18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!

Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)
Zgłoś
Avatar
liriusz 2013-05-01, 16:00
IrracjonalnySztynks napisał/a:

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz blablabla dalej się tego czytać nie dało.


Widać, że jesteś ograniczony umysłowo, a komentarze przeczytać to trudno, napisał dokładnie w nich o co chodzi w tym raidzie ;__;
P.S Zamknij ryj i popracuj nad interpunkcją.
Zgłoś
Avatar
IrracjonalnySztynks 2013-05-01, 16:05
Murzynem, arabem czy białym, czy też kobietą i mężczyzną człowiek po prostu się rodzi, w związku z tym poniżanie go z tego powodu jest dla mnie niezrozumiałe, skoro człowiek ten nic nie może na to poradzić. Co innego jest z homosiem – sodomitą nikt się nie rodzi, lecz staje się nim z własnego wyboru. Jeśli nie chce nim być, to po prostu się leczy u psychiatry lub egzorcysty bądź ornitologa.
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2013-05-01, 16:06 1
Prośba do moderatora żeby usuwał konta utworzone dzisiaj bo to jebane gimbusy które próbują rozjebać tą przezajebistą dyskusję

Yebau - ogarnij tych gimbusów i nie pisz ełe, ałe, itp na końcu każdego wyrazu bo to jest bardzo chujowe
Zgłoś
Avatar
IrracjonalnySztynks 2013-05-01, 16:07
Idiotyczny profil na FB, robiący ludziom (w szególności młodszym) wodę z mózgu. Raidy? O co w tym chodzi i po co to komu?!
Sam założyciel widzę że jest w wieku poniżej 14 lat (postać z bajki dla dzieci)
Po prostu szkoda gadać.
Poruszę sprawę piosenki Sabatonu.
piosenka o Polsce, i to ci chyba nie pasuje.
Gdyby była o np. Niemcach albo innym narodzie to byś się cieszył/ła?
Myślę, że mój komentarz ,,nawróci'' przynajmniej kilka osób z tego ,,Puchałkowego'' szaleństwa.
Jeśli masz coś do patriotyzmu- twój problem. Ja szanuję mój kraj, oraz prawie wszystkie piosenki o nim.

To tyle.
Dziękuję za uwagę i powtarzam, nie słuchajcie tego dzieciaka który nazwał się na cześć swojej ulubionej postaci z bajki.
Zgłoś
Avatar
yebau 2013-05-01, 16:14
AnteTheOne napisał/a:

Prośba do moderatora żeby usuwał konta utworzone dzisiaj bo to jebane gimbusy które próbują rozjebać tą przezajebistą dyskusję

Yebau - ogarnij tych gimbusów i nie pisz ełe, ałe, itp na końcu każdego wyrazu bo to jest bardzo chujowe



Spokojnie, napisałem już, że nie chce żadnego "raidu" na sadola.
A ełe i ałe już nie używam, tylko po prostu się tak przyjęło
Zgłoś
Avatar
de_vasto 2013-05-01, 16:20
AnteTheOne napisał/a:

Prośba do moderatora żeby usuwał konta utworzone dzisiaj...

jak już tak prosimy to dla mnie 0,7 Ojczystej i paczkę Mocnych

Najpierw Ssabaton, teraz Marduk YT watch?v=osmOH5Y3ZdU Co z tą Polską? ;_;
Zgłoś
Avatar
PilotOdTelewizora 2013-05-01, 16:26 1


To teraz sadol uczy porządności innych portali? Myślałem, że to sadol jest czarną stroną...

PS:
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2013-05-01, 16:32
@Yebau - to chociaż napisz z tego zjebanego fanpejdża do tej bandy kretynów żeby nie robili celowych błędów ortograficznych bo im się utrwali jak już rajdujesz rajduj niemców taka mała sugestia
Zgłoś
Avatar
Evangelion00 2013-05-01, 16:33 2
Facet z chińskimi bajkami w avataru broni polskości i zespołu który śpiewa dla niemców o bohaterstwie SS a dla polaków o patriotyźmie robiąc na obydwu narodach hajs.

POZDRO

ps. chu... anime oglądasz
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-05-01, 16:37
Powstanie było źle zorganizowane, źle przeprowadzone oraz kosztowało życie wielu Polaków nie przynosząc, żadnego zysku militarnego czy politycznego dokładając się do zniszczenia aglomeracji miasta. Czy było patriotyczne? - owszem. Czy było potrzebne? - tak. Czy okazało się bezcelowe? - tak. Tego Cię nauczą na historii. Żydałkę jakoś specjalnie w kwestii historycznej się nie myli. Sabaton nie musi się również nikomu podobać, więc nie kminię o co problem. O to, że jakiś janek zrobił najazd na coś co wywołuje u ciebie ból dupy. Przecież o to chodzi nie?
Teraz sprawiasz, że kolo staje się bardziej popularny i bardziej znany, przykładając się jednocześnie do rozreklamowania jego akcji. Gdybym nie wpadł na sadistica to bym nawet nie wiedział, że taki żal się kręci - a tu miłe zaskoczenie. Zresztą co cię obchodzą idioci z jednej i drugiej strony? Jak rodzice i chujowa edukacja kreuje kretyna - tym lepiej. Pewnego dnia otoczy się wszystkich po*ebów murem i zostawi samym sobie. Po 20-30 latach wjedzie się czołgami i będziesz miał zajebiście żyzną glebę pod chmiel. Tak mi dopomusz buk!
Zgłoś
Avatar
saimon292 2013-05-01, 16:38 1
To może qrwa jego mać na sadisticu zagości " tolerancja " .
To tak jakby powiedzieć że Kaczyński ma brata
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-05-01, 16:40 1
MassSlesher napisał/a:

Załatwiłem go. Już nie będzie sprawiał problemów.
Obrazek



To działa!
Zgłoś
Avatar
damua 2013-05-01, 16:46 3
Ale koleś musi mieć z was "patrioci" polewkę.Chciał was sprowokować i to mu się udało,a na pewno nie spodziewał się,aż takiego oddźwięku.
Co do PW było ono nie potrzebne ok 200 tyś polaków (w tym od chuja dzieci) które zginęło ,a 10 tyś Niemców.Ale Wy "patrioci"tego nie zrozumiecie bo chuj was tak naprawdę interesuje ich los,dla was szczytem patriotyzmu jest napisać na Sadisticu "tusk to chuj"."Patriotyzm" stał się modą tak jak hejt na kler,Tuska i propsowanie dziennikarza mieszkającego w USA.
Zgłoś
Avatar
MrAdamovSky 2013-05-01, 16:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Hippo 2013-05-01, 17:09 2
No normalnie wojownicy klawiatur się obsrali, życzę powodzenia gimbusy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie