonym bezpiecznikiem który słuzy tez do zablokownia piły w róznych przypadkach losowych . WIęc nawet mógłby sobie na tej prowadnicy gołe jaja połozyc i nic by mu sie nie stało . Zgodze sie z tym ze tylko po dodaniu gazu łańcuh jest napędzany sprzęgłem lecz .. wielu ludzi nie czysci sprzęgła i łanuch jest napędzany odrazu po zapłonie i właśnie do tego słuzy ten oto bezpiecznik .

A co by sie specialiści nie dojebali .. w piłach były stosowane dwa rodzaje blokowania ... ten tzw. Pałąk czarny jak na zdjęciu i specialna osłona przed nim .. Tu na zdjęciu tego nie widac bo ma ją między jajami .. TYLE PEACE!

A gdybyście sie przyjrzeli na gifa z Chuckiem to zobaczycie jak chwile przed zatrzymaniem dłonią przez Norisa gośc z piła nadusza właśnie tą dzwignie od siebie w kierunku łańcucha.. i taki o to kurwa MAGIK
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie