18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kucopony 2010-05-11, 20:31 2
raczej źle bo ludzie ci którzy robią ataki terrosrystyczne to sa ludzie z AL-KAIDY więc zwykły muzułmanin którymieszka w polszy to raczej normalny człowiek każdego trzeba szanować nie zależnie jakim jest
Zgłoś
Avatar
bojan 2010-05-11, 20:31 4
@Pojar - Albo Pan uogólnia i wtedy: "Rodzina Radia Maryja - To mi wystarczy" oraz "Wszyscy muzułmanie to terroryści".
Albo Pan nie uogólnia i wtedy: "Budujmy meczet" oraz "dajmy głos też Radiu Maryja".

Bo zakładanie, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale już sama przynależność do Rodziny Radia Maryja jest powodem "wystarczającym" (do czegokolwiek*) to schizofrenia.

*np. do bycia chrześcijaninem, bo np. Wolniewicz jest Ateistą, akurat
Zgłoś
Avatar
oksi89 2010-05-11, 20:33 2
Sam jestem przeciwny muslimom w Europie. Polska niech się przed tym broni porządnym prawem imigracyjnym.

Ale ten profesorek ma nasrane w głowie.
Zgłoś
Avatar
Pan_Dawid 2010-05-11, 20:35 2
mądry człowiek z wartościowym i nie zmanipulowanym przekazem to rzadkość w TV , z przyjemnością to obejrzałem

coś w tym jest, albo napierdalamy muzulmanow i wysylamy wiecej wojska albo budujemy im meczety... w sumie jak teraz maja u nas stacjonowac amerykanskie wojska to juz rozumiem po co araby tak sie mobilizuja i buduja swoje swiatynie ;DD
Zgłoś
Avatar
Ichabod Crane 2010-05-11, 20:39 23
Dziadek jest "odrobinę" walnięty, ale ma trochę racji. Cały świat stara się cholernie dogodzić wszelakim mniejszościom, czy to narodowym czy religijnym.
Budujemy im świątynie, dajemy przywileje, pozwalamy im postawić pierdolone budki z hot-dogami. A oni jak nam odpłacają? Na bliskim wschodzie za posiadanie biblii odetną ci łeb i pokażą to w TV. Jebniesz czarnucha - przestępstwo na tle rasowym.

Wszyscy równi? Wszyscy chujowi...
Zgłoś
Avatar
daf098 2010-05-11, 20:39 3
Już się zapomniało dziadziowi jak się krucjaty przeprowadzało i ogniem do własnej religii nakłaniało! Kto wtedy był terrorystą ?
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2010-05-11, 20:47 3
Faktycznie chyba na starość mu się coś poprzewracało w głowie. Jak logik i osoba zajmująca się semantyką może wypowiedzieć zdanie, że wszyscy terroryści to muzułmanie? Przykro słuchać.
Zgłoś
Avatar
D................o 2010-05-11, 20:52 2
Profesor ma racje gdyby nadrzedł czas wojny np u nas a oni już by tu osiedli zabijali by nas bez cienia skruchy przecież
REligia im nakazuje Zabijać w takim czasie, bo będą wtedy bliżej swojego boga
Zgłoś
Avatar
wredna 2010-05-11, 20:53 14
dziadek trochę szurnięty ale ma trochę racji . Muzułmanie nie pozwalają budować w swoich krajach np. kościołów ale na obcej ziemi chcą mieć meczety
Zgłoś
Avatar
timmy77 2010-05-11, 20:59 8
Cyganów od chuja tu łazi, w Poznaniu co nie wyjdę to pełno tego plugastwa żebrze zamiast się do roboty wziąć i jeszcze tych pierdolonych Kebabów nam brakuje
Zgłoś
Avatar
KutasowyDeser 2010-05-11, 21:08 1
Kurwa, jak ja bym chciał, by ktoś z turbanem na głowie i "terrorystycznych szmatach" wbiegł tam do studia z atrapą bomby krzycząc ALLAH AKBAR! Dziadek by się osrał i zawału dostał xD.

Tematu komentował nie będę, bo mam mieszane myśli.

5:00

Kod:
Art. 35.<br> <br>    1. Rzeczpospolita Polska zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych wolność zachowania i rozwoju własnego języka, zachowania obyczajów i tradycji oraz rozwoju własnej kultury.<br> <br>    2. Mniejszości narodowe i etniczne mają prawo do tworzenia własnych instytucji edukacyjnych, kulturalnych i instytucji służących ochronie tożsamości religijnej oraz do uczestnictwa w rozstrzyganiu spraw dotyczących ich tożsamości kulturowej.


Dziadek, konstytucja to konstytucja (jest jaka jest, ale jest).
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-05-11, 21:11 1
A hitler jaką religie wyznawał?
Niech się PAN PROFESOR jebnie sie w dekiel. Niech podbiegnie do niego mały chłopczyk z okrzykiem allah akbar
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2010-05-11, 21:12
Prof. Nowak ma te swoje jazdeczki ale generalnie ma duzo racji w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
Hary2010 2010-05-11, 21:13 1
Polska dla Polaków..Ziemia dla ziemniaków.
Zgłoś
Avatar
Sundowner 2010-05-11, 21:14
Dziadek dziadkiem, ale ona niech się kurwa liczyć nauczy, bo jej ten meczet w domu zaczną budować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie