18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
propagandzista 2010-05-11, 21:14
Profesor Wolniewicz jeździ o 17 we wtorki 125 z metra świętokrzyska
Zgłoś
Avatar
qbsol 2010-05-11, 21:15 1
Jestem ciekaw jakie mieli by miny jak my bysmy chcieli zbudowac u nich kosciol ...
Zgłoś
Avatar
'Som 2010-05-11, 21:21 4
Pan profesor Wolniewicz - Brawa dla niego, szkoda, że coraz mniej jest takich ludzi jak on.
Co tu dużo pisać, w pełni się z nim zgadzam.
Zgłoś
Avatar
LWMG 2010-05-11, 21:28 1
Więcej takich ludzi!
Zgłoś
Avatar
Uniquelo 2010-05-11, 21:35
Kolejny katol ktory uwaza swoja religie za najdoskonalsza i chetnie by zajebali wszystkie inne religie oraz niewierzacych. Do tego typ moim skromnym typ nawet nie umie dobrze sie wyslowic oraz sie powtarza. "My nie umiemy sie zachowac? Co za glupoty pani opowiada" = "Wszyscy wyznawcy islamu to terrorysci" aha.
Zgłoś
Avatar
kruger08 2010-05-11, 21:37 1
@Pojar spierdalaj kurwa z tego portalu bo zawsze pierdolisz takie glupoty ze zal mi czytac tego co probujesz przekazac

[ Komentarz dodany przez: Lashlo: 2010-05-11, 21:43 ]
No już, już. Nie krzyczymy.
Zgłoś
Avatar
Mati_UTD 2010-05-11, 21:44 3
Dla tych którzy się z nim nie zgadzają
Oto filmik

P.S. Obrońcy muzułmanów się kurwa znaleźli
Zgłoś
Avatar
propagandzista 2010-05-11, 21:45
Uniquelo napisał/a:

Kolejny katol



Kompleks czy braki w edukacji...? To ateista pajacu.
Zgłoś
Avatar
Podgor 2010-05-11, 21:53 1
Ja bym wypierdolił wszystkich czarnuchów i brudasów, zostawił tylko tych którzy się urodzili w Polsce. W dupach im się poprzewracało.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2010-05-11, 22:01 3
Panie profesorze sie mówi!
Co do tematu... to kuźwa jakbymy chcieli wybudować kościół u nich to by nam ten pomysł z głowy wybili i to dosłownie ;/
konstytucja chce byc za bardzo łaskawa dla innych a po cholere my jesteśmy tolerancyjni dla innych skoro inni są nietolerancyjni dla nas... jebać władzę jebać muzłumanów!
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-05-11, 22:01 1
Podgor napisał/a:

Ja bym wypierdolił wszystkich czarnuchów i brudasów,


Na raz, czy pojedynczo?
Zgłoś
Avatar
C................n 2010-05-11, 22:02
Ludzie, rozejrzyjcie się. Wy naprawdę nie widzicie tego wzajemnego podjudzania się? Chrześcijanom wmawia się że Islam jest be. Muzułmanom wmawia się że Chrześcijaństwo jest be. W chuj proste, ale jakie efektywne! Wystarczy że znajdą się ludzie, którzy będą w stanie dopuścić się wielu okropieństw, wobec obu stron, i już i ci, i tamci będą gotowi skoczyć sobie do gardeł. Na koniec jeszcze powiem, że nie jestem za ŻADNĄ z obu stron, bo niestety tak się składa, że religia która za bardzo wpierdala się do życia społeczeństwa jest zła, a takimi religiami są właśnie Chrześcijaństwo i Islam.

Tak btw to mówiąc religia wpierdalająca się do życia społeczeństwa miałem na myśli instytucje która za konkretnym wyznaniem stoi, bo muszę przyznać że wierzenia obu stron z założenia są całkiem zajebiste .
Zgłoś
Avatar
ummagumma 2010-05-11, 22:11 6
przeczytałem kilka pierwszych komentarzy reszty mi się nie chciało bo widziałem tam jakąś głupią kłótnię, ale powiem jedno... nie wszyscy muzułmanie to terroryści ale wszyscy są debilami żyjącymi w średniowieczu pracowałem z wieloma muzułmanami i powiem jedno "MASAKRA" Ci ludzie żyją w w ogóle innym świecie i nie pierdolcie tu, że "polacy prostacy są nie tolerancyjni" sami jesteście polakami więc nie zachowujcie się jak ten idiota z youtube "polacykurwy" bo nie tolerancyjni są muzułmanie a nie my Ci "ludzie" maja sieczkę w głowie oni by zabili swoje własne dzieci jeśli chłopcy okazali by się gejami a dziewczynki były by nie posłuszne (w turcji własne rodziny zabijają okolo 600 dziewczyn do lat 18 rocznie za nie posłuszeństwo) Jeden Arab z którym pracowałem powiedział mi bez żartów, że jakby jego syn okazał się pedałem zabił by go w swoim kraju. Już nie wspominając, że traktują kobiety jak szmaty wiec kto tu kurwa jest nie tolerancyjny ? Powiem jedno jak inny człowiek traktuje innego jak ścierwo to jednak coś jest nie hallo a takim ludzią chętnie bym powiedział "SPIERDALAĆ Z EUROPY DO SWOJEGO DZICZU"
Zgłoś
Avatar
slepygdz 2010-05-11, 22:17
Troche pierdolenie ze każdy muzułmanin jest zły bo jest terrorystą itp. To amerykańce ich tak wykreowali i stworzyli terroryzm i to ich trza zajebać
Zgłoś
Avatar
k................3 2010-05-11, 22:26 3
tak samo mnie wkurwia napierdalanie dzwonów kościelnych z samego rana jak darcie ryja muezina, więc bez różnicy - zamek z dzwonkami czy skład dywanów - wypędzić bydło, zamknąć, rozpierdolić, leczyć chorych, czytaj - wiernych. kiedy ludzie zrozumieją, że wszystkie magiczne wymysły to bujdy na resorach, które gdyby byłyby nieszkodliwe, to jeszcze pół biedy, ale one cofają w rozwoju całą ludzkość! cierpimy przez was, kurwa, biedni umysłowo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie